8:3
    Jan ČERMÁK
    (Mára)

Mocní Tuleni Podbořany - TJ Lokomotiva Louny B 8:3
branky: 1. Ondřej Molcar, 22. Jan Čermák, 25. Jan Kučera, 33. Lukáš Janouch, 39. Jan Čermák, 40. Petr Havlík, 43. Jan Čermák, 44. Jan Čermák - 10. Josef Pelc, 31. Zdeněk Mašek, 35. Aleš Linka; rozhodčí: Petr Dunaj - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 4 + Petr Havlík OS:4 + Aleš Linka 4 + TDKU; využití: 3:1; diváků: 87; zásahy brankářů: David Švátora 38 - Lukáš Janouch 27; po třetinách: 1:1, 2:0, 5:2
45:00 Střely ve 3. části: 14:17
43:31 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 8:3
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Jan Čermák, asistoval #16 Daniel Mára (8:3)
42:23 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 7:3
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Jan Čermák, asistoval #8 Ondřej Molcar (7:3)
41:59 Timeout Mocní Tuleni Podbořany
41:59 Vyloučen hráč #12 Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny B do konce utkání
41:59 Vyloučen hráč #12 Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2+2 minuty za nesportovní chování
39:49 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 6:3
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #21 Petr Havlík, asistoval #88 Jan Čermák (6:3)
39:49 Vyloučen hráč #21 Petr Havlík družstva Mocní Tuleni Podbořany - osobní trest
39:49 Vyloučen hráč #21 Petr Havlík družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za nesportovní chování
39:44 Vyloučen hráč #28 Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za hrubost
38:41 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 5:3
34:19 GÓL TJ Lokomotiva Louny B! 4:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #14 Michal Fürstl (4:3)
32:02 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 4:2
Vlastní branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #31 Lukáš Janouch (4:2)
30:45 GÓL TJ Lokomotiva Louny B! 3:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #37 Zdeněk Mašek, asistoval #14 Michal Fürstl (3:2)
30:00 Střely ve 2. části: 10:11
29:35 Vyloučen hráč #14 Robert Sándor družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání
24:31 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 3:1
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #9 Jan Kučera, asistoval #48 Pavel Petrok (3:1)
21:06 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 2:1
16:37 Vyloučen hráč #37 Zdeněk Mašek družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 11:13
14:29 Vyloučen hráč #40 Kryštof Danda družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání
09:55 GÓL TJ Lokomotiva Louny B! 1:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #18 Josef Pelc, asistoval #3 Jan Zrnečko (1:1)
06:01 Vyloučen hráč #36 Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za hrubost
04:40 Vyloučen hráč #12 Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za sekání
00:31 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 1:0
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #8 Ondřej Molcar, asistoval #22 Michael Muselík (1:0)
00:31 Vyloučen hráč #8 Ondřej Molcar družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za nesportovní chování