9:7
    Matyáš CAJTHAML
    ()

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 9:7
branky: 9. Vojtěch Prokop, 14. Matyáš Kouba, 16. Samuel Starčevský, 18. Matyáš Křivský, 39. Vojtěch Prokop, 48. Patrik Matys, 50. Vojtěch Prokop, 57. Vojtěch Prokop, 60. Matyáš Cajthaml - 11. Daniel Dolejš, 12. Petr Dvořák, 14. Petr Dvořák, 19. Adam Dvořák, 29. Daniel Dolejš, 31. Petr Dvořák, 37. Petr Heřmánek; rozhodčí: Jan Lukáč - Petr Holeček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 24 - Adam Hejný 26; po třetinách: 4:4, 1:3, 4:0
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Zbytečně prohraný zápas. Dvě třetiny kontrolujeme hru a pak povolíme v tom, co jsme si řekli a výsledkem je prohra. Mrzí, ale jedem dál! Zítra je další zápas. Děkuji soupěři za tradiční derby.
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Tradičně bojovný zápas s Milevskem. Udělali jsme v zápase spoustu zbytečných chyb, do 3. třetiny jsme trochu zamíchali sestavou a nakonec jsme zápas i se štěstím otočili. Tři body posíláme Sagvanovi!
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml bez asistence (9:7)
58:58 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
56:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #79 Matyáš Kouba (8:7)
49:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:7
47:02 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Patrik Matys, asistoval #92 Jáchym Peprný (6:7)
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
38:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #24 Samuel Starčevský (5:7)
36:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #5 Daniel Dolejš (4:7)
30:34 Vyloučen hráč #45 Martin Schorník družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
30:19 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #21 Adam Dvořák (4:6)
28:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš z trestného střílení (4:5)
23:50 Došwich je pod tlakem.
21:24 Štíři vyhráli buly.
20:00 Střely v 1. části: 13:14
18:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #21 Adam Dvořák, asistoval #5 Daniel Dolejš (4:4)
17:36 Vyloučen hráč #21 Jakub Šuster družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
17:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Matyáš Křivský, asistoval #4 Matěj Švarc (4:3)
15:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #21 Jakub Šuster (3:3)
15:20 Branky padají tak rychle, že to nestíhám psát.
13:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #77 Patrik Matys (2:3)
13:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #45 Martin Schorník (1:3)
11:15 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
10:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (1:1)
08:20 Štíři otevřeli skóre.
08:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (1:0)
03:30 Došwich je pod velkým tlakem.