8:7
    Adam MARTIN
    (Manas)

Florbal Chomutov - FD Teplice 8:7p
branky: 11. Adam Manas, 12. František Tadeáš Kubík, 14. Adam Manas, 25. Jan Ibl, 35. Jan Ibl, 37. Tomáš Hennrich, 48. Tomáš Urban, 64. Adam Martin - 16. Samuel Olexa, 20. Lukáš Mucha, 28. Lukáš Mucha, 40. Lukáš Mucha, 41. Lukáš Mucha, 55. Samuel Olexa, 59. Lukáš Mucha; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 14 - Vít Jablonský 38; po třetinách: 3:2, 3:2, 1:3, 1:0
65:00 Komentář domácích Bocian Martin (Trenér): Dnes z naší strany festival neproměněných šancí a individuálních chyb. Kdybychom proměnili polovinu našich tutovek, nemohli jsme ztratit body. Pro příště si musíme umět poradit i s takto defenzivním pojetím florbalu. Gratuluji soupeři k zaslouženému bodu.
65:00 Komentář hostů Mühlfait Martin (Vedoucí): Dnes jsme odehráli naše zatím nejlepší utkání. Kluci hráli a plnili přesně to, co po nich chceme. Věřím, že nás to nakopne do dalších těžkých zápasů. Díky soupeři i divákům za zápas
65:00 Střely v prodloužení: 4:1
63:34 GÓL Florbal Chomutov! 8:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #5 Adam Manas (8:7)
60:01 Úvodní buly vyhrál tým FD Teplice.
60:00 Střely ve 3. části: 17:7
58:58 Vyloučen hráč #24 Lukáš Mucha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
58:41 GÓL FD Teplice! 7:7
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #25 Jonáš Burger (7:7)
56:55 Teplice dohání domácí Chomutov, ale ten dnes nemá v plánu prohrát.
56:21 Timeout Florbal Chomutov
55:43 Timeout FD Teplice
54:27 GÓL FD Teplice! 7:6
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #24 Lukáš Mucha (7:6)
53:58 Grohol se protírá přes hráče, před bránou od něho dostává přihrávku Dedecius a ten střílí do brankáře.
53:40 Ibl trefuje krásnou tyč.
53:13 Žižka si míček vzít nenechal a tak si ho pevně pokryl na čepeli.
51:27 Mucha byl blokován obranou domácího družstva, která mu ho zbavila míčku.
49:31 Nevšímal strefuje brankáře.
48:53 Kopeký se dlouze natahuje pro míček, který poté dostává Šulaj.
47:28 GÓL Florbal Chomutov! 7:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #21 Martin Šulaj (7:5)
46:33 Pilař získává přihrávku, ale je okamžitě napadán a míček ztrácí.
44:48 Dedecius s Groholem jdou na hřiště a sprintem okamžitě nabíhají k brance hostů kam už jim to posílá Pretl.
43:18 Teplice jsou v dnešním utkání drženi převážně ve svém obranném prostoru.
41:52 Šulaj dostává přihrávku od Urbana, který se stahuje zpět do obrany.
40:29 GÓL FD Teplice! 6:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #12 Tobiáš Tychler (6:5)
40:29 Mucha z levé strany prostřelil Kopeckého a Teplice snižují na jeden gól.
40:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:21 GÓL FD Teplice! 6:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (6:4)
38:21 Přes hřiště až k bráně se dostává Olexa, kterého však dohnal a zastavil Vojtěch Grohol.
37:11 Kubík ztratil míček, ale bez jediného zaváhání ho šel okamžitě získat zpátky.
36:42 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Tomáš Hennrich, asistoval #5 Adam Manas (6:3)
35:45 Stejné složení jako předtím, Ibl a Grohol, kteří využívají přesilové hry.
34:19 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #8 Vojtěch Grohol (5:3)
34:03 Vyloučen hráč #94 Jan Veselý družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
32:58 Rozehrávku ze své strany má Chomutov.
32:18 Teplice v rámci férové hry odevzdávají míček.
30:51 Nevšímal Filip se posouvá až před branku hostujícího týmu a střílí, střelu však brankář chytil.
29:15 Teplice se dostávají přes útočníky a jdou dva na jednoho, ale je to Martin Pretl, který jim míček bere.
28:21 Urban střílí na brankáře a míček mu projíždí pod nohami těsně vedle brány.
27:39 Lukáš Kopecký si připisuje další nadstandartní zákrok.
27:21 Mucha opět snižuje bez asistence, ale je to však domácí tým, který neustále hraje na útočné polovině.
27:00 GÓL FD Teplice! 4:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha bez asistence (4:3)
24:00 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
22:50 Ibl na Dedeciuse, který se dostává do útoku.
21:57 Domácí nezvládli využít přesilové hry, ale po celou dobu se drží pouze v útoku.
20:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 14:8
19:41 Vyloučen hráč #77 Samuel Olexa družstva FD Teplice na 2 minuty za držení
19:08 GÓL FD Teplice! 3:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha bez asistence (3:2)
18:16 Pomalu se blíží poslední minuta této třetiny a na míčku jsou stále domácí, kteří se drží v útoku.
16:19 Šulaj pokouší Jablonského, ale ten je na správném místě a míček chytá.
15:42 Přes celé hřiště se dostává Mucha, který střílí a míček letí mimo bránu.
15:01 GÓL FD Teplice! 3:1
13:51 František Kubík natahuje a trefuje břevno.
13:06 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #87 Martin Jeníček (3:0)
12:44 Dlouhou dobu nic, ale pak to byl domácí tým, který během krásné minuty dokázal navýšit hned o dvě branky.
11:00 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #8 Vojtěch Grohol (2:0)
10:20 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #92 Tomáš Urban (1:0)
09:41 Hennrich ztrácí míček, ale ihned ho získává nazpět.
08:42 Dedecius posílá přihrávku na Grohola, který se probojoval až do předbrankového prostoru.
06:36 Míček si pod kontrolou drží domácí.
05:19 Rabel blokuje Iblovo střelu.
04:06 Jablonský předvádí úchvatné zákroky.
03:27 Domácí se drží na útočné polovině.
02:39 Fantastická střela Vojty Grohola, která šla do brankáře.
02:16 Martin Pretl neváhá a hned jakmile dostává přihrávku tak střílí.
00:57 Šulaj přihrává do obrany a posouvá se do útoku.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává domácí Florbal Chomutov.