• 59 58:53
    5:8
    (Sasyn)

1. FBK Eagles Orlová - FBS Olomouc 5:8
branky: 12. Filip Matějka, 16. Filip Matějka, 33. Jakub Sasyn, 59. Lukáš Louda, 59. Filip Matějka - 6. Vít Friedl, 29. Vít Friedl, 34. Vít Friedl, 40. Karel Skupník, 50. Jiří Novák, 55. David Kotek, 55. Vojtěch Krhovják, 56. Jan Kopecký; rozhodčí: Břetislav Staněk - Lukáš Křivánek; vyloučení: 3:7; využití: 5:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vít Brož 14 - Jan Štěpánek 15; po třetinách: 2:1, 1:3, 2:4
60:00 Komentář domácích Louda Lukáš (Trenér): Gratuluji panu Hruškovi k výhře a k top komentáři. Ten podle výmyšlel 14 dní..., aby se pokusil být vtipný. Doufám, že bude a budou mít takové seběvědomí a skřeky a podobně věci co tu probíhali i za týden a 14 dní, kdy nastoupí proti trochu jinému soupeři než proti soupeři, který už zkouší mladé a nové hrače, aby se rozehrál na další sezonu. Ale gratuluji a přeji hodně štěstí! nK sezoně: Bohužel to letos zase nevyšlo, ale je to sport a tak to bývá. Od začátku do půlky sezony jsem ztratili 7 hračů z prvních dvou lajn, kteří historicky hráli všechny situace a byli pro tým klíčový, ale jsem velmi rád, že jsme měli aspoň vyzkoušet hráče, kteří byli historicky trochu v pozadí a nebo teprve přišli do juniorky. Aspoň to je dobrá investice!!! A dokazali jsme konkurovat nejlepším týmům a některé porazit. Upřímně v prosince jsme čekali, že budeme hrát o záchranu. PS. Kdo by to zvladl z divizních týmu? :-D. Nechám na zamyšlenou. nDěkuji Radkovi, Tomášovi, Lukášovi a Stardovi za přínos klubu, který za ty roky dali, když vytáhli klub někde z lesa, až do divize. A děkuji za těch cca 6 nebo kolik let co jsem s Vámi mohl hrát je škoda, že jsme ten jeden poslední krok neudělali spolu. Moc mě to mrzí. nDěkuji všem hráčům, vedení klubu, fanouškům, pořadatelům a prostě všem, kteří jsou součásti klubu za celou sezonu. Podmínky top! Jednou to obrátime v úspěch. n
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): Velmi pozitivní na dnešku byla naše hra ve vyrovnaném počtu, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili. Naprosto tristní však byl počet vyloučení a naše úspěšnost v početní nevýhodě. Přesto všechno jsme se dokázali zařadit mezi další retardy, se kterými prohrál jinak naprosto suverénní celek Divize E.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:59 Hodně štěstí Olomouci v Play - Up s Blanskem. Budou ho potřebovat.
58:53 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:8
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #19 Jakub Sasyn (5:8)
58:53 Další využitá přesilovka! Dneska se tady dějí divy. Sasyn našel Matějku, který vymíchal protihráče na velkém brankovišti a střelou pod víko nedal Štěpánkovi šanci.
58:24 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:8
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #19 Jakub Sasyn (4:8)
58:24 Orlová využívá 4. přesilovou hru! Dneska se ty statistiky konečně změní k lepšímu. Sasyn našel na středu Loudu a ten propaluje všechny a všechno včetně Štěpánka.
57:20 Vyloučen hráč #8 Jan Minář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
57:20 A přesilovka bude dvojnásobná. Za sekání je vyloučen Minář a vidíme hru 5 na 3.
56:31 Vyloučen hráč #10 David Kotek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
56:31 Orlová dostane před koncem možnost snížit v podobě přesilové hry.
56:14 Sasyn trefuje Kopelce zaparkovaného před Štěpánkem.
55:31 Minář zablokoval střelu Loudovi, která směřovala do odkryté brány.
55:30 GÓL FBS Olomouc! 3:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #21 Vít Friedl (3:8)
55:00 Orlová bohužel přestala hrát. Olomouc teď běhá a Orlová čeká.
54:56 GÓL FBS Olomouc! 3:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Vojtěch Krhovják, asistoval #11 Tomáš Skoupil (3:7)
54:17 GÓL FBS Olomouc! 3:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 David Kotek, asistoval #12 Daniel Tichý (3:6)
54:00 Brož vykopnul střelu Kotka do odkryté brány!
53:14 Olomouc se stáhla ke svoji bráně a čeká na pohyb Orlová. Orlová musí napadat, ale Olomouc se vysune na půlku a pak se stáhne. Olmik se nikam nežene. Nuda.
