• 60 59:59
    9:7
    (Ides)

FbK Horní Suchá - FBC SLOVÁCKO 9:7
branky: 5. Joel Mrózek, 16. Adam Klimeš, 19. Martin Kutáček, 30. Milan Mašurka, 33. Matěj Černý, 34. Jiří Třinecký, 52. Daniel Tychtl, 57. Matěj Černý, 59. Matěj Černý - 23. Jiří Chromek, 27. Lukáš Blizňák, 34. Vít Ides, 38. Tomáš Otépka, 50. Martin Hadaš, 60. Vít Ides, 60. Tomáš Otépka; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: David Funiok 25 - Hoang Minh Nguyen 19; po třetinách: 3:0, 3:4, 3:3
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Trenér): Co na to říct, je to jako na houpačce nahoru-dolů. Vždy, když jsme odskočili a měli jsme hru uklidnit, tak jsme nabídli spupeři snížení. Ale po třech posledních zápasech, musíme být spokojeni, protože bereme tři body. Bohužel už nás čeká jen jeden zápas této sezony. Je potřeba se na to pořádně připravit a rozloučit se důstojně.
60:00 Komentář hostů Provazník Jiří (Trenér): Oproti minulým dvěma zápasům výrazné zlepšení naší hry. Utkání rozhodlo proměňovaání šancí. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:59 GÓL FBC SLOVÁCKO! 9:7
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #81 Tomáš Otépka, asistoval #48 Vít Ides (9:7)
59:24 GÓL FBC SLOVÁCKO! 9:6
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #19 Marek Körber (9:6)
58:20 GÓL FbK Horní Suchá! 9:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý bez asistence (9:5)
58:20 Matěj Černý trefuje prázdnou branku Slovácka, je rozhodnuto - 9:5.
57:45 Nguyen je opět venku z branky, Slovácko v šesti hráčích.
57:18 Slovácko to chvilku zkusilo bez brankáře, ale už je Nguyen zpět v brance.
57:09 Bistrý z pozice obránce mířil těsně mimo.
57:04 Timeout FBC SLOVÁCKO
56:21 GÓL FbK Horní Suchá! 8:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #91 Daniel Tychtl (8:5)
56:21 Nádherná souhra celé útočné trojice Suché na jejímž konci byl Matěj Černý - 8:5.
55:22 Závar před brankou Slovácka, nakonec hosté míček uklidili, ze svého pohledu, do bezpečí.
54:43 Nápor Slovácka přerušil vypíchnutím míčku Motloch, následně vyslal do útoku Krainu, který donutil Nguyena ke dvěma zákrokům.
53:52 Černého střela končí po teči za zadním mantinelem.
52:57 Nguyen teď zlikvidoval v situaci 2 na 1 hned dvě gólovky Motlocha.
52:33 Suchá se ubránila náporu Slovácka a má rozehrávku na útočné polovině.
51:43 GÓL FbK Horní Suchá! 7:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #10 Adam Klimeš (7:5)
51:43 Daniel Tychtl dostal od Klimeše krásnou křížnou přihrávku před odkrytou branku a nezavahál - 7:5.
51:05 Cieleckého střelu parádně zlikvidoval Nguyen.
50:39 Domácí  se snaží držet míček a tím otupit tlak Slovácka.
49:22 GÓL FBC SLOVÁCKO! 6:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #48 Vít Ides (6:5)
49:22 Martin Hadaš zůstal nebráněn v ideální střelecké pozici a z první uklidil do branky Idesovu přihrávku - 6:5.
49:02 Opět domácí zachránil Funiok, který vyrazil Chromkovu teč z bezprostřední blízkosti.
47:50 Velký závar před domácí brankou, nakonec skvěle Funiok zkrotil skákající míček a uklidnil tak své spoluhráče.
46:50 Večeřa nabil z levého křídla Krainovi na střed, ale ten střelou z první po zemi netrefil branklu.
46:08 Míček opustil hrací plochu, rozehrávku mají hosté na své polovině.
45:06 Domácí jsou v plném počtu.
44:51 Hosté měli velmi pevný přesilovkový zámek, ale teď se Suchá díky Třineckému osvobozuje.
44:03 Funiok rukou vyráží Idesovu střelu.
43:19 Domácí jsou na míčku a posílají jej  přes celé hřiště.
43:06 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
42:20 Hosté jsou i v úvodu 3. třetiny aktivnější a nyní mají poskytnutou výhodu.
40:55 Blizňák se natlačil do zakončení, Funiok nadvakrát pro domácí zachránil.
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:50 V poslední minutě druhé třetiny je to nahoru-dolů, ale už bez výraznější šance.
37:56 GÓL FBC SLOVÁCKO! 6:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #81 Tomáš Otépka, asistoval #95 Lukáš Blizňák (6:4)
37:56 Tomáš Otépka se šikovně za brankou otočil s míčkem a z velkého úhlu zasunul balonek Funiokovi za záda - 6:4.
37:18 Suchá se nyní s přehledem ubránila a po faulu bude rozehrávat z vlastní poloviny.
36:25 Krajíček zblokoval Bistrého střelu, následně sklidil pochvalu od svého protihráče.
35:50 Sledujeme postupný útok Suché.
