1
2
3

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Panthers Praha 5:6
branky: 2. Mikuláš Weinstein, 24. Marek Habler, 33. Patrik Synek, 48. Jeroným Škvařil, 58. Martin Malý - 7. David Zelinka, 15. David Zelinka, 17. Tomáš Kačer, 35. Marek Leiš, 37. Antonín Ježek, 49. David Zelinka; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 18 - Julius Šabler 21; po třetinách: 1:3, 2:2, 2:1
Komentář domácích Menšík Jan (Asistent trenéra): Od nás dnes výkon daleko od ideálu. Bojovali jsme sami se sebou a nemohli jsme se tak soustředit na samotný zápas. Poslední třetina už nás nezachránila, nesmíme se na to do budoucna spoléhat. Díky soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
Komentář hostů: Dnes velmi vyrovnané utkání se štastnějším koncem pro nás. Dnes super týmovej výkon a skvělá první lajna dnes jim to absolutně sedlo. Zdravíme Pavla Skazka do Prahy a už nám koukáš na záda :-)
Střely ve 3. části: 7:3
Ukončení 3. části
20 Teď to jsou nervy teda, Gulls na míčku tlačí jak jen můžou
50 Tak to je pravá rána kapitána a hlediště začíná pořádně vřít!!!
03 Timeout
03 Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
06 Zicha neskutěčně vybojoval míček, při čemž se mě dotýkaly i mantinely. Podle sudích si počínal nedovoleně.
57 Ani na už nevím po kolikáté první lajna Gulls nedostala balón do pražské svatyně.
10 Mašát nachytal Zichu na backhandovou střelu, místo toho vyslal náhru na střed hřiště.
45 Tiki-Taka, Zelinka dává čtvrtý gól.
50 Krásná příhra od pana Kosa z rožku na Jeryho. Konečně to tam padlo hoši,
25 Kosík to ze standartky hodil na hotspot na Lukina Bločka. Julius ramenem vyráží
09 Tyč cinkla za zády Juliuse po střele Synka
10 Polzi mezi nohama soupeře na Zichu, ten kasu netrefuje.
50 Prozatím se hraje opatrně, nikdo nechce mocn riskovat
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 5:8
Ukončení 2. části
50 Kosík sám na bránu, míček nastřelil do... golmana nebo břevna, to je to oč tu běží a fanouškům se výrok rozhodčího nelíbí
35 Alpinův pas na nobodyho. Doběhl si pro něj faulovaný Drga a gulls mají standartku.
30 Liči vybídlo Mitáše na hotspotu, branka nepadla. Poté ihned z trestné naskočil Jery, ten taky góla nedal.
06 Zvířecí kombinace Kačer - Ježek - Ježek, střela, gól. Jednoduše.
08 Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva na 2 minuty za blokování florbalky
50 Vyloučen hráč #10 Patrik Synek družstva na 2 minuty za zvedání florbalky
10 Po kombinaci Škvařil - Mitáš - Jahoda poslední jmenovaný ze vzduchu míjí.
40 Ananas, teda vlastně Jahoda, zkusil svoje sniperské zkušenosti. No do pupku trefil gološa
31 Nikdo nic nevymyslel, tak to vzal Drogba mladší na sebe. Dobrá šlupa, ale do sítě nedošla.
54 Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Rolan družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
50 Sprška zatím nezabírá, Panthers si to nahrávají, jak chtějí. Až teď to tam gulls spadlo.
01 Buly pro hosty.
Zahájení 2. části
00 Domácí asi v šatně pocítí sílu studené vody, snad jim to pomůže do druhé třetiny.
Střely v 1. části: 14:13
Ukončení 1. části
06 Panthers se rozjíždí a Gullíci zatím odpověď nenacházejí. Mezitím pražští fanoušci utvořily mexickou vlnu pouze v 7 lidech.
13 Mango to dal na Zichyho, ten s otočky vystřelil a pak se svalil na zem jak hruška
35 Střela skoro po zemi se odrazila od boty bránícího hráče a přeskočila domácího golmana.
46 Zase kombo Jahoda - Habler, chlapci si rozumí, už by to chtělo jen gólaso.
40 Hra je taková nějaká, hraje se nahoru dolů a Mikeš hraje fotbal místo flóčka.
10 Bratři Ježkové výborně moderují svoji přesilovku, ani jeden z crossů ovšem do gulliverské branky nedoputoval.
03 Vyloučen hráč #7 Martin Malý družstva na 2 minuty za hrubost
50 Večeřák neskutečně vykopává nohou příhru přímo na čepel Panterů ve velkém brankovišti.
18 Krásná souhra na střed, Miky se ze vzduchu nemýlil.
Zahájení utkání.
00 Dobré (od)poledne všem fanouškům kvalitního florbalu, vítáme Vás na zápasu CE ligy juniorů o spodní příčky tabulky.