• 36 35:15
    2
    Jiří KŇOUREK

USK Akademik Cheb - FBŠ Gorily Plzeň Tlučná 5:1
branky: 6. Martin Aust, 14. Michal Račan, 26. Martin Stehlík, 28. Martin Aust, 31. Martin Stehlík - 35. Matěj Polanský; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Hůda ? - Vít Vaidiš ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:1
36:00 Střely ve 3. části: 10:8
36:00 Ukončení 3. části
35:15 Vyloučen hráč #89 Jiří Kňourek družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:15 Vyloučen hráč #10 Antonín Seidl družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost
34:43 GÓL FBŠ Gorily Plzeň Tlučná! 5:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná vstřelil #24 Matěj Polanský, asistoval #1 Vít Vaidiš (5:1)
33:21 Trestné střílení družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná neproměnil #29 Sebastian Gbúr.
30:41 GÓL USK Akademik Cheb! 5:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #50 Martin Stehlík, asistoval #12 Jakub Havránek (5:0)
27:35 GÓL USK Akademik Cheb! 4:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Martin Aust, asistoval #8 Jakub Francl (4:0)
25:10 GÓL USK Akademik Cheb! 3:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #50 Martin Stehlík, asistoval #34 Martin Aust (3:0)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 3:1
24:00 Ukončení 2. části
19:20 Skounic teď netrfil míček při střele. Místo toho trefil soupeřovu florbalku celou halou se ozval bolestivý křik všech hráčú
17:57 Gorily mají spoustu střel ale ani jedna neletí na bránu
16:40 Jirka Kňourek teď hodil soupeře přes mantinel. Oba si plácli a jsou v pohodě
15:20 Než Špachmann stihl řict že soupeř nabíha tak střilel do prazdné. Ale minul
14:25 Polanský teď skvěle vypíchnul míček bohužel pro něj ho soupeř doběhl a on gól nedal
13:52 GÓL USK Akademik Cheb! 2:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #69 Michal Račan, asistoval #31 Filip Dušák (2:0)
12:50 Vaidiš dnes podává slvělé výkony tento mladý lvíček z KTM dnes jede
12:20 zdravíme i dnešní diváky je vás tu celých 20
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 6:4
12:00 Ukončení 1. části
10:15 Žaneta Davidová teď zblokovala střelu a vystavila tím svůj tým do protiútoku bohužel nic z toho
09:00 Hra je spíše na straně chebu který více kontroluje míček a má více ze hry
06:52 Slim shady Polanský dnes v obraně válcuje soupeře bere jim všechny míčky a útok si s ním neví rady
05:04 GÓL USK Akademik Cheb! 1:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Martin Aust, asistoval #82 Jan Hudlický (1:0)
04:20 Matěj Špachmann v poslední době velice zrychlil, vypadá to, že schodil i pár kil.
04:02 V přesilovce to řídí Špachmann ze střídačky jak pan trenér
03:02 David Peckert prosvištěl kolem střídačky hostů jako Šinkanzen kolem zastávky na znamení. Pokud bude hrát nadále tímto tempem, nedivil bych se kdyby si za pár let zahrál s Matějem Surákem v lajně. Jen tak dál Davide. Je Ze Me
02:18 Vyloučen hráč #34 Martin Aust družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za bránění ve hře