• 54 53:32
    8:7
    (Kutáček)

1. FBK Eagles Orlová - FbK Horní Suchá 8:7
branky: 35. Denis Smilovský, 37. Marek Krmášek, 41. Filip Matějka, 41. Martin Tököly, 42. Denis Smilovský, 45. Denis Smilovský, 49. Adam Kučera, 49. Daniel Beneš - 5. Adam Klimeš, 12. Filip Krajíček, 16. Adam Klimeš, 19. Michael Mrózek, 23. Daniel Tychtl, 47. Vojtěch Kopia, 54. Daniel Tychtl; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; diváků: 78; zásahy brankářů: Vít Brož 14 - Filip Plíhal 23; po třetinách: 0:4, 2:1, 6:2
60:00 Komentář domácích Louda Lukáš (Trenér): Dnes jsme byli lepší od začátku zápasu, ale bohužel Suchá nám první půlku zápasu ukazovalo co je efektivita a dali gól z každého hovna. My jsme se střelecky trápili a nevyužívali své velké šance. Od prvního gólu se nám zvedlo sebevědomi a pak už to šlo. Takzvaně povolit přitahnout a faktor Denis Smilovský.
60:00 Komentář hostů Krucina Petr (Trenér): To je tak, když si myslíš, že se výsledek udělá sám. Děkujeme soupeři, divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:59 Je konec. Csaplárová past jak víno!
59:25 Šimík zablokoval Černého.
59:00 Smilovský blokuje Klimeše.
58:47 Bečka blokuje pokus Tychtla.
58:28 Suchá v šesti.
57:28 Kučera nenechytal Plíhala na bližší tyčce z výjezdu.
57:00 Další monstersave Brože proti pumelici Michaela Mrózka!
56:24 Řeknu Vám, že jsem více nervóznější než při zkouškách. Orlová se snaží neudělat chybu, Suchá tlačí.
55:57 Plíhal zastavil pokus Matějky na bližší tyčku.
55:28 Gamrot sám před Plíhalem ho napálil do hrudi.
55:13 Horní Suchá se nadechuje. Teď mírně aktivnější Suchá.
54:48 Hezká myšlenka Klimeše, který se snažil zrychlit hru přenesením hry na Černého, ten byl odzbrojený.
53:57 Matloch trefuje spojnici domácí brány!
53:32 GÓL FbK Horní Suchá! 8:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #28 Martin Kutáček (8:7)
53:32 Patrik Hájek vzkazuje na stolečku, že nájezdy vidět nepotřebuje, tak snad to bude za tři body pro domácí říká.
52:49 Vyloučen hráč #9 Daniel Beneš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
52:49 Beneš zastavil postup Horní Suché za cenu dvou minut.
52:15 Krajíček zkoušel bekhendem, Brož jeho střelu chytá.
51:20 Nejprve Adam Krmášek zastavil postup Klimeše, následně posunul na Bečku, který prověřil Plíhala, ten byl připraven.
50:40 Šimík na středu přestřeluje.
50:14 Zákrok večera pro Brože! Tychtl mířil do odkryté brány, ale Brož tygřím skokem konečkama prstů zastavil kulatý nesmysl před brankovou čárou.
48:49 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 8:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #9 Daniel Beneš, asistoval #3 Martin Tököly (8:6)
48:49 Dvoubrankové vedení! Tököly našel na středu Beneše a ten utaženou střelu k tyčce navyšuje vedení. Krásná branka!
48:39 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 7:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #18 Vojtěch Šimík (7:6)
48:39 Eagles opět ve vedení! Šimík z rohu na střed na Kučeru a ten propaluje Plíhala!
48:35 Plíhal nadvakrát vytahuje pokus Matějky, teď je to show brankářů!
48:11 Brož vychytal tváří v tvář Třineckého!
47:56 Tököly dře jak kůň. To je hráč. <3
47:11 Michael Mrózek zastavuje pokus Marka Krmáška.
46:56 GÓL FbK Horní Suchá! 6:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #18 Filip Krajíček (6:6)
46:49 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
46:49 Suchá se snaží se zápasem něco udělat, tak zvyšuje svůj press. Tentokrát musel protiútok hasit Kříž.
46:14 Nejprve Kučera promáchnul u levé tyčky Plíhala, následně se dostal do protiútoku Klimeš a ten přestřeluje prostor na zadní tyčce.
45:38 Skvělá práce Botura. Ten vytlačil svým pressinkem Matlocha ke své bráně a Suchá musí kombinovat od své brány.
44:36 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #17 Denis Smilovský, asistoval #77 Tomáš Bečka (6:5)
44:36 Orlová jde do vedení!  A máme využitou přesilovku! Bečka posunul na Smilovského a ten zapisuje hattrick po svém návratu!
