6:5
    Lukáš NOVÁK
    (Machač)

SK Dubí - 1. FBC DDM Děčín IV B 6:5
branky: 4. Lukáš Koubek, 4. Samuel Mical, 7. Vítek Blahout, 9. Lukáš Koubek, 15. Sofie Kneiflová, 19. Monika Nebosová - 8. Stanislav Machač, 18. Lukáš Novák, 18. Josef Sluťák, 26. Daniel Škoda, 27. Lukáš Novák; rozhodčí: Ondřej Sklenář - Jan Černovský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 223; zásahy brankářů: Daniel Brůha ? - Jaroslav Klaudy ?; po třetinách: 4:1, 2:2, 0:2
30:00 Střely ve 3. části: 11:9
30:00 Ukončení 3. části
30:00 WIN WIN WIN
30:00 Zápas končí po velkých nervech pro DUBÍÍÍÍÍÍ.
29:22 Cipísek seká na půlce.
28:37 Hráč č. 8 z Děčína na zemi. Zastavuje se hra, ale zvedá se.
28:15 Atmosféra v hale s ubývajícím časem houstne.
27:28 Samík neproměil tutovku.
26:06 Timeout SK Dubí
26:06 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV B! 6:5
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV B vstřelil #28 Lukáš Novák, asistoval #19 Stanislav Machač (6:5)
26:06 Utkání bude ještě zajímavé, fanoušci Děčína ženou své hráče dopředu.
25:50 Fanoušci Děčína požadují vyrovnání.
25:47 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV B! 6:4
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV B vstřelil #72 Daniel Škoda, asistoval #4 Michal Müller (6:4)
25:02 ozvala se tyč Děčínské branky.
22:48 Přesilovka Dubí končí neúspěšně.
22:23 Eliška pouze do nohy golmana.
21:43 Přesilovka, Dubí konečně na balonu.
21:20 Koubis skáče na hřiště a hned střídá za Péťu.
20:48 Vyloučen hráč #28 Lukáš Novák družstva 1. FBC DDM Děčín IV B na 2 minuty za vysoká florbalka
20:48 A máme tu hru 4 na 4.
20:01 Dubí začne poslední periodu oslabením.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Nechtěný zákrok Koubise a jeho následná dvojka. Omluvil se.
20:00 Zraněná Andrlová je v dobrých rukou. Kristián vytahuje tejp. Všechno dobrý.
20:00 Střely ve 2. části: 7:5
20:00 Ukončení 2. části
19:55 Koubis obdržel od fanoušků kapesník. Tečou tu řeky krve.
19:12 Vyloučen hráč #43 Lukáš Koubek družstva SK Dubí na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:12 Koubis, to se ženám nedělá!
18:30 GÓL SK Dubí! 6:3
Branku družstva SK Dubí vstřelil #33 Monika Nebosová, asistoval #28 Radek Rozlílek (6:3)
18:30 Monča využívá přesilovku v 5 vteřinách!
18:25 Vyloučen hráč #25 Jaromír Kanich družstva 1. FBC DDM Děčín IV B na 2 minuty za špatné vybavení
18:25 Hráči Děčína spadla bota a hrál s ní v ruce.
17:50 Dva slepené góly Děčína probudily fanoušky Děčína.
17:49 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV B! 5:3
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV B vstřelil #8 Josef Sluťák bez asistence (5:3)
17:32 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV B! 5:2
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV B vstřelil #28 Lukáš Novák bez asistence (5:2)
17:32 tyč helma gól. Smolný gól do sítě Brůhiče
16:54 Boj o míček na středu.
15:23 Zákrok Brůhiče!!!
14:10 GÓL SK Dubí! 5:1
Branku družstva SK Dubí vstřelil #31 Sofie Kneiflová, asistoval #33 Monika Nebosová (5:1)
14:10 Standartka Dubí úspěšná!
12:24 Eliška dostala informaci z pořadateského stolku, aby si naběhla. Míček dostala, ale střela pouze do vnější sítě.
11:13 Švorc na zemi.
10:13 Press domácích na rozehrávku Děčína.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 9:4
10:00 Ukončení 1. části
10:00 Prvni tretina skoncila vcelku spravedlive - Dubi je jednoznacne lepsi a na skore se to projevilo. Bohuzel v domaci hale Dubi je vice slyset Decinske fanousky ale hraci tento jev neumi pretavit.
09:45 Bobeš stříli mimo Brůhovo branku.
08:52 GÓL SK Dubí! 4:1
Branku družstva SK Dubí vstřelil #43 Lukáš Koubek, asistoval #28 Radek Rozlílek (4:1)
08:50 ELIŠKA ZASTAVUJE BOBEŠE A CHYSTÁ PROTIAKCI.
07:47 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV B! 3:1
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV B vstřelil #19 Stanislav Machač, asistoval #8 Josef Sluťák (3:1)
07:47 Brůhič si na míček šáhnul, ale střela prošla za jeho záda.
06:58 Pavel zkusil nahrávku na Péťu do prázdné, ta však byla zastavena.
06:02 GÓL SK Dubí! 3:0
Branku družstva SK Dubí vstřelil #10 Vítek Blahout, asistoval #9 Petra Jonášová (3:0)
06:02 Vylučovat se nemusí! Péťa vypracovala šanci pro Vítka a ten se nemýlí.
05:46 šance střídá šanci. Dubí si teď připravilo hodně gólovek.
04:37 Jonášová při gólové dorážce seká. Gól neplatí.
03:19 GÓL SK Dubí! 2:0
Branku družstva SK Dubí vstřelil #68 Samuel Mical, asistoval #18 Daniel Brůha (2:0)
03:19 Samík začal zase vystrkovat růžky. Brůhič neskutečný výhoz!!!
03:00 GÓL SK Dubí! 1:0
Branku družstva SK Dubí vstřelil #43 Lukáš Koubek, asistoval #29 Veronika Jurková (1:0)
03:00 Ale teď už se Koubis nemýlí a střílí první branku!!!
02:43 Koubis teď v poli. Jeho nebezpečá střela z půlky mimo.
02:27 Brůhič chytá!!!
01:52 Jonášová dravě napadá za brankou soupeře.
01:42 Další šance Sama.
01:04 Díky pressu domácích na rozehrávku hostí tu máme první velkoou šanci od Samíka.
00:00 Fanoušci jsou na místě. Toto utkání pravděpodobně bude z fanouškovského hlediska dnes nejlepší.
00:00 Toto utkání je pro kapitánku Dubí Elišku Novotnou speciální. Vždy bylo jejím snem hrát proti Bobešovi. Snad sebere odvahu a dojde si pro autogram.