3:9
    Filip SIKORA
    (Janáč)

FBC SLOVÁCKO - FBC Intevo Třinec  3:9
branky: 21. Jakub Číž, 45. Lukáš Blizňák, 58. Lukáš Blizňák - 1. Jan Kyselý, 3. Jan Mieszek, 11. Ondřej Drong, 14. Adam Szkandera, 30. Lukáš Tomiczek, 41. Šimon Czernek, 46. Dominik Gorný, 56. Jan Mieszek, 60. Filip Sikora; rozhodčí: Tomáš Olbert - David Vlachopulos; vyloučení: 5:2; využití: 0:3; diváků: 56; zásahy brankářů: Filip Doležal 11, David Číž 16 - Jan Gawryš Piško 18, David Tomšů 1; po třetinách: 0:4, 1:1, 2:4
60:00 Komentář domácích Provazník Jiří (Trenér): Rozhodla 1. třetina a individuální chyby. Máme nad čím přemýšlet ... Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Krásný výsledek v docela divném zápase jsme si zajistili především díky takticky skvěle zvládnutému začátku. Dílčí cíl splněn, šlapeme dál!
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:21 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:9
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #87 Filip Sikora, asistoval #47 Jan Janáč (3:9)
57:25 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Bistrý družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
57:19 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:8
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #21 Jakub Číž (3:8)
55:00 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #17 Filip Turoň (2:8)
55:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 David Tomšů družstva FBC Intevo Třinec
51:02 Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
49:21 Vyloučen hráč #36 Lukáš Malíček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
45:08 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #24 Dominik Gorný, asistoval #22 Dominik Kupczak (2:7)
44:24 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:6
41:25 Domácí vstřelili gól, ale pro vysokou florbalku nebyl uznán
40:10 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (1:6)
40:01 Buly sice vyhráli domácí, ale vzápětí inkasovali
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
36:10 Ve velké šanci Ides, ale přestřelil
34:08 Šance domácích, al eJuba Číž přestřelil
32:10 Probíhá ošetřévání na hrací ploše hráče domácíhpo týmu a to Davida Tvrdoně
31:22 Výborné utkání sleduje 56 diváků
29:56 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #32 Ondřej Drong (1:5)
27:52 Timeout FBC Intevo Třinec
25:15 Vyloučen hráč #91 David Tvrdoň družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
23:15 Řihák v obrovské šanci, ale přestřelil
20:44 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #95 Lukáš Blizňák (1:4)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #80 David Číž družstva FBC SLOVÁCKO
20:00 Střely v 1. části: 5:15
18:05 Vyloučen hráč #13 Ondřej Bajtek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení
18:05 Domácí budou mít přesilovou hru
16:20 Domácí šli dva na jednoho, ale nezakončili
13:08 Timeout FBC SLOVÁCKO
13:08 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera bez asistence (0:4)
12:07 Vyloučen hráč #36 Lukáš Malíček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
10:32 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #16 Šimon Czernek (0:3)
10:02 Vyloučen hráč #52 Jakub Zatloukal družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
09:06 Vojta Bistý si udělal několik hráčů hostujícího týmu a dostal se až před brankáře, ale zakončil mimo, pak následovalo několik střel, ale brankář všechny chytil
08:00 Domácí se konečně dostli k několika střelám
05:30 Utkání se hraje ve velmi vysokém tempu
02:44 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #47 Jan Janáč (0:2)
00:52 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #22 Dominik Kupczak (0:1)
00:01 Úvodní byly vyhráli domácí