1
2
3

Předvýběr.CZ Florbal MB - Panthers Praha 4:5
branky: 9. Filip Bergman, 20. Tomáš Červinka, 21. Jakub Hart, 29. Filip Bergman - 21. Matyáš Hradecký, 38. Tomáš Kačer, 39. Šimon Jelínek, 41. Jáchym Hlaváč, 55. Antonín Ježek; rozhodčí: Jakub Cigl - Petr Herman; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Tomáš Týc 9 - Daniel Kolář 13; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:2
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér): Dnes jsme si zápas prohráli sami a celkem zaslouženě. Dost věcí, které se nám dařily v předchozích zápasech se nám ze hry vytratily a tím jsme to supeři ulehčili a naše produktivita v rozhodujích momentech byla špatná. Zítra musíme být lepší. Díky soupeři a divákům.
Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér): Dnes to bylo vyrovnané utkání, kdy štěstí se nakonec přiklonilo na naši stranu. Týmový výkon a chtění nás dovedlo ke třem bodům. Věříme, že jak jsme vstoupili do nového roku, tak budeme i dále pokračovat. Děkujeme soupeři za utkání.
Střely ve 3. části: 7:4
Ukončení 3. části
00 Víc už se toho dnes nestane. O vítězství pražanů rozhodla trefa Ježka v oslabení a Pantheři si vezou z města automobilů tři body. Z mladoboleslavské haly Vám přeji klidnou noc a pevné zdraví.
37 Panthers v pěti. Boleslav to zkouší bez gólmana.
00 Začala poslední minuta zápasu.
07 Fišera je na hřišti! Vypadá to že jeho zranění ho nijak neovlivňuje ve hře.
54 Bergman netrefuje bránu.
37 Timeout
37 Vyloučen hráč #26 Šimon Jelínek družstva na 2 minuty za bránění ve hře
37 Jelínek tvrdě attackoval domácího Fišeru, který odkulhává na střídačku. Bolka bude hrát třetí přesilovku.
13 Boleslav ani druhou přesilovku neproměnila.
35 Pantheři dávají gól v oslabení! Nádhernou střelou A. Ježěk vymetl pavučiny Týcovo branky.
12 Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva na 2 minuty za hrubost
12 Boleslav má další velkou šanci na tříbodový zisk z dnešního zápasu. Bude hrát druhou přesilovku v krátkém čase.
09 Venera vybojoval míček před svojí bránou. Prošel si celé hřiště a zaměstnal Koláře.
50 Jáchym Hlaváč urval cenné vteřiny udržením míčku na domácích obranné polovině.
38 Bergman první střelu směřoval do gólmana. Druhou mimo mantinely.
57 Vyloučen hráč #26 Šimon Jelínek družstva na 2 minuty za hrubost
57 Boleslav bude hrát přesilovku.
12 Červinka našel Harta před prázdnou bránou. Minul míček.
35 Tomáš Kačer vyslal od mantinelu střelu na Týce. Byl pozorný.
34 Boleslav od začátku 3.třetiny hraje pouze na první dvě lajny.
28 Domácí jsou více na balónku na soupeřovo polovině. Pantheři spoléhají na rychlé protiútoky, které se jim zatím úplně nedaří.
38 Velice aktivní střídání od boleslavské 1. lajny nepřineslo ovoce.
24 Duben mohl poslat svůj tým do vedení. nakonec míček netrefil.
42 Mladoboleslavská hala se probouzí. Diváci hlasitě podporují domácí borce a žene je za vítězstvím.
45 Panthers Praha srovnává skóre! Stav 4:4.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 4:6
Ukončení 2. části
51 Po šesti vteřinách se opět mění skóre. Pražský klub snižuje na rozdíl jediné branky!
45 Kačer využívá přesilovku a snižuje na 2:4.
30 Vyloučen hráč #33 Jakub Šourek družstva na 2 minuty za sekání
01 Štěstí teď bylo na straně mladoboleslavských. Týc předvedl nohou nádherný zákrok!
24 U velkého brankoviště se dostal k míčku Červinka, který lehkou střelou posílá míček mimo tři tyče.
49 Extrémě rychlá reakce Šourka, který zvednutím florbalky překazil skákající přihrávku před branku, přerušila šanci hostuhícího týmu na snížení skŕe
22 Hra se přesouvá ze strany na stranu. S uplynulým časem se zvyšuje i tempo hry.
01 Technickou Zelinkovu střelu schytala zeď místní haly. Boleslav bude rozehrávat.
05 Bergman si připisuje druhý gól v dnešním zápase! Po Fišerovo přihrávce propálil Koláře a zvyšuje boleslavský náskok na třígólový rozdíl.
08 Samuel Horn byl těsně od vstřelení gólu! Trefuje tyč.
20 Pantheři se zatám moc nedostávají do větších šancí.
47 Špaček zkusil Kolářovo reflexy. Zůstal pozorný i na další střelu od Šebka.
00 2.třetina začala divoce! během prvníminuty jsme mohli vidět jeden gól na obou stranách. Uvidíme jestli si týmy tenhle trend zopakují i ve 3.třetině.
52 Boleslav dává gól! Štěpán Hendrych našel volného Jakuba Harta, který bez problému uklidil míček do sítě.
30 Panthers Praha stahují skóre! Stav zápasu 1:2.
01 Druhá třetina právě začala! Pražský tým do ní vstupuje s dvoubrankovou ztrátou.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 6:4
Ukončení 1. části
46 A je to gól! Pouhých 14 vteřin před koncem prvního dějiství zvyšuje skóre na rozdíl dvou branek.
44 Červinka faulován u mantinelu. Boleslav rozehrává 16 vteřin před koncem 1.třetiny na útočící polovině.
00 Poslední minuta 1.třetiny.
11 Bergman zachytil špatnou rozehrávku pražských hráčů. S prvním hráčem si poradil, s druhým už ne a míček ztratil.
16 Zeď postavená z mladoboleslavskách hráčů usnadnila Týcovi práci zablokováním střely.
15 Panthers Praha budou zahrávat standartku z velkého brankoviště!
21 Pathers Praha nechce prohrávat dlouho. Zařadili vyšší stupeň a chtějí srovnat skóre.
55 Filip Bergman otevírá skóre! Po necelých devíti minutách hry se klub z města automobilů dostává do jednobrankového vedení.
03 Mladoboleslavská 3.lajna složená z dorostenců si dokázala hravě poradit s protihráči. Nakonec se míček do brány nedostal.
37 Výhoz Týce doputoval až k Hartovi na druhou polovinu hřiště. Ten sklepnul na Červenku, která se skákajícím míčkem nic nedokázal vymyslet.
01 Bolka uklidnila tempo hry.
26 Duben faulován v rohu útočící polovině. Bolka bude mít standartku.
09 Venera zachránil první akci hostů. Na poslední chvíli vypíchl míček pražskému hráči, který běžel sám na Týce.
01 Zápas začal! Úvodní buly ovládl tým domácích.
Zahájení utkání.
00 Dobrý sobotní večer, vítám Vás u online přenosu CE ligy juniorů! Máme na programu zápas mezi Bolkou a Panthers Praha.