1
2
3

BLACK ANGELS YONEX - Bulldogs Brno 8:7p
branky: 28. Vilém Doležal, 34. Matěj Lubas, 44. Lukáš Sůva, 44. Lukáš Sůva, 47. Adam Štyler, 51. Tomáš Horák, 53. Vilém Doležal, 64. Ondřej Pecka - 6. Martin Svatoň, 9. Martin Svatoň, 20. Richard Kalousek, 20. Petr Vaverčák, 38. Martin Svatoň, 44. Martin Svatoň, 58. Adam Zukal; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Vojtěch Havrda 18 - Martin Koudelka 28; po třetinách: 0:4, 2:1, 5:2, 1:0
Komentář domácích Zalubil Jakub (Trenér): Pěkné juniorské utkání plné osobních soubojů, ale i chyb. Hráli jsme dobře od začátku, ale v první třetině rozhodlo proměňování šancí. Pak jsme prolomili obranu soupeře a ve třetí třetině od nás skvělý útočný florbal. Škoda jen, že jsme za stavu 7:6 přestali hrát a dostali Buldoky do hry. Děkujeme za utkání.
Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Po první třetině jsme přestali plnit game plan a vystoupili jsme z rozjetého vlaku. Spoustu individuálních chyb a nepřipravenost umožnila soupeři střílet jeden gól za druhým. Doufám, že se z dnešního utkání ponaučíme a budeme v dalších zápasech silnější. Děkuji soupeři za utkání!
Střely v prodloužení: 4:1
Ukončení prodloužení
22 Protiútok Bulldogů skončil střelou vedle.
45 Pecka trefuje jenom protihráče.
34 Havrda podržel Blecky.
08 Kocourek zaznamenal první střelu v prodloužení.
28 Peckův beckhandový pokus hodně nepřesný.
00 Oba týmy střídají.
01 Domácí vyhráli buly a budou hledat prostory na útok.
Zahájení prodloužení
Střely ve 3. části: 15:9
Ukončení 3. části
59 Tak nakonec po dramatické třetí třetině, uvidíme prodloužení.
45 Málem se odrazil míček příhodně k hostujícímu hráči a mohl skórovat.
00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
33 Bohužel Zukalova střela prošla za Havrdova záda.
50 Timeout
50 Bulldoci to zkouší v šesti.
28 Málem Bleci darovali Bulldogům branku.
56 Znovu se zavlnila síťka, ale bohužel teďka domácí nedokázali dostat míček do branky.
14 Havrda nakonec nemusel zasahovat.
42 Horák přihrál volnému Doležalovi a ten po zemi prostřelil Koudelku.
02 Koudelka dvakrát podržel Bulldogy.
30 Domácí tlak před brankou hostů. A Horák posílá míček do odkryté branky.
57 Koucourkovi střela přílíš nesedla.
31 Havrda dvakrát dobře zastavil střely hostů.
49 Štyler se dokázal zorientovat před brankou a přehodit Koudelku.
04 Domácí ožívají.
30 Sůvova střela z úhlu letěla pod horní tyč. Lépe to nešlo trefit.
12 Velká nepozornost v domácí obraně a Svatoň si pohrál s Havrdou a vrací Bulldogům třígolové vedení.
01 Sůva nastoupil do zápasu ve velkém stylu.
00 Oba gólmani si připsali jednoduché zákroky.
01 První buly ve třetí třetině vyhráli domácí.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 7:6
Ukončení 2. části
24 Rychlý protiútok hostů zakončoval Veselovský, kterého ale vychytal Havrda.
24 Dnes dobře hrající duo Doležal a Lubas potrápili obranu hostů.
20 Svatoň se po invidální akcí dostal do zakončení a potrestal Blecky.
54 Veselovského střela letěla vedle branky.
49 Vinkler faulován při snaze se dostat do středu hřiště.
59 Doležalova zblokovaná střela se odrazila od zadního mantinelu k Lubasovi, který se štestím dorazil míček do branky.
34 Budínský se snažil dostat k míčku, dříve než Koudelka.
27 Vidaillac nahazoval do pásma, kde nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
34 Kocourek se dostal slovní rozepře.
12 Domácí zvýšili aktivitu, jenom si teda nedokáží dostat do barnkových situací.
56 Závar před Havrdovou branku skončil dobře pro domácí.
08 Štylerova střela tečována Doležalem a nakonec se míček a po pár odrazech dostal do branky.
36 Štylerova střela na přední tyč Koudelku nevystrašila.
34 Vaverčák zkusil vyslat střelu, která se zarazila o domácí blok.
45 Bleci rozehráli standartku velmi špatně.
18 Kocourkova střela nadzvednuta mimo branku hostů.
23 Vinkler nepřešel okolo branky.
23 Havrdi nevystrašila střela z dálky.
01 Bulldoci vyhráli první buly ve druhé třetině.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 10:9
Ukončení 1. části
34 Vaverčák si s nájezdem poradil technicky na jedničku a nedal Havrdovi šanci.
33 Neuman ztratil míček a sám daroval hostů trestné střílení.
06 Havrda dvakrát podržel Blecky. Poté Kalousek volný na středu hřiště a dokázal prostřelit Havrdu.
00 PRobíhá poslední minuta první třetiny.
34 Domácí hledali mezery v hostující obraně.
13 Bleci pokračují ve špatných přesilovkách.
13 Domácí hledají místo v hostující obraně.
13 Vyloučen hráč #61 Martin Svatoň družstva na 2 minuty za sekání
46 Kocourek získal míček. Poté nahrával na druhou stranu, kde si Bleci dávali přednost a nedokázali zaknočit tuto nadějnou akci.
23 Domácí se nedokáží dostat do nebezpečných pozic.
56 Jestli míček skončil v brance, tak to se už nedozvíme. Bohužel pro domácí rozhodčí odvolávajé gól.
28 Dvě střely domácích, se kterýma neměl Koudelka problém.
00 Domácí se zatím nedokáží dostat ke střele.
01 Domácí se nedokáží dostat z rohu hřiště.
02 Svatoň si seběhl do volného prostoru, odkud vyslal další nechytatelnou střelu.
57 Svatoňova střela pod horní tyč vytěsněna Havrdou za mantinel.
01 Dlouhý pas za obranu došel až ke Koudelkovi, který měl více problémů než by čekal.
09 Svatoň zůstal volný na středu a dokázal toho využít střelou mimo Havrdův dosah.
18 Mazáč měl problémy s míčkem, ale domácí toho nevyužili.
23 Doležal bojoval ve velké brankovišti proti přesile a dalo by se říct, že si nevedl tak špatně.
30 Standartka domácích končí střelou do hostujícího bloku.
54 Neuman předvedl dobrou obranou práci.