• 36 35:11
    3:9
    (Bielčík)

FBC Mohelnice C - Fbc Falcons Šternberk B 3:9
branky: 4. Lukáš Bittner, 22. Lukáš Bittner, 26. Václav Dočekal - 1. Martin Návrat, 10. Štěpán Jorda, 12. Pavel Dokoupil, 15. Jindřich Novák, 16. Pavel Dokoupil, 27. Jindřich Novák, 30. Roman Fiala, 34. Adam Krátký, 36. Pavel Dokoupil; rozhodčí: Václav Killar - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Dominik Hejný ? - Radek Šiška ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:4
36:00 Ukončení 3. části
35:56 Ode dneška by mělo být spojení Vítězný únor navždy přiřazeno k tomuto historickému vítězství.
35:30 Přepište dějiny, ...
35:12 Dáme desítku?
35:11 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 3:9
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #77 Pavel Dokoupil, asistoval #6 Miroslav Bielčík (3:9)
33:17 A je to tady! Celý svět na to čekal a dočkal se - Kraťasův gól.
33:16 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 3:8
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #18 Adam Krátký, asistoval #11 Oto Kaplánek (3:8)
32:56 JJ 68 vybojoval míček, přihrál na Taloše, ten si míček ubránil, ale tím to celé skončilo.
31:46 Mohelnice jen rozchytává branaře soupeře
29:17 Figi vytáhl svůj klenot - gól, jak se sluší a patří. Střela málem protrhla síťku.
29:16 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 3:7
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #5 Roman Fiala, asistoval #22 Martin Návrat (3:7)
29:00 Talošova střela, není to gól! Tyč, tyč a pryč!
27:45 Bielčik kombinuje florbal s fotbalem.
26:52 Jojo, takhle pálí Jindra.
26:51 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 3:6
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #64 Jindřich Novák bez asistence (3:6)
26:30 Jedna poznámka ke hře Mohelnice: Tak takhle nějak vypadá chaos
25:54 Mohelnice pomalu, ale jistě sňižuje.
25:53 GÓL FBC Mohelnice C! 3:5
Branku družstva FBC Mohelnice C vstřelil #11 Václav Dočekal, asistoval #77 Karel Brulík (3:5)
24:59 Návratova střela nebyla vůbec špatná, k dokonalosti jí chybělo jen spadnout do branky.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:57 Konec druhé třetiny už je za dveřmi, dalo by se říct, že už podupává v předsíni
23:47 Dokoupil zapackl přes soupeře a svalil se na zem jako pytel brambor.
23:36 Šternberk by chvilema potřeboval větší bránu, fotbalová by možná stačila.
22:43 Gregr levá, pravá pojď jsem, kam jdeš, ale bohužel bez třešničky na dortu.
21:51 Nedáš, dostaneš.
21:50 GÓL FBC Mohelnice C! 2:5
Branku družstva FBC Mohelnice C vstřelil #3 Lukáš Bittner, asistoval #8 Tomáš Zahradníček (2:5)
21:37 Ale, ale to by se mělo dávat. Co mělo, to se MUSÍ dávat Kraťas!
20:17 Mohelnice dnes hraje takovou tužku, že by se i v Koh-i-nooru divili.
19:34 JJ 68 na hřišti ...
17:03 Šiška má dnes má branku nedobytnou jak hrad Bezděz.
15:32 Dokoupil střílí jak Napoleon u Slavkova.
15:31 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 1:5
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #77 Pavel Dokoupil, asistoval #64 Jindřich Novák (1:5)
15:20 Kovář sekl do Dokyho tak, že tohle už se nedá nazvat kosa, to je pořádně rozjetý kombajn.
14:29 Jindra doslova obkroužil branku jako Gagarin zeměkouli a zakončil gólem.
14:28 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 1:4
13:50 Kraťas čaruje s míčkem jako Hermiona v Bradavicích.
12:02 A běží, běží… kdo nám to běží?…Běží nám první minuta druhé třetiny.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:49 Doky a Kraťas poslali mohelnického golmana na housku s paštikou.
11:48 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 1:3
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #77 Pavel Dokoupil, asistoval #18 Adam Krátký (1:3)
10:26 Výborná akce Jindry, jenže gólman střelu helmou vyrazil, takže…
09:55 Jestli někdo nechal pavučiny v brance, tak Samsung s Jindrou se postarali o jejich vyčištění.
09:54 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 1:2
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #10 Štěpán Jorda, asistoval #64 Jindřich Novák (1:2)
09:20 Až budete Šiškovi tesat sochu, vyobrazte ho v rozkleku.
07:37 Šternberk oslabení přestál bez větších ztrát.
07:30 Mohelnice drží Šternberk pod zámkem jak Konopiště.
07:06 Přesilovka se hraje jen na jedné polovině hřiště, z toho bude mít radost správce haly.
05:37 Florbalový Jarda Jágr si šel odpočinout na trestnou.
05:36 Vyloučen hráč #68 Jiří Novák družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání
05:14 Figi pálí jak žáha i bez nového tetování.
04:56 Mantinely jsou dneska dobře postavený, teď si o ně sám sobě přihrál Jindra.
03:18 Máme srovnáno.
03:17 GÓL FBC Mohelnice C! 1:1
02:49 Mohelnice se to snaží cpát dopředu, ale narazila na závoru jménem Kraťas.
02:20 Nebezpečná střela Mohelnice, naštěstí mimo bránu.
00:56 Gól Návrata byl tak rychlý, že někteří tomu pořád ještě nevěří.
00:55 Návrat si to ťukl o mantinel, pak sám na branaře a je z toho gól.
00:54 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 0:1
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #22 Martin Návrat, asistoval #7 Lukáš Grégr (0:1)
00:40 První střela Grégra končí mimo hřiště.
00:00 Vítejte u dnešního zápasu v Moravském Berouně mezi Mohelnicí a Šternberkem.