• 36 35:57
    8:2
    (Josífková)

FBC ROKYCANY - TJ Plamen Chodov 8:2
branky: 4. Kateřina Josífková, 5. Denisa Razímová, 11. Jana Vostrá, 14. Lucie Peroutková, 25. Kamila Kožuchová, 26. Sylva Zemánková, 31. Denisa Razímová, 36. Kamila Kožuchová - 16. Lucie Červenková, 32. Natálie Vaníčková; rozhodčí: Jaromír Péc - Miroslav Horník; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Leona Rumanová 1, Leona Rumanová 0, Leona Rumanová -1 - Tereza Matějková -3, Tereza Matějková -4, Tereza Matějková -4; po třetinách: 3:0, 1:1, 4:1
36:00 Střely ve 3. části: 4:3
36:00 Ukončení 3. části
35:57 GÓL FBC ROKYCANY! 8:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #9 Kamila Kožuchová, asistoval #43 Kateřina Josífková (8:2)
35:57 Rokycany ukončují zápas 8. gólem. Děkujeme za pozornost!
34:12 Další rozehra pro Chodov skončila velkou šancí Rodakové, která těsně minula branku v prostoru brankoviště!
33:45 Teď zase Rokycany dostávají soupeřky pod tlak a snaží se zvýšit skóre.
32:13 Obrovská šance Plamenu, který zamkl celek z Rokycan v obranném pásmu!
31:55 Krásná souhra končí brankou Vaníčkový! Plamen snižením rozjásal celou chodovskou halu!
31:45 GÓL TJ Plamen Chodov! 7:2
Branku družstva TJ Plamen Chodov vstřelil #11 Natálie Vaníčková, asistoval #88 Lucie Červenková (7:2)
30:42 GÓL FBC ROKYCANY! 7:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #94 Denisa Razímová, asistoval #8 Jana Vostrá (7:1)
30:42 Vyloučen hráč #81 Veronika Jáňová družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování
30:42 Rokycany sice zvýšili na 7:1, Jáňová ale vyběhla před vypršením trestu a vyfasovala 2 minuty za nesportovní chování. Zároveň to je další příležitost pro Plamen aby korigoval výsledek.
29:15 Matějková teď vytasila 2 skvělé zákroky!
28:46 Vyloučen hráč #81 Veronika Jáňová družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
28:46 Počet hráček se na hřišti srovnal po nedovolené vzdálenosti Jáňový.
28:20 Obrovské šance na obou stranách, brankářky se ale předvedly!
28:10 Matějková teď vytasila 2 skvělé zákroky!
27:50 Vyloučen hráč #9 Soňa Pohlodková družstva TJ Plamen Chodov na 2 minuty za sekání
27:50 Rokycany rozehrávají první přesilovku po hraničním faulu Pohlodkové.
27:12 Plamen i přes nepříznivý výsledek stále bojuje a snaží se potěšit fanoušky svého celku.
25:44 Velmi tvrdý zákrok na hranici pravidel ze strany Rokycan, hlavní rozhodčí ale zůstavají v klidu.
25:05 Studená sprcha pro Chodov končí šestým gólem v síti Matějkový.
25:02 GÓL FBC ROKYCANY! 6:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #98 Sylva Zemánková bez asistence (6:1)
24:25 GÓL FBC ROKYCANY! 5:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #9 Kamila Kožuchová, asistoval #8 Jana Vostrá (5:1)
24:25 Rokycany vstřelují pátou branku v úvodu třetí části.
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tereza Matějková družstva TJ Plamen Chodov
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Leona Rumanová družstva FBC ROKYCANY
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 4:2
24:00 Ukončení 2. části
23:55 Závěr třetiny se dohraje za stavu 4:1.
22:55 Chodov v závěru třetiny bojuje a snaží se snížit skóre!
22:08 Oba celky střídají, hra se přiostřuje!
21:45 Výborný obranný blok Geťkový ve stylu Ondřeje Dlapy!
21:12 Závěr v třetiny v režii Rokycan.
20:02 Parthová přitvrzuje muziku tvrdým zákrokem u hrazení!
19:15 Hra se přelévá jako voda v moři a skóre zůstavá stejné.
17:34 Rokycany zahodili míček za bránu Plamene, Chodov se ujímá míčku a rozehrává.
16:35 Nedáš, dostaneš! Peroutková spálila šanci, následně z protiútoku Červenková ve stylu Davida Pastrňáka snížila skóre!
15:59 GÓL TJ Plamen Chodov! 4:1
Branku družstva TJ Plamen Chodov vstřelil #88 Lucie Červenková, asistoval #99 Denisa Marešová (4:1)
15:55 Rokycany obstřelují bránu jak Stalingrad, akorát mimo.
15:28 Hostující celek zatím obklopuje střelu Matějkový jedovatými střelami!
15:05 Matějková zatím drží svůj tým ve hře dobrými zákroky!
14:02 I přes nepříznivé skóre Chodov předvádí velmi obětavou hru v obranném pásmu!
13:22 Schovaná střela z půlky končí smolným čtvrtým gólem
13:17 GÓL FBC ROKYCANY! 4:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Lucie Peroutková, asistoval #4 Kateřina Studeníková (4:0)
13:05 Chodov začal velmi aktivně a snaží se korigovat skóre!
12:01 Brzy odstartuje druhá třetina velkolepé florbalové bitvy!
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Leona Rumanová družstva FBC ROKYCANY
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 5:1
12:00 Ukončení 1. části
11:52 V závěru třetiny se hra vyrovnala.
11:10 Skrumáž před brankou končí dobrým zákrokem Matějkový!
10:08 GÓL FBC ROKYCANY! 3:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #8 Jana Vostrá, asistoval #94 Denisa Razímová (3:0)
10:08 Jana Vostrá ostrou střelou zvyšuje na 3:0.
09:15 Plamen teď zavřel soupeře v pásmu a snaží se snížit.
07:30 Peroutková prošla středem hřiště, ale nezakončila.
06:30 Marešová neproměnila trestné střílení. Skóre zůstává stejné.
06:29 Po faulu při brejkové situaci pojede Plamen trestné střílení!
04:35 GÓL FBC ROKYCANY! 2:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #94 Denisa Razímová, asistoval #23 Lucie Dvořáková (2:0)
04:35 Po krásné standartní situaci Razímová vstřelila druhý gól.
03:56 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #43 Kateřina Josífková, asistoval #16 Radka Koulová (1:0)
03:20 Marešová po dobré otočce minula bránu Rokycan a lehce trefila protihráčku do horní čelisti.
02:44 Geťková si připisuje první bod do radegast indexu za zblokovanou střelu. Na hřišti zatím máme více zranění než střel.
02:16 Obrovská šance Rokycan končí mimo mantinely!
01:27 Utkání začalo ve vysokém tempu, hra se přelévá nahoru dolů!