• 30 29:20
    12:1
    (Matušů)

FBC Lomnice - FBC Panthers Liberec BLACK 12:1
branky: 1. Tomáš Fiedler, 3. František Sucharda, 3. Matyáš Matušů, 5. Jaroslav Jindřišek, 6. Tomáš Fiedler, 11. Ondřej Stránský, 17. Ondřej Devátý, 20. Jaroslav Jindřišek, 24. Tomáš Fiedler, 25. Jakub Šolc, 28. Tomáš Fiedler, 30. Tomáš Fiedler - 20. Václav Rohla; rozhodčí: Václav Váňa - Jakub Čistý; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Lucie Arpášová ? - Roman Holásek ?; po třetinách: 5:0, 3:1, 4:0
30:00 Ukončení 3. části
29:20 GÓL FBC Lomnice! 12:1
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #11 Matyáš Matušů (12:1)
29:13 Timeout FBC Lomnice
27:43 GÓL FBC Lomnice! 11:1
24:22 GÓL FBC Lomnice! 10:1
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #6 Jakub Šolc, asistoval #96 Mikuláš Stránský (10:1)
23:36 GÓL FBC Lomnice! 9:1
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:44 GÓL FBC Panthers Liberec BLACK! 8:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec BLACK vstřelil #29 Václav Rohla, asistoval #73 Marek Doubravský (8:1)
19:36 GÓL FBC Lomnice! 8:0
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #28 Jaroslav Jindřišek, asistoval #7 Tomáš Fiedler (8:0)
16:09 GÓL FBC Lomnice! 7:0
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #9 Ondřej Devátý, asistoval #69 Ondřej Stránský (7:0)
14:14 Vyloučen hráč #83 Jiří Musil družstva FBC Panthers Liberec BLACK na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:48 GÓL FBC Lomnice! 6:0
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #69 Ondřej Stránský, asistoval #96 Mikuláš Stránský (6:0)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
05:06 GÓL FBC Lomnice! 5:0
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #56 Štěpán Dvořák (5:0)
04:45 GÓL FBC Lomnice! 4:0
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #28 Jaroslav Jindřišek, asistoval #11 Matyáš Matušů (4:0)
02:47 GÓL FBC Lomnice! 3:0
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #11 Matyáš Matušů, asistoval #6 Jakub Šolc (3:0)
02:08 GÓL FBC Lomnice! 2:0
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #25 František Sucharda, asistoval #56 Štěpán Dvořák (2:0)
00:31 GÓL FBC Lomnice! 1:0