44:09 Třinecký blokuje pokus Kučery.
43:43 Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá neproměnil #46 Daniel Matloch.
43:43 Matloch si chtěl udělat zorro trik, ale tenhle pokus mu krutě nevyšel a míček končí na hrudi Brože!
43:36 Kučera nedotáhnul kličku do bekhendu. Škoda.
42:48 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
42:48 Hensler musel zastavit Šimíka, Orlová hraje další přesilovku, otočí skóre?
41:58 Plíhal tak tak chytá Kučerovi.
41:32 Timeout FbK Horní Suchá
41:32 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #17 Denis Smilovský, asistoval #16 Filip Botur (5:5)
41:32 Máme vyrovnáno! Tady se dějou dneska věci! Za minutu a půl je srovnáno! Botur zpoza brány našel Smilovkého, který ukazuje svou kvalitu.
40:58 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #2 Marek Krmášek (4:5)
40:58 A máme to o jednu bránu! Marek Krmášek využil chyby v obraně hostů a našel volného Tökölyho, který prostřeluje Plíhala!
40:41 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #88 Adam Kučera (3:5)
40:41 Další branka Orlů! Kučera našel na mantinelu Matějku a ten propaluje všechny a všechno!
40:01 Buly pro Horní Suchou. Začíná třetí třetina, uvidíme drama?
40:00 Dnešní utkání sleduje 78diváků! Děkujeme.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:59 Matějka v poslední vteřině přestřeluje horní tyčku!
39:42 Suchá v plném počtu.
39:33 Bečka míjí vzdálenější tyč.
39:04 Šimík razítkuje masku Plíhala.
38:39 Michael Mrózek zastavuje přihrávku Kučery na Matějku.
37:42 Vyloučen hráč #38 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
37:42 Před koncem druhé třetiny si Orlová zahraje přesilovku. Tlak Eagles musel hasit Třinecký za cenu dvou minut.
37:15 Černý napaluje Brože do masky. Teď nám tady cinkají obě masky brankářů.
36:30 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Marek Krmášek, asistoval #77 Tomáš Bečka (2:5)
36:30 Máme tady další snížení! Marek Krmášek prošel přes Tychtla a následně napálil Plíhala do masky, od masky se to odrazilo zpět na čepel M. Krmáška a ten se podruhé nemýlil.
35:15 Klimeš dvakrát čistě zastaven a dvakrát musel zasahovat Plíhal. Nejprve chytil pokus Kučery, následně Šimíka. Tlak hostů se zvedá, s gólem přišla chuť.
34:04 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #17 Denis Smilovský, asistoval #8 Tomáš Kříž (1:5)
34:04 Orlová snižuje! Kříž skvěle našel naběhnuté Smilovského, který běžel sám na Plíhala a střelou nad rameno nedal šanci hostujícímu brankářovi. Krásný návrat po dlouhé době.
33:04 Třinecký si seběhnul na přihrávku Krajíčka a první jmenovaný si mohl vybrat kam to pošle, zaleknul se ale šance a trestuhodně přestřelil domácí svatyni.
32:23 Gamrot se dopředu probíjel po křídle jako tank, ale Černý využil své výšky a zastavil postup Gamrota.
30:36 Tychtl si vylámal zuby na domácím fantomovi na přední tyčce.
29:48 Plíhal nohama likviduje tvrdý projektil Kříže.
29:05 Brož maskou likviduje pokus Matlocha z vrcholu.
28:25 Brož nohama odkopnul míček před Kopiou, který se snažil změnit stav utkání.
27:18 Brož chytá přízemní pokus Večeři na bližší tyčku.
26:21 Orlová drží Suchou na jejich polovině, ale branku né a né dát.
25:26 Orlová zamkla Suchou na své polovině. Gamrot míjí těsně pravou tyč.
25:01 Plíhal sescvaknul nohy k sobě a nedovolil projít kulatý nesmysl za svá záda z čepele Šimíka.
24:45 Matějka těsně míjí pravou tyč hostující branky.
24:08 Smilovský po absenci bojuje jako lev. Běhá nahoru, dolů. Napadá a rve se s přesilou. Teď si udělal Večeřu, který musel faulovat. Volný úder pro Eagles.
22:58 GÓL FbK Horní Suchá! 0:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #14 Michael Mrózek (0:5)
22:27 Skvělý zákrok Brože, který chytil tutovku Večeřovi, který se snažil zasunout pod tělem Brože, ale domácí brankář sebou plácnul na zem a nedovolil změnu skóre.
21:38 Klimeš se rovnal ke střele, ale Matějka byl rychlejší a nedovolil zakončit hostujícímu hráči.
20:51 Krmášek míjí v obrovské šance Orlů! Krásná přihrávka Bečky na M.Krmáška, ale ten netrefuje odkryté zařízení.