33:49 GÓL FbK Horní Suchá! 6:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #12 Milan Mašurka (6:3)
33:49 Na druhé straně ale bleskově odpovídá Jiří Třinecký, který s nově nasazenou čepelí vrací Suché tříbrankový náskok - 6:3.
33:23 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #11 Jiří Chromek (5:3)
33:23 Hosté sice přesilovku nevyužili, ale chvíli po jejím skončení snižuje Vít Ides - 5:3.
33:05 Suchá je v plném počtu.
32:27 GÓL FbK Horní Suchá! 5:2
32:27 Matěj Černý se v oslabení schoval za obránce a pak sám před Nguyenem nedal hostujícímu brankáři šanci - 5:2.
31:48 Výborný přesilovkový zámek Slovácka, Idesovu střelu Funiok vyráží, Suchá se na chvíli osvobozuje.
31:05 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
30:48 Bude se vylučovat hosté mají poskytnutou výhodu.
29:29 GÓL FbK Horní Suchá! 4:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #12 Milan Mašurka, asistoval #46 Daniel Matloch (4:2)
29:29 Milan Mašurka dostal nabito na středu od Matlocha a prudkou střelou překonává Nguyena - 4:2
28:32 Pokus o útok domácích končí ztrátou míčku v rohu.
26:37 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #52 Jakub Zatloukal (3:2)
26:37 Hosté nevyužívají své gólovky, ale góly dávají z nenápadných střel. Jako teď Lukáš Blizňák z poza obránce - 3:2.
25:29 Chyba domácích na vlastní polovině, následovala ztráta míčku a šance hostů - Blizňák však sám před Funiokem přestřelil branku.
24:41 Hosté jsou v tlaku, opakovaně nedovolili domácím dostat se na útočnou polovinu, pak přišla Bistého střela, ale mířila nad
22:42 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #52 Jakub Zatloukal (3:1)
22:42 Hostující Jiří Chromek poslal ne moc prudkou ale přesnou a dobře schovanou střelu po zemi k tyči a je to 3:1.
21:42 Idesovu střelu chytá Funiok se štěstím mezi rukou a tělem.
20:40 Hosté začali zostra, Bistrého střelu musel zblokovat obránce, dorážku pak pokryl Funiok.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:50 Domácí se snaží udržet míček na svých čepelích, s vedením 3:0 po 20 minutách musí být spokojeni.
19:22 Hosté rozehrávají na útočné polovině, Malíčkova střela z pozice obránce míří mimo.
18:12 GÓL FbK Horní Suchá! 3:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Martin Kutáček, asistoval #46 Daniel Matloch (3:0)
18:12 Opět platí otřepané nedáš-dostaneš, protože na druhé straně se prosazuje z dorážky Martin Kutáček - 3:0.
17:35 Další zazděná gólovka Slovácka, Otépka po krásné kombinaci sám před Funiokem vysoko přestřelil.
16:42 Hosté v útoku, nejprve Ides mířil z levé strany mimo a pak z druhéhé strany Malíček netrefil po křížné přihrávce poloodkrytou branku.
15:41 GÓL FbK Horní Suchá! 2:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Adam Klimeš, asistoval #13 Matěj Černý (2:0)
15:41 Adam Klimeš nakonec 2 sekundy před koncem přesilovky trefuje z pravé strany bližší růžek a navyšuje vedení Suché na 2:0
15:20 Suchá je zatím v přesilovce neškodná.
14:40 Další přesilovkový zámek Suché přerušuje vyhození Slovácka.
14:10 Hosté se v oslabení dostali na míček a vyvezli ho až za domácí branku.
13:43 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Bistrý družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
13:35 Bude se vylučovat, domácí mají poskytnutou výhodu.
12:58 Hostující Ides si z křídla vytáhl míček do střelecké pozice, nemířil ale přesně.
12:06 Cielecki zatáhl míček po levém křídle do útoku, jeho přihrávku srazil obránce k Nguyenovi, ten rozehrává.
10:45 Martin Hadaš trefuje břevno domácí branky!
09:48 Funiok si připisuje další zákrok po střele Chromka.
09:20 Filip Krajíček se dostal k míčku 3 metry od hostující branky, ale na bližší tyč Nguyena nepropálil.
08:50 Hosté mají v úvodních deseti minutách o něco více střel, ale zatím bez úspěchu.
07:43 Na druhé straně Motloch trefuje Nguyena do hrudi.
06:58 Blizňák mířil do horního růžku, Funiok pozorný.
05:52 Bistrý vyvezl míček na útočnou polovinu a vystřelil těsně vedle.
04:52 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #31 Joel Mrózek, asistoval #46 Daniel Matloch (1:0)
04:52 Domácí ze své čtvrté střely na branku otevírají skóre - Joel Mrózek napřáhl ze střední vzdálenosti a umístil míček přesně k tyči - 1:0.
03:45 S Hadašovým pokusem si Funiok nadvakrát poradil.
02:50 Na druhé straně střela domácích zblokována obranou.
02:30 Malíčkova střela trefuje domácího brankáře Funioka do ramene.
01:25 Na druhé straně postupoval individuálně Ides, ale ztroskotal na dobře bránícím Mašurkovi.
01:15 Domácí volili postupný útok, propracovali se sice na útočnou polovinu, ale ne do zakončení.