59
  • 59 58:13
    Finsko WU19

Česko WU19 - Finsko WU19 4:3
branky: 10. Andrea Břeská, 15. Andrea Břeská, 17. Lucie Baldreichová, 42. Linda Fuchsová - 2. Matilda Rytkönen, 7. Veera Mertanen, 14. Iina Ranne; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 14 - Essi Räsänen 10; po třetinách: 3:3, 0:0, 1:0
60:00 Je to tady, Češky si připisují první vítězství na turnaji EFT! K výhře nad Finskem juniorkám pomohlo zejména duo Baldreichová - Břeská, které zařídilo tři ze čtyř českých branek. Rozdílový gól si připsala Linda Fuchsová. Finky v turnaji i nadále pokračují bez výhry.
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
59:00 Nyní už Břeskou k hattricku vybídla také její brankářka Svrčková, která jí míček hodila přímo před prázdnou finskou branku. Gól to ale opět není.
58:13 Timeout Finsko WU19
58:12 Břeská dnes asi hattrick nechce. Teď se řítila sama na bránu a ani v obrovské šanci číslo tři netrefila bránu.
57:38 Česká gólmanka znovu pomáhá obraně dobrým zákrokem. Následně jí pomohlo i obrovské štěstí. Finky přidávají.
56:57 Další promarněný pokus Břeské. Pátý gól by ale Česko potřebovalo jako sůl.
55:40 Svrčková teď skvěle zneškodnila obrovskou šanci soupeře!
55:21 Břeská chtěla hattrick, střela jí ale sjela v ten nejméně vhodný okamžik.
54:22 Baldreichová v dalším úniku: Finská obrana už na ní nasadila rovnou dvě obránkyně a jen tak tak, že jí uhlídaly.
51:51 Finsku utíká čas a snaží se tak vymyslet nějakou gólovou kombinaci. Za celou třetinu se ale díky dobré české obraně k ničemu nedostalo a frustrace tak stoupá.
48:50 Svrčková zlikvidovala střelecký pokus soupeře a okamžitě se snažila využít českého přečíslení v útoku. Finská obrana ale tento pokus pokryla.
46:20 Češky jsou v ráži! Po studenějším vstupu do utkání nyní právě národní výběr diktuje hru a na finskou bránu létá jedna nebezpečná střela za druhou.
45:04 Lucii Baldreichovou si velké šance dnes vyloženě hledají. Nyní v další obrovské šanci znovu narazila na finskou brankářku.
43:30 Finský tým je nespokojen s tím, že poprvé v zápase prohrává a snaží se tak na Česko zatlačit.
41:12 A přináší to ovoce! Finská gólmanka teď zaváhala, když jí utekla jednoduchá střela po zemi a odražený míček si vzala na starosti Fuchsová, která ležící brankářku jednoduše překonala. Česko poprvé v tomto utkání vede!
41:11 GÓL Česko WU19! 4:3
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #16 Linda Fuchsová bez asistence (4:3)
40:36 Tentorkát jsou to Češky, kdo třetinu začíná s míčkem na své straně.
40:00 Střely ve 2. části: 3:5
39:57 Bezgólová třetina končí. Češky měly mnoho šancí, do vedení se jim ale dostat nepodařilo a vše se tak rozhodne až ve třetí periodě.
39:00 Klubalová míjí v obrovské šanci! Na zakončení sice měla jen pár vteřin, tohle jí ale asi bude mrzet.
38:25 Finsko se snaží kombinovat na útočné polovině, národní tým jej ale drží v bezpečí mantinelů.
35:47 Češky si teď vytvořily dvě dobré gólové šance, finská gólmanka ale byla zprvu pozorná a napodruhé jí pomohl obranný blok spoluhráček.
34:36 Olomoucká spolupráce zaměstnává Finky na jejich polovině. Vaculová i Zerzánová teď dobře vystřelily, finská gólmanka kryje.
33:24 Oba týmy jakoby v první periodě vystřílely svůj arzenál a hra je tak stále bezbranková.
29:15 Baldreichová v obrovské šanci! Po skvělé a rychlé kombinaci se hnala na bránu úplně sama, finská gólmanka jí ale nedala šanci a vykopla jí míček zpod nohou.
28:59 Češky mají k dispozici rozehrávku na polovině hřiště.
28:35 Tato třetina nabízí mnohem klidnější podívanou než ta první. Blížíme se k polovině periody a gól jsme ještě neviděli.
24:59 Dobrá rozehrávka od gólmanky Svrčkové poslala Česko do přečíslení dvou na jednoho. Holky to sice vymyslely dobře, finální střela ale nebyla přesná.
23:20 Juniorky teď dobře přehrály finský pressing a už kombinují na své útočné polovině. Na hřišti je ale zatím velice těsno a ani jeden z celků se nemůže dostat do nějaké větší šance.
21:49 Finky začínají druhou třetinu znovu s míčkem na svých florbalkách, Češky vyčkávají.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
16:51 Duo Baldreichová - Břeská opět v akci! Druhá povedená akce těchto dvou hráček znamená druhý český gól v rychlém sledu a srovnání na 3:3.
16:50 GÓL Česko WU19! 3:3
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #23 Andrea Břeská (3:3)
14:21 Břeská ukazuje svou dnešní formu a přidává druhou branku v zápase.
14:20 GÓL Česko WU19! 2:3
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #23 Andrea Břeská, asistoval #25 Lucie Baldreichová (2:3)
13:59 Už to vypadalo, že Česko tohle oslabení zvládne, ale nakonec se tak neděje. Od modré si míček vytáhla Rannenová, která táhlou střelou prostřelila vše, co před ní stálo. Finsko vede znovu o dvě branky.
13:58 GÓL Finsko WU19! 1:3
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #13 Iina Ranne, asistoval #7 Veera Mertanen (1:3)
12:37 Finky rychle kombinují, Česko ale dobře brání a kolikrát soupeře hodně zaměstnává na jeho půlce.
11:56 Veronika Machálková si odsedí první trest tohoto utkání a juniorky se budou muset bránit proti přesilovce soupeře.
11:54 Vyloučen hráč #5 Veronika Machálková družstva Česko WU19 na 2 minuty za držení
10:15 Zerzánová teď předvedla parádní sólo akci! Míček si vzala na polovině hřiště, přehrála celou finskou obranu a následně se dostala i k zakončení. K české smůle ale tato střela orazítkovala pouze břevno soupeřovy brány.
09:05 Češky se prosazují z první vážnější situace! Břeská předvádí podobný kousek, který jsme viděli u prvního gólu dnešního zápasu a střelou na bližší tyč snižuje na 1:2.
09:04 GÓL Česko WU19! 1:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #23 Andrea Břeská, asistoval #11 Karolína Klubalová (1:2)
06:14 Chybná rozehrávka v české obraně znamená ztrátu již 0:2. Za brankou míček vybojovala Lahtiová a elegantně jej předala na zcela volnou Mertanenovou, která zvyšuje finské vedení.
06:13 GÓL Finsko WU19! 0:2
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #7 Veera Mertanen, asistoval #17 Sofia Lahti (0:2)
04:49 Soupeř je po vedoucí brance na koni a snaží se České republice uštědřit další brankovou ránu.
01:39 Finsko otevírá skóre povedenou střelou na bližší tyč. S tímhle se Rytkönenová vůbec nemazala.
01:38 GÓL Finsko WU19! 0:1
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #11 Matilda Rytkönen, asistoval #7 Veera Mertanen (0:1)
00:30 Finky jsou od začátku duelu aktivnější a míček si střeží jako oko v hlavě.