• 60 59:33
    10:8
    (Padalík)

FBC ORCA KRNOV - FBK Spartak Hluk 10:8
branky: 2. Dominik Novák, 3. Jaromír Filip, 6. Dominik Novák, 6. František Šuly, 13. František Šuly, 29. Štěpán Čevela, 37. Jaromír Filip, 48. Adam Hlušíček, 53. Dalimil Chylík, 56. Dalimil Chylík - 5. Jakub Hűbner, 21. Ondřej Bartoš, 22. Jakub Hűbner, 23. Martin Tuhý, 26. Radim Zálešák, 50. Michal Kundrata, 59. Michal Kundrata, 60. Jakub Hűbner; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:3 + Pavel Rochovanský 4 + TDKU; využití: 1:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Václav Hradil 31 - Aleš Padalík 36; po třetinách: 5:1, 2:4, 3:3
60:00 Komentář domácích Filip Jaromír (Vedoucí): Dnes to moc s divizi nemelo spolecneho. Prvni goly a vedeni na 5:1 strasne jednoduche, pak jsem se nechali unest a zacatek druhe tretiny klasicky vybuch. Nastesti aspon to skoncilo viteznym koncem. nDiky tem co za nas letos hrali, co se vratili a tymu pomohli.  nDiky tem co uz za nas hrat nebudou. nDiky soupeři, přeji stastnou cestu domu. nDiky divákům, zkusíme se do divize vrátit... n
60:00 Komentář hostů Rochovanský Pavel (Trenér): Ohraná písnička, partička na výletě se vším všudy. Utkání na úrovní přeboru. Opět jsme dodrželi tradici a udělali radost domácím příznivcům - všude jsme přenechali všechny body a jedeme domů. Co mě mrzí, tak je stav florbalu v Krnově, protože si myslím, že florbal dělají dobře, ale nerozumím, že se jim muži takhle rozložili. Bohužel asi berou koho potkají na ulici a stavají se z nich klasičtí řezníci ze severu. Jarda s Filipem to sami neuhrají. Doufejme, že Třinec postoupí, Šternberk s Krnovem padají a už zbyde jen Orlová. Nemyslím si, že je to vyloženě o těch týmech, ale chyba v systému. Suchá přišla z vyšší soutěže a hraje florbal, týmy co nezkusili florbal, tak bohužel florbal nehrají, protože je k němu nikdo nenavede. Výjezdy na sever jsou většinou bojem proti sedmi řezníkům a to je špatně. My jsme bohužel horké hlavy a nedokážeme to ustát. Krnovu věřím, že se brzy vrátí, ve Šternberku mají spoustu šikovných mladých kluků, ale chce to trochu florbalovosti na místo bojovnosti. My si musíme odpočinou a zkusit se připravit na další sezónu, poslední dva zápasy 3 zranění kolene.
60:00 Střely ve 3. části: 15:16
59:33 GÓL FBK Spartak Hluk! 10:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #19 Jakub Hűbner, asistoval #50 Aleš Padalík (10:8)
59:33 Juračka se snaží dnešní utkání ještě zdramatizovat osmým gólem hostů.
58:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 10:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #98 Martin Tuhý (10:7)
58:15 Kundrata backhandem snižuje na 10:7.
57:40 Bartoš po pohledné kombinaci netrefuje zcela prázdnou bránu
56:37 Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk do konce utkání
56:37 Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2+2 minuty za hrubost
56:37 Rozhodčí nekompromisně vytasil červenou kartu na Rochovanského po jeho zákroku na Baránka.
56:13 Vyloučen hráč #77 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
55:24 GÓL FBC ORCA KRNOV! 10:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #10 Dalimil Chylík, asistoval #91 Jaromír Filip (10:6)
55:24 Chylík si vyjel přes půlku hřiště a přidává krásnou desátou branku.
54:34 Hlušíček našel pěkně Nováka, ale te mířil nad.
52:41 GÓL FBC ORCA KRNOV! 9:6
52:41 Chylík napodruhé již zcela regulérně krásně trefenou volejí přidává devátý gól domácích.
52:20 Chylík dostal míček do sítě ale stál v brankovišti takže branka neuznána.
51:20 Kundrata si pohledně obešel Šulyho, ale ten se do souboje vrátil a míček vybojoval, ale s faulem.
49:36 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata bez asistence (8:6)
49:36 Kundrata snižuje na 6:8 z pohledu hostů.
49:14 Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
49:14 Přesilovka Krnova netrvala dlouho, kvůli sekání Fňukala se bude hrát 4 na 4.
48:35 Vyloučen hráč #81 Radim Zálešák družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
48:35 Zálešák zastavil Čevelu, ale nedovoleně a jde si k nám posedět.
48:08 Timeout FBK Spartak Hluk
48:08 Hosté si chtějí odpočinout a poradit se před jejich závěrečným tlakem.
