• 62 61:31
    6:7
    (Zajíc)

PASKOV SAURIANS - Florbal Vsetín 6:7p
branky: 9. Filip Krčmář, 15. Viktor Bőhm, 16. Lukáš Kurečka, 19. Martin Michna, 33. Martin Michna, 59. Marek Gaščík - 3. Ivan Zajíc, 8. Viktor Knebl, 32. Tomáš Březík, 34. Tomáš Březík, 34. Michal Žůrek, 54. Viktor Knebl, 62. Tomáš Březík; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2 + Marek Gaščík OS:2; využití: 1:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 12 - Jakub Tománek 20; po třetinách: 4:2, 1:3, 1:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): I když se nám dnes do sestavy vrátilo několik hráčů po delších nemocech a zraněních, tréninkový výpadek je prostě znát. Nehráli jsme dobře a nezasloužili jsme si vyhrát. Omlouvám se všem v hale přítomným divákům za náš dnešní výkon a děkuji jim za návštěvu. Rovněž děkuji rozhodčím a gratuluji soupeři. V této sezóně si nezasloužíme hrát play-up, zkusíme to zase příští rok.
65:00 Komentář hostů Anděl David (Trenér): Až v průběhu druhé třetiny jsme vyrovnali s soupeřem tempo, po chvíli i skóre. Důležité dva body a ještě důležitější psychická vzpruha do závěru sezóny. Dnešní druhé vítězství - to je TOP STROP:-) nDěkujeme soupeři a rozhodčím.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
61:31 GÓL Florbal Vsetín! 6:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #13 Ivan Zajíc (6:7)
60:01 základní hrací část skončila nerozhodně 6:6 a pokračujeme prodloužením na 5 minut 3 na 3
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
58:11 paskovu se odvolání brankáře během přesilovky vyplatilo
58:10 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:6
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #12 Marek Gaščík, asistoval #23 Filip Krčmář (6:6)
57:56 Timeout Florbal Vsetín
57:56 balónek končí za bránou a rozehrávat bude paskov stále při hře 6 na 4
56:55 paskov zkouší hru v šesti bez brankáře
56:40 Timeout PASKOV SAURIANS
56:40 po přestřelení brány behem přesilovky si paskov bere timeout
56:17 Vyloučen hráč #24 Patrik Seevald družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
55:04 po obdržené bráně domácí přitvrdili ale všechny střely končí u obránců hostů
53:08 GÓL Florbal Vsetín! 5:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Viktor Knebl, asistoval #17 Michal Žůrek (5:6)
50:24 hráči hostů jdou v přečíslení 2 na 1 ale míč končí v rohu
41:34 začátek poslední třetiny je velmi vyrovnaný. šanče má jak paskov tak vsetín
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:55 paskov se do poslední vteřiny snaží dostat balónek do soupeřovy brány ale bohužel se nepodařilo
39:00 je před mámi poslední minuta druhé třetiny
33:50 po výborném začatku druhé třetiny se paskovu přestává dařit a nestíhají hráčům vsetínu
33:45 Vyloučen hráč #29 Radek Šomodi družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
33:20 GÓL Florbal Vsetín! 5:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Michal Žůrek, asistoval #96 Viktor Knebl (5:5)
33:11 GÓL Florbal Vsetín! 5:4
32:08 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #19 Martin Ulman (5:3)
31:04 běhěm přesilové hry měli hráči hostů několik šancí všechny však skončily za bránou. gól vstřelili až po zpackaném útoku domácích
31:03 GÓL Florbal Vsetín! 4:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #23 Ondřej Malý (4:3)
26:59 Vyloučen hráč #12 Marek Gaščík družstva PASKOV SAURIANS - osobní trest
26:59 Vyloučen hráč #12 Marek Gaščík družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nesportovní chování
26:05 I přeto že vsetín hraje v oslabení podařilo se jim uniknout a vystřelit na bránu paskova. ale šanci neproměnili
24:45 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
23:01 hráčům paskova poločas prospěl a drží balonek v útočné polovině
20:00 Střely v 1. části: 11:4
18:19 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #73 Petr Šomodi (4:2)
15:07 Dva slepené góly dostávají domácí do vedení
15:06 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #4 Patrik Bonczek (