1
2
3

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:8
branky: 13. Matěj Vosátka, 19. Vojtěch Procházka, 31. Marek Navrátil, 48. Martin Škorpa, 54. Matyáš Borek - 1. Filip Bergman, 9. Jan Venera, 31. Filip Bergman, 40. Jakub Šourek, 45. Václav Klepal, 48. Filip Bergman, 51. Kryštof Kostroun, 55. Ondřej Duben; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 41 - Tomáš Týc 51; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:4
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér): Nevím zda nás dohnalo, že jsme tento víkend bojovali na více frontách. Objektivně musím říct, že soupeř byl hladovější, koncentrovanější a efektivnější. Makáme dál, soutěž je ještě dlouhá. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér): Jsem rád, že jsme dnes navázali na včerejší výkon, ale byli jsme koncentrovanější v obraně, lepší v osobních soubojích a klidnější při hře s míčkem. Povedl se nám vstup do zápasu, což nám také hodně pomohlo. Díky soupeři za zápas.
35 velká šance Bolky nebyla využita
08 Vyloučen hráč #14 Kryštof Kostroun družstva na 2 minuty za blokování florbalky