47:32 GÓL FBC ORCA KRNOV! 8:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #6 Adam Hlušíček, asistoval #78 Dominik Novák (8:5)
47:32 Po nepřehledné situaci před brankou hostů končí míček v síti.
46:16 Rochovanský se teď hlasitě ozýval po faulu Chylíka na hranici brankoviště.
45:10 Šuly v úniku 1 na 1 ale neprošel.
44:02 Po chybě v rozehrávce Krnova se dostal ke střele Kundrata, ale mimo.
43:11 Hosté se ubránili a jsou opět v pěti.
42:19 Timeout FBC ORCA KRNOV
42:19 Nečekaný timeout domácích, vypadá to na poradu ohledně přesilovky.
41:11 Vyloučen hráč #51 Tomáš Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
40:01 Úvodní buly třetí třetiny opět pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 15:14
39:57 Poslední Krnovská akce druhé třetiny skončila těsně mimo.
38:50 Hlušíček prošel přes dva hráče Hluku, ale jeho střela neprošla.
38:02 Hájek šel sám na Hradila ale netrefuje zařízení.
36:33 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #77 František Šuly (7:5)
36:33 Filip lehkou tečí před bránou přidává sedmý gól domácích.
35:30 Hradil teď drží svůj tým při tlaku hostů.
34:27 Kundrata neuspěl střelou z otočky.
33:32 Střela Juračky do bloku Fňukala F.
32:42 Juračka obrán o míček a následný brejk Orcy.
32:09 Krásná kombinace Hlušíčka, Šulyho a Filipa gólem neskončila.
30:46 Tomáš Tuhý se teď hodně pomalu zvedal po souboji v rohu, ale vypadá že bude v pořádku.
29:45 Krnov se po nepovedeném začátku druhé třetiny probral a hra je opět vyrovnaná.
28:06 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Štěpán Čevela, asistoval #14 Filip Fňukal (6:5)
28:06 Čevela po pohledné kombinaci uklízí do prázdné brány a překlápí skóre opět na stranu Krnova.
26:10 Vyloučen hráč #77 David Nosek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:10 První přesilovku si vyzkouší i domácí.
25:43 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #44 Pavel Rochovanský (5:5)
25:43 Zálešák krásnou střelou z protiútoku vyrovnává skóre dnešního zápasu.
24:40 Hluk oproti první třetině výrazně zvýšil tempo, což dělá Krnovu velké problémy.
22:22 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #99 Ondřej Bartoš (5:4)
22:22 Tuhý se prosazuje díky důrazu před brankou.
22:02 Vyloučen hráč #78 Dominik Novák družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za držení
22:02 První přesilovka dnešního zápasu pro hosty.
21:34 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #19 Jakub Hűbner, asistoval #77 David Nosek (5:3)
21:08 Chylík po rozehrávce z rohu palí těsně mimo.
20:07 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #99 Ondřej Bartoš, asistoval #95 Michal Kundrata (5:2)
20:07 Po nedůraznosti před domácí brankou přišlo rychlé snížení hostů.
20:00 Střely v 1. části: 16:9
19:07 Tempo domácích ke konci třetiny opadlo a Hluk se tak dostal do řady protiútoků.
18:14 Hradil si došel pro nepřesnou střelu hostů až za vlastí branku.
16:30 Zálešák opět v akci, tentokrát v protiůtoku, ale podruhé vedle.
14:50 Zálešák zvládl těžkou přihrávku od Tomáše Tuhého ale těsně míjí.
12:08 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #91 Jaromír Filip (5:1)
12:08 Šuly sám proti Padalíkovi navyšuje Krnovské vedení.
08:20 Čevela a Filip Fňukal měli rozehrávku z dobré pozice, ale druhý jmenovaný pouze do blocku.
05:36 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #10 Dalimil Chylík (4:1)
05:36 Druhá branka domácích v rychlem shledu přišla z hole Šulyho.
05:23 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #78 Dominik Novák, asistoval #96 Štěpán Čevela (3:1)
05:23 Čevela našel zpoza branky Nováka a ten se nemýlil střelou do rohu branky.
04:19 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #19 Jakub Hűbner, asistoval #44 Pavel Rochovanský (2:1)
04:19 Juračka nikým nehlídaný snižuje na 1:2.
03:32 Filip rychlou střelou z dobré pozice jen těsně míjí hostující branku.
02:06 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #81 Dominik Menzel (2:0)
02:06 Filip střelou z půlky zvyšuje skóre dnešního zápasu.
01:25 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #78 Dominik Novák, asistoval #26 Patrik Baránek (1:0)
01:25 Baránek našel z rohu úplně osamoceného Nováka.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu pro hosty.
00:00 Dobrý podvečer z haly na Janáčkově námněstí. Dnes proti sobě nastoupí domácí Orca Krnov a hostující Spartak Hluk. Oba týmy už se pomalu rozcvičují, protože za chvíli začínáme. Přeji příjemnou zábavu.