20:31 Krajíček sám před Brožem přestřeluje.
20:21 Na Gamrota zívala prázdná brána hostů, ale ten se rozhodl, že nezasune do kasy. Doufám, že u holek mu to jde lépe.
20:01 Úvodní buly pro domácí!
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:59 V poslední vteřině ještě Brož chytá pokus Matlocha ze středu ke vzdálenější tyčce.
19:25 Matloch blokuje pokus Matějky, následně nesmyslně odpaluje přes všechny čáry a ze své střídačky slyší udivené: "Proč?"
18:49 GÓL FbK Horní Suchá! 0:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #14 Michael Mrózek, asistoval #18 Filip Krajíček (0:4)
18:23 Brož chytá pokus Třineckého.
17:50 Kučera si všechny vykoupal a v oslabení všem utekl a běžel sám na Plíhala, klička do forhendu, ale pokus domácího kapitána končí na tyči Plíhalovi svatyně!
17:16 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Šimík družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
17:16 Přesilovka pro Horní Suchou. Šimík odvelen za katr a přesilovku si vyzkouší hosté.
16:46 Matloch se jen zbavil míčku, když ho bekhendem poslal na kasu domácích, ale jeho pokus neměl ani rychlost, ani přesnost. Pro Brože naprostá lahůdka.
16:01 Babiš hledal skulinku mezi tělem a rukou v postoji Plíhala, ale ten si inkriminované místo pohlídal a nedopustil snížení.
15:25 GÓL FbK Horní Suchá! 0:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Adam Klimeš, asistoval #13 Matěj Černý (0:3)
14:31 Tököly posílá pozdrav na hostující branku, bohužel jeho projektil končí nad bránou hostujících hráčů.
13:28 Gamrot si vymíchal Klimeše s Matlochem a ukliďnuje hru, protože shodil na své beky.
12:30 Plíhal kryje pokus Smilovského na bližší tyč.
11:49 GÓL FbK Horní Suchá! 0:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #17 Václav Večeřa (0:2)
11:40 Hensler napřáhnul jak na baseballu, ale jeho projektil nedoputoval k bráně, protože se do dráhy střely postavil Tököly.
11:15 Bernatík razítkuje betony hostujícího muže v masce. Orlová aktivnější než Horní Suchá.
10:56 Stolecki zblokoval střelu Kučery a nedovolil ohrožení hostující svatyně.
10:10 Tychtl hledal prostor na zadní tyči, ale Brož ukázal, že je skvělý brankář a jeho pokus likviduje.
09:50 Plíhal likviduje prudký projektil Smilovského.
08:49 Horní Suchá v plném počtu.
08:26 Klimeš zastavil přihrávku Kučery zpoza brány na Tökölyho, který číhal na středu.
07:56 Šimík sám na středu těsně míjí levou tyč Plíhalovi brány.
07:47 Plíhal ramenem vytahuje pokus Matějky od levého mantinelu.
07:28 Plíhal krade míček z čepele Kučery. Čistá krádež.
06:49 Vyloučen hráč #21 Piotr Stolecki družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
06:49 Orlová hraje přesilovku. Stolecki dal koleno do pohybu Tökölyho a Orlová zkusí přesilovou hru.
06:20 Šimík skvěle vyhrál souboj s Michaelem Mrózkem a následně šel sám na Plíhala, ale první jmenovaný se vyhnal moc do úhlu a již nedokázal zakončit kličku do forhendu.
05:17 Hensler zaparkovaný před Plíhalem po vzoru Chelsea ve vlastním pásmu blokuje tvrdou střelu Matějky.
04:46 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Adam Klimeš bez asistence (0:1)
04:28 Bečka to zkoušel tahem od levého mantinelu, ale jeho projektil končí v rohu hřiště.
03:34 Kučera si poradil s napadáním Kopii a uklidňuje situaci za bránou domácích, Eagles postupně rozehrává a hledá skulinu v postavení Suché.
02:53 Plíhal konečkama prstů likviduje šanci Smilovského.
02:30 Matloch to měl z kroku, takže nedokázal zamířit a razítkuje mantinel za bránou Brože.
01:43 Černý ukradnul míček A. Krmáškovi, ale Ondra Babiš se stihnul vrátit a nedovolil Černému zakončit.
01:19 Tychtl se probíjel středem, ale byl čistě zastaven Šimíkem.
00:26 Do první šance se probil Šimík, ale jeho pokus byl přizvednutý Henslerem.
00:01 Úvodní buly pro domácí!
00:00 Dámy a pánové, vítejte u textového přenosu 19.kola Divize E, kde se potká tým Orlové, který vyzve nedalekou Horní Suchou. Jedná se o souboj tabulkových sousedů, tak věřme, že uvidíme vyrovnaný florbal plný šancí.