51:37 Odražený míček se dostal k Loudovi, který se snažil zamířit, ale trefil pouze nohy Štěpánka.
50:03 Gamrot mohl být slavný, ale z první dlouhý lob příliš podebral a míček nabral výšku větší než by domácí potřebovali.
49:42 GÓL FBS Olomouc! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #26 Jan Kopecký (3:5)
48:44 Abyste zastavili Tökölyho, musíte proti němu poslat přesilu. Olomouc to musela řešit dokonce 4hráči. To už bylo veliké sousto na domácího forvarda.
47:57 Kopecký se zpoza brány snažil vytočit před Brože jak baletka, ale domácí kasař secvaknul nohy k sobě.
46:56 Štěpánek si taky připisuje zákrok, hostující brankář chytá pokus Sasyna.
46:31 Novák razítkuje hruď Brože. Olomouc teď aktivnější.
46:11 Brož tygřím skokem vytahuje pokus Macháčka, ten vzteky tříská do mantinelu.
45:27 Kopelec tak o metr míjí levou tyč.
44:29 Skoupil ač nechtěně, tak posekal toho Brože a rozehrávat budou domácí.
43:25 Brož opět vytahuje konečkama prstů střelu Kopeckého k pravé tyči domácí svatyně, další skělý zákrok domácího brankáře.
43:23 Orlová v pěti.
42:23 Skvělá práce Matějky ve vlastním oslabení, když zavezl míček za bránu Olomouce a Olomouc vyslala hned tři své hráče na Matějku, aby mu laskavě ten bílý nesmysl vzali.
41:49 Kučera trefuje tyčku ve vlastním oslabení.
41:23 Vyloučen hráč #6 Adam Krmášek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
40:53 Štěpánek ukradnul míček z čepele Tökölyho, který už chtěl zasouvat do prázdné brány.
40:20 Olomouc nastoupila aktivně do poslední třetiny, dvě šance na úvod měl Novák, ale jednou pálil přímo do Brože, podruhé netrefil zařízení.
40:01 Úvodní buly pro Olomouc.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:50 Štěpánek z kasy Hanáků aktivnější jak oba trenéři Olomouce dohromady.
39:34 GÓL FBS Olomouc! 3:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Karel Skupník bez asistence (3:4)
38:54 Víťa Brož si připisuje krásný zákrok poté, co Pecha mířil dvacet nad led na zadní tyčku, ale Brož konečkama prstů vyrazil pokus Pechy.
38:00 Hraje se nám po rozích hřiště. Na hřiště je to teď vesměs válka o každý centimetr.
36:17 Orlová v plném počtu.
35:37 Olomouc dvakrát netrefila prázdnou bránu, tohle může bolet.
35:00 Bečka úspěšně blokuje, následně Kříž vyhazuje přes všechny čáry. Není ranky, není branky.
34:17 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:36 GÓL FBS Olomouc! 3:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #26 Jan Kopecký (3:3)
33:04 Novák už mířil do prázdné brány, protože Brož byl mimo postavení, ale Macurák stihl dát tělo do střely Nováka a míček končí daleko v rohu.
32:01 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #19 Jakub Sasyn, asistoval #88 Adam Kučera (3:2)
32:01 Třetí využitá přesilovka! Kučera opět fantasticky našel Sasyna, který si naběhnul do kapsy a utaženou střelu propaluje vše, co mu stálo v cestě.
31:06 Vyloučen hráč #8 Jan Minář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
31:06 Další přesilovka pro Orlovou. Tentokrát dřevorubec Minář a hráčům z Olomouce se líbí u nás na stolečku.
31:04 Štěpánek viděl pokus Sasyna doprostřed kasy a hostující brankář si připisuje další zákrok.
30:33 Teď zase tlačí Orlová, Olomouc blokuje, co jí síly stačí.
29:19 Šimík se vykličkoval na malé brankoviště a těsně míjí olomoucké zařízení.
28:53 V čem Olomouc jednoznačně vede, tak je v hlasitosti projevu jejich hráčů. Štěpánek přijde dneska o hlasivky.
28:27 Olomouc srovnala a očividně ji vstřelený gól nabudil. Olomouc teď aktivnější a stahuje smyčku kolem domácího brankoviště.
28:03 GÓL FBS Olomouc! 2:2
26:54 Kamer víc jak na ČTSportu. Materiál rozebereme na poradě a po půlnoci se můžete podívat na flóčko, taková pohádka pro dospělé.
26:23 Čekal jsem větší drama, teď mám čas se podívat na slečny na tribuně. Zdravíme všechny. Hra se odehrává ve středu hřiště, oběma týmům to brutálně klouže a nikdo nechce udělat chybu.
25:19 Pecha se objevil sám na hrušce a pálil z první, ale jeho projektil míří vysoko nad domácí kasu.
24:35 Novák se dostal do zakončení, ale Brož se stihl přesunout a pokus útočníka z Hané kryje.
24:00 Trochu klidnější část. Olomouc drží míček na svých čepelích kolem Štěpánka a hledá volný prostor vepředu.
22:40 Olomouc v pěti.
22:27 Kopelec šel ve vlastním oslabení dva na jednoho, ale nesmyslně nahrával, když byl jeho spoluhráč obsazený a míček sbírá Orlová.
21:33 Šimík z kroku trefuje Štěpánka do masky!
20:40 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
20:40 Další přesilovka pro Orlovou, využijí Orli?
20:33 Orlová zamknula Olomouc na jejich polovině, hráči v modrých dresech blokují jednu střelu za druhou.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Orlovou, Olomouc se nedokázala postavit předpisově na buly.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:48 Olomouc v pěti.
19:42 Matějka potřetí ze svého oblíbeného místa, ale tentokrát míjí tři tyče.
19:16 Macháček ve vlastním oslabení se vydal na zteč a prověřil Brože, domácí fantom připraven.
18:43 Kučera rýsoval přihrávku na Sasyna, který clonil před Štěpánkem, ale ten stihl odkopnout než se dostal Sasyn ke kulatému nesmyslu.
18:07 Orlová v pěti.
17:48 Vyloučen hráč #18 Karel Skupník družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
17:48 Hra se nám na chvíli vyrovná. 4 vyloučení dnes, třetí pro Olomouc. Tentokrát Skupník tělem zastavil Loudu.
17:13 Brož krade míček z čepele Kratochvíla, který se snažil otočit na malém brankovišti, ale nedostal prostor.
16:38 Kříž přes všechny čáry, sbírá Štěpánek.
16:07 Vyloučen hráč #77 Tomáš Bečka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
16:07 Třetí vyloučení v první třetině. Dneska to tu lítá jak u Verdunu, teď přesilovka pro Olmik.
15:33 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #88 Adam Kučera (2:1)
15:33 Druhá branka domácích a opět využitá přesilovka! Krásná podání z dílny Matějky, který dostal opět nabito od Kučery a Matějka posílá pavouky v pravém vinklu na dovolenou. Vymeteno jest.
15:16 Novák utekl ve vlastním oslabení, ale hodně se vyhnal do úhlu a stihl trefit boční síť domácí brány.
14:11 Vyloučen hráč #29 Šimon Borik družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
14:11 Orlová si vyzkouší druhou přesilovou hru a dneska čekám zápas plný emocí. Borik si to spletl s jiným sportem a je odvelen za katr.
13:43 Borik narýsoval z rohu přesnou přihrávku na hrušku na Skoupila, který pálil z první, ale přestřeluje horní tyčku domácí brány!
11:49 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
11:49 Orlová vyrovnává a využívá přesilovou hru! Matějka dostal nabito na středu a přesně mířenou střelou k tyči nedal Štěpánkovi šanci.
10:31 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
10:31 Skoupil hasil brejk Babiše za cenu dvou minut a Orlová má k dispozici přesilovou hru.
09:04 Sasyn míjí tři tyčky po skvělé krosové přihrávky Loudiče, ale první jmenovaný nedokázal přesně zamířit.
07:51 Na krásu vyhrává Orlová. Zatím jsme tu viděli 3x poslání na párek soupeře.
07:20 Gamrot svou dělovku posílá do ramena Štěpánka!
06:23 Brož chytá pokus Mináře doprostřed kasy. Tam si na Brože nikdo nepřijde.
05:47 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #14 Jan Kratochvil (0:1)
04:36 Po střele Macháčka se třepotala síťka, ale jen ta boční.
04:00 Skupník se dral do zakončení, ale nedokázal přejít přes Matějku, který olomouckého hráče odzbrojil a sbírá míček pro domácí.
02:54 Brož novou maskou likviduje pokus Mináře, bacha na tu masku, stojí to osmičku.
02:09 Kratochvíl si naběhl do volné kapsy, kde dostal přihrávku, ale míček se mu nepodařilo zpracovat a nedokázal ohrozit domácí bránu.
01:07 Šimík si protancoval přes dva protihráče a sklízí zasloužený aplaus vyprodané haly v Orlové.
00:19 První nahození Bernatíka na Štěpánka likviduje fotbalově Minář zaparkovaný před Štěpánkem.
00:01 Úvodní buly pro Orlovou! Začíná to slavně.
00:00 Dobrý den, vítejte u textového přenosu 22.kola mezi domácí Orlovou a hosty z Olomouce. Pro Orlovou se jedná o poslední zápas sezóny, tak věřme, že se Orlová rozloučí vítězstvím, zatímco Olomouc se chystá na Play - Up, kde potká lídra Divize D, tým Blanska.