4:7
    Šimon CZERNEK
    ()

FBC ZŠ Uničov - FBC Intevo Třinec  4:7
branky: 7. Adam Novák, 33. Daniel Krejčíř, 34. Daniel Krejčíř, 41. Zdeněk Marčon - 2. Ondřej Bajtek, 18. Ondřej Bajtek, 30. Jan Kyselý, 37. Filip Turoň, 53. Filip Sikora, 58. Jiří Martynek, 58. Šimon Czernek; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 5:3; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Adam Pavlát -7 - Jan Gawryš Piško ?, David Tomšů ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Čundrle Robert (Trenér): Se soupeřem jsme drželi krok 90 % hry, bohužel malá nepozornost a soupeř nám odskočil. Tato sestava dobrých hráčů měla hrát od samého začátku soutěže a mohli jsme být na jiném místě tabulky.
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Vydřená výhra proti velmi tvrdé a kvalitní obraně soupeře. Dík za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
59:56 Čundrle trefuje břevno
57:31 Timeout FBC ZŠ Uničov
57:31 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek bez asistence (4:7)
57:31 Po 13 sekundách je tu další gól Třince
57:18 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #22 Dominik Kupczak (4:6)
57:18 Kupczak zpoza brány přihrál Martynkovi J., který přízemní střelou k tyči prostřeluje Pavláta
56:01 Uničov se snaží vyrovnat, Třinec hrozí z brejků
52:39 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #87 Filip Sikora, asistoval #15 Tomáš Janovský (4:5)
52:39 Sikora F. se dostal ke střele od mantinelu a prostřelil Pavláta, který toho moc neviděl
52:20 Uničov se úspěšně ubránil
50:40 Marčon se vymotal ke střele, Tomšů připraven
50:20 Vyloučen hráč #27 Šimon Glatter družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
50:20 Čtvrtá přesilovka pro Třinec
49:56 Caletka chyboval, vše zachránil Czyž ve spolupráci s Pavlátem
48:27 Hraje se hodně nahoru dolů, oba gólmani jsou ovšem pozorní
45:15 Vaverka dostal krásnou nahrávku před bránu, bohužel trefil tyč
44:19 Martynek dostal přihrávku před prázdnou, jenže svůj backhand poslal trestuhodně nad
43:15 Novák dostal míček do brány kopnutím, bohužel pro něj tento způsob zakončení není ve florbale povolen
41:24 Gorný se dvakrát dostal ke střele, první zblokoval Vaverka, druhá skončila mimo
41:15 Uničov se úspěšně ubránil
40:34 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon bez asistence (4:4)
40:34 Marčon udržel míček mezi 3 hráči Třince, následně utekl přes celé hřiště a úspěšně zavěsil
40:01 Buly pro Uničov
40:00 Třinec zahajuje třetinu v přesilovce, kterou si přenesl z druhé třetiny
40:00 Střely ve 2. části: 7:15
39:15 Vyloučen hráč #42 Adam Novák družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
39:15 Třetí přesilovka pro Třinec, na trestné znovu Novák
36:26 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #35 Jan Mieszek (3:4)
36:26 Mieszek přihrál Turoňovi a ten přesnou střelou vrací Třinci vedení
33:22 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #22 Daniel Krejčíř, asistoval #27 Šimon Glatter (3:3)
33:22 Přesilovka je rychle využita, po přihrávce Glattera se podruhé v zápase prosazuje Krejčíř
33:03 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
33:03 Druhá přesilovka pro Uničov po faulu Sikory
32:26 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #22 Daniel Krejčíř bez asistence (2:3)
32:26 Krejčíř si zpracoval skákající míček a následně propálil brankáře
31:58 Uničov se úspěšně ubránil
31:15 Vaverka úspěšně zablokoval Czernekovu střelu do prázdné
29:58 Vyloučen hráč #42 Adam Novák družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:58 Druhá přesilovka pro Třinec po faulu Nováka
29:22 Trestné střílení družstva FBC ZŠ Uničov neproměnil #22 Daniel Krejčíř.
29:22 Krejčíř se postavil k nařízenému trestnému střílení, jenže přestřelil
29:07 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #13 Ondřej Bajtek (1:3)
29:07 Kyselý úspěšně doráží střelu Bajteka
28:11 Uničov se úspěšně ubránil
27:33 Pavlát si pohlídal Mieszkovo vytočení zpoza brány
26:11 Vyloučen hráč #27 Šimon Glatter družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
26:11 První přesilovka pro Třinec po sekání od Glattera
25:40 Pavlát pěkným přesunem chytá pokus Turoně
24:35 Třinec se úspěšně ubránil
24:25 Czyž dorážel po střele Vaverky, míček projel brankovištěm mimo
23:21 Krejčíř pálil nad
22:35 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
22:35 První přesilovka pro Uničov po sekání od Sikory
22:15 Novák dostal přihrávku od Marčoně před bránu, jenže promáchnul
20:01 Buly pro Uničov
20:00 Střely v 1. části: 9:10
17:03 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #56 Adam Szkandera (1:2)
17:03 Bajtek po přihrávce Szkandery posílá Třinec do vedení
16:49 Vaverka ztratil míček, Třinec měl šanci 2na0, vše zachraňuje Pavlát
16:02 Krásný zákrok Pavláta, který rukou vyrazil střelu Turoně
15:39 Utkání znovu přerušeno, tentokrát pro zranění Zmrzlého
12:37 Velká šance Martynka, který v podstatě mohl střílet z první, jenže míček netrefil ideálně, a ten tak pouze proletěl kolem tyče
10:05 Sledovali jsme zajímavou hru nahoru dolů, ani jeden tým však větší prostor ke vstřelení gólu nevyužil
08:05 Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
08:05 Vyloučen hráč #42 Adam Novák družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
08:05 Uvidíme hru 4na4, Novák s Turoňem vyloučeni za hrubost
06:12 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #42 Adam Novák, asistoval #21 Adam Caletka (1:1)
06:12 Caletka v situaci 2na1 přihrál Novákovi a ten prostřeluje Tomšů
05:21 Střídání brankáře. Nový brankář #98 David Tomšů družstva FBC Intevo Třinec
05:21 Zranění se zdá být vážnější, do brány tak musí Tomšů
05:21 Utkání přerušeno kvůli zranění gólmana Třince
04:53 Pěkná kombinace mezi Zmrzlým a Vaverkou, míček však skončil mimo
02:36 Czernek přestřelil
01:22 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #15 Tomáš Janovský (0:1)
01:22 První střela Třince na bránu a hned gól, Caletkovi sjel míček z čepele, Jankovský ho přihrál Bajtekovi a ten i když byl trochu v úhlu, se trefil naprosto přesně
00:01 Buly pro Uničov
00:00 První vzájemné utkání zvládl lépe Třinec, který na domácí palubovce vyhrál 16:1. Dojde si Třinec pro další jasnou výhru, anebo Uničov Třinec potrápí
00:00 Vítám Vás u dnešního odpoledního utkání mezi Uničovem a Třincem