6:7
    Jakub BOHUSLÁVEK
    (Ullmann)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Kanonýři Kladno 6:7p
branky: 19. Adam Bouška, 23. Jakub Matula, 35. Arnošt Nechvátal, 43. Václav Černoch, 52. Jiří Suchomel, 59. Jakub Matula - 9. Dominik Prudil, 30. Martin Krejčí, 46. Tomáš Chroust, 47. Ľuboš Šefčík, 48. Jan Louvar, 58. Jan Louvar, 61. Jakub Bohuslávek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 11 - Šimon Melega 17; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:4, 0:1
65:00 Rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči utkání naleznete ZDE.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
60:32 GÓL Kanonýři Kladno! 6:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #91 Filip Ullmann (6:7)
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
58:21 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #28 Patrik Fabián (6:6)
58:21 Kladnu prošla středem diagonála od Fabiána a Matula se nemýlil. Matula je ve stejné formě, jako když odcházel.
57:50 Gulls jdou okamžitě do šesti.
57:37 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:37 GÓL Kanonýři Kladno! 5:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (5:6)
57:37 Louvar příklepem z první trefuje na zadní.
56:22 David Novák chce ke sporu s rozhodčím právníka.
56:21 Timeout Kanonýři Kladno
56:21 Vyloučen hráč #71 David Novák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:15 Louvar pálil do prázdné brány, důležitý blok florbalkou si připsal Fabián.
54:57 Videman povalil soupeře na domácí střídačku.
53:19 Stůj nepropálil změť těl před bránou domácích a Novák poté netrefuje.
52:55 Hra má konečně pořádné tempo.
51:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #19 Arnošt Nechvátal (5:5)
51:04 Arnošt Nechvátal našel před bránou Suchomela, který byl dobře zorientovaný a dává pro Gulls důležitou branku.
50:03 Utkání se nám lehce přiostřuje, Fabián využil své postavy a naložil soupeři.
49:45 Gulls dále tlačí Kladno. Gól zatím nepřichází.
48:38 Dokládal poslal Matulovi diagonálu, ten ale skákavý balónek netrefil ideálně.
47:13 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #70 Vojtěch Novák (4:5)
47:13 Tohle je pro Gulls zatím katastrofická třetina. Louvar šel sám na Krupu, udělal mu kličku do backhandu a zakončil pozemi do prázdné.
46:37 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík bez asistence (4:4)
45:44 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #91 Filip Ullmann (4:3)
45:44 Chroust nahodil na bránu vysoký balón, který Krupovi propadl až za záda.
44:23 Fabián se obtočil kolem protihráče, poté ale trefuje blok.
42:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (4:2)
42:57 Spolupráce, která Gulliverům chyběla. Matula přihrál Černochovi, který na balonku zrychlil a nekompromisně zakončil na zadní dvacet nad led.
41:45 Stůjovu střelu blokuje Šmíd, následně Louvar míjí.
40:13 Kladno začalo závarem před Krupovou ránou.
40:00 Gulliveři si zařvali u brány a třetí třetina může začít.
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:20 Fabián na středu promáchl, z čehož vyústil protiútok hostí, kteří bránu netrefili.
38:53 Pfaur pálil od mantinelu do Zbořilova bloku.
38:00 Matule se z rohu prosmýkl před branku, Melega byl pozorný.
35:20 Václav Černoch vstřelil další gól, ale kvůli vysoké hokejce mu nebyl uznán.
34:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #19 Arnošt Nechvátal bez asistence (3:2)
34:36 Arnošt Nechvátal natáhl a vymetl šibenici kladenské branky.
33:29 První lajna opět zamčela Kladno, ale nic z toho.
32:29 Po gólu se hra zklidnila a nejsou k vidění žádné velké šance.
29:39 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #11 Matěj Stůj (2:2)
29:39 Nejprve Hübner promáchl před prázdnou bránou, Kladno znova získalo balonek, čehož využil Krejčí a srovnává skóre utkání.
28:33 Další šance Kladna, kdy stříleli ze středu vedle.
27:26 Kladno je po obdrženém gólu lepší a vytvářejí si nebezpečné šance.
25:40 Adam Bouška střelu z dobré pozice ze středu nevyužil.
25:04 Kladno dlouho kombinovalo v obranném pásmu domácích, ale nic z toho nevytěžili.
22:10 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #55 Alex Dokládal (2:1)
22:10 Dokládal střílenou nahrávkou na zadní tyč našel Matulu, který se prosazuje ve svém prvním zápase od svého návratu.
20:20 Novotný nahazoval na branku, kam dobíhal Černoch, ale nakonec z toho nic nebylo.
20:01 Domácí zase vyhrávají úvodní vhazování.
20:00 Na hřišti probíhá soutěž pro mládežnické kategorie Gulliverů.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:52 Fabián dorážel střelu od půlku neúspěšně, první třetina tedy končí nerozhodně 1:1.
18:24 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #55 Alex Dokládal (1:1)
18:24 Adam Bouška dostal nahrávku na mantinel, nasadil soupeři jesle a střelou na zadní nedal golmanovi hostí šanci.
16:35 Nechvátal, podporovaný publikem, se odhodlal ke střele z půlky, kterou hráč Kladna zblokoval.
16:17 První lajna domácích zavřela Kladno v jejich obranném pásmu, vytvořila si dvě dobré šance, ale stále se Gulls nedokáží prosadit.
14:05 Šefčík byl na středu úplně sám, ale Krupovu bránu míjí.
13:03 Hra teď byla nahoru dolů, na obou stranách byly dobré šance, ale žádná neskončila gólem.
11:31 Foret dostal nahrávku na levý mantinel a zkoušel to tahanou střelou, kterou Melega vyráží.
10:05 Černoch nahazoval před branku, kde se nacházel Dokládal, ale nedokázal balonek dorazit.
08:29 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (0:1)
08:29 Kladno šlo do protiútoku a Prudil střelou na zadní tyčku otevírá skóre dnešního utkání.
07:23 Fabián se z trestné lavice okamžitě dostal do šance, ale promáchl.
06:45 Bohuslávek pálil na zadní tyč, Krupa pravou rukou vyráží.
06:13 Chroustovu střelu blokuje Černoch.
05:19 Vyloučen hráč #28 Patrik Fabián družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
04:40 Novák při presinku získal míček, vypadalo to na nadějnou šanci, ale nakonec z toho nic nebylo.
04:29 Další dobrá střela Chrousta.
03:30 Kladno si také připisuje první střelu na bránu. Tomáš Chroust střílel od mantinelu na zadní tyč, ale Krupa byl pozorný.
02:00 Domácí jsou zatím více na balonku a snaží se dostat do útočného pásma.
01:06 Dokládal první střelou utkání bránu míjí.
00:01 Úvodní vhazování vyhrávají Gulls.
00:00 Vítáme Vás u 21. kola 1. ligy můžů. Dneska se proti sobě utkají domácí Gulliveři proti hostujícímu Kladnu.