1
2
3

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:2
branky: 24. Lukáš Pobořil, 52. Lukáš Pobořil, 60. Adam Mikoláš - 20. David Slončík, 52. Jakub Galia; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2 + Vojtěch Murín 4:1; využití: 0:0; diváků: 122; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 31 - Ondřej Glogar 30; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:1
Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Trenér): Skvělý zápas od obou týmů. Velká pochvala pro Vítkovice za jejich herní projev. Velmi vydřené body. Děkuji soupeři za velice kvalitní utkání, hráčům za jejich přístup k zápasu. Děkuji rozhodčím.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí): Po všech stránkách výborný zápas, rozhodně to mělo parametry, které by vrcholný zápas kategorie juniorů měl mít, tempo, nasazení i tvrdost a výborné výkony golmanů. nBohužel opět s velmi malým gólovým vyjádřením z naší strany. Pokud udržíme takovou úroveň výkonu ve hře, nemám o sezónu strach.  n
Střely ve 3. části: 14:11
Ukončení 3. části
04 Vítkovice v šesti.
03 Timeout
00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
18 Dvě nebezpečné střely Murína, avšak ani jedna nekončí za zády Glogara.
01 Na míčku Vítky.
57 Opět se hraje nahoru dolů.
19 Vítkovice se po dobré rozehrávce dostávájí na útočnou polovinu, kde drží míček za bránou Antoniaziho.
49 Hosté hned z buly dorovnávají skóre.
11 Nyní se Vítkovice rozhodly obléhat polovinu domácích, zatím bez gólového úspěchu.
44 FBC kombinuje na útočné polovině.
10 Zajímava kombinace Onderky s Chmelařem nakonec ztroskotala na výborném sejfu Glogara,
14 Hosté hrají v plném počtu.
46 Pobořil tahem pouze do protihráčova bloku.
14 Vyloučen hráč #36 Filip Novotný družstva na 2 minuty za zvedání florbalky
36 Velká šance pro Vítkovice končí pouze "promáchnutou" střelou.
51 Vrátný posilá svou střelou míček za mantinel.
01 Buly pro domácí.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 9:14
Ukončení 2. části
00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
03 FBC drží míček ve svém obranném pásmu.
32 Chatrný si vypracoval dobrou pozici a zvolil střelu tahem, která však letí mimo bránu.
54 Zápas se dost přiostřuje, souboje jsou čím dál nebezpečnější.
25 Domácí hrají v plném počtu.
59 Vítkovice zatím bez větší šance na gól.
42 Dnešní zápas v hale sleduje 112 diváků, děkujeme.
25 Vyloučen hráč #42 Jindřich Žalud družstva na 2 minuty za sekání
55 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro Vítkovice.
02 Pobořil pohrozil svou střelou zápěstím, avšak po teči protihráče míří míček za mantinel.
04 Antoniazi perfektně eliminuje pokus Peterka.
27 Hra se přelévá ze strany na stranu.
47 Domácí tým v plném počtu.
36 Neskutečná souhra Chatrného s Pobořilem vede ke srovnání výsledku.
28 Domácí se po útočném faulu dostávají k míčku a budou se snažit ušetřit cenné minuty oslabení.
01 FBC začíná druhou třetinnu v oslabení.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 10:8
Ukončení 1. části
47 Vyloučen hráč #82 Vojtěch Murín družstva na 2+2 minuty za sekání
00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
32 Punčochář nebezpečně vypálil, Glogar vyráží rukou.
02 Chatrný trefuje spojnici Glogarovy brány.
44 Hraje se nahoru dolů.
45 Domácí hrají v plném počtu.
11 Šmerda promáchl na středu a domácí se dostávají k míčku.
45 Vyloučen hráč #42 Jindřich Žalud družstva na 2 minuty za hrubost
16 Vítkovice se drží na míčku na své polovině, kompaktní obrana domácích je nepustí k lepší šanci na střelu.
47 Chatrný se dostal do skvělé pozice na střelu, míček mu nakonec bere Peterek a zahajuje rychlý protiútok.
02 Druhá domácí lajna úřaduje na polovině hostí, avšak zatím bez dobré střely na bránu.