1
2
3

Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 9:6
branky: 7. Adam Vágner, 20. Martin Ján Osuský, 20. Richard Kalousek, 26. Lukáš Holásek, 29. Dominik Papica, 30. Adam Vágner, 45. Adam Zukal, 53. Tadeáš Svozil, 60. Adam Vágner - 2. Matěj Vosátka, 8. Tobiáš Petržilka, 12. Šimon Batkovič, 20. Matěj Vosátka, 23. Lukáš Vašíček, 59. Šimon Batkovič; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Filip Prokeš 18 - Miroslav Kovařík 25; po třetinách: 3:4, 3:1, 3:1
Komentář domácích Škubal Rudolf (Trenér): Hrůzostrašná první třetina, kdy jsme vůbec nebyli v zápase. Od druhé třetiny zlepšení kvality provedení herních činností, zrychlení hry a výsledek se dostavil. Děkuji všem (hráči, soupeř, diváci, pořadatelé a rozhodčí) za příjemné sobotní odpoledne.
Komentář hostů Grega Jozef (Trenér): Slušný vstup do zápasu, bohužel jak nám od druhé části začli rapídně odcházeli síly, kupili jsme exponenciálně špatná rozhodnutí, které soupeř trestal, vyložené tutovky jsme taky nedali takže dneska bez bodu. Děkujeme soupeři za zápas.
Ukončení 2. části
28 Kovařík vychytal Radu v souboji 1 na 1.
18 Mazáč ubránil 2 na 1.
29 Domácí si berou vedení.
19 Vyloučen hráč #97 Šimon Batkovič družstva na 2 minuty za sekání
06 Papica se poučil z předešlé situace a dává gól.
25 Papica netrefuje prázdnou bránu.
10 Kovařík v 2. třetině výborný.
15 Svozil vyslal na bránu hostí dvě dobré střely.
42 Vyloučen hráč #18 Tobiáš Petržilka družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
06 Holásek výborně zachytil dlouhý pass od Bohemians.