1
2
3

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:4
branky: 23. Nikolas Vizváry, 36. Jan Blecha, 39. Nikolas Vizváry, 40. Viktor Karásek, 44. Jan Sitora, 47. Jan Skalník, 54. Matěj Šmerda, 59. Jan Sitora - 4. Matyáš Bláha, 43. Radek Drba, 53. Matyáš Bláha, 56. Robin Havlina; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Filip Karas 28 - Vítek Šimáček 31; po třetinách: 0:1, 4:0, 4:3
Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí): Přes nervózní start přesvědčivý výkon v solidním tempu. nDnes mohu říct, že klíčovým rozdílem byla kvalita hry na míčku kdy jsme dokázali přehrát velice aktivní obranu soupeře. Stejně jako důraz v předbrankovém prostoru na obou stranách. ni přesto, že výsledné skóre vypadá bohatě, naše produktivita je stále dost žalostná a nevím zda by nám pomohlo postavit místo branky celou farmu, stejně pořádně netrefíme ani tu stodolu.
Komentář hostů Thompson Oliver-James (Trenér): Dnes se sice neradujeme z vítězství, ale obecně jsme nepodali špatný výkon. Zápas rozhodla naše nízka produktivita, která nás provázela celé utkání. Chyběla nám trpělivost v útoku, což ústilo ve zbytečné ztráty a nebezpečné protiútoky soupeře. Na zítřek se dobře vyspíme a budeme lepší. Děkujeme za utkání.
Střely ve 3. části: 15:15
Ukončení 3. části
49 Timeout
49 Drama před bránou Vítkovic.
47 Karas skvěle vychytal tvrdou střelu Krupičky.
56 Šmerda dostal naservírováno před prázdnou bránu a svůj tým nezklamal.
50 Cígler zkusil vystřelit, ale Szemla střelu zblokoval.
46 Galia si prokličkoval hřiště a prověřil hostujícího golmana.
01 Sparta si teď nevybrala ten správný čas na střídání a Vítkovice se ocitly ve veliké šanci.
44 Vizváry trefuje Šimáčkovu helmu.
16 Skalník to zkusil zpoza brány a Vítkovice zvyšují náskok.
39  Slončík přestřeluje bránu.
48 Szemla zkusil střelu z otočky, ale bránu netrefuje.
20 Blecha obral o míček Peterka mířícího do brány hostů.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 13:6
Ukončení 2. části
22 Skalník ze standartky našel Blechu a Vítkovice se ujímají vedení.
01 Obrana Sparty vyráží střelu Peterka.
11 Andrášek teď ohrozil branku domácích, nicméně Karas byl na správném místě a domácí podržel.
50 Vizváry běžel na bránu, ale skončil na zemi.
10 Karas vychytal Blechu.
38 Szemla zblokoval střelu Andráška.
49 Šimáček vyráží Slončíkovu střelu.
55 Hra se oproti první třetině zrychlila.
11 Vizváry v nebezpečném protiútoku, Šimáček se ale překonat nenechal.
32 Vizváry to zkusil z pravého mantinelu a Vítkovice dorovnávají.
50 Sparta nadvakrát doráží před bránou, gól ale nepadl.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 11:11
Ukončení 1. části
44 Gabriel zkusil nahodit míček do útočného pásma, ale je z toho protiútok Sparty.
45 Slončík zkoušel zakončit, ale míček skončil v rohu
59 Domácí zvládli oslabení, a tak skóre zůstává stejné.
59 Vyloučen hráč #17 Matěj Šmerda družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
59 Šmerda poslal protihráče na vítkovickou střídačku, a byl tak potrestán dvěmi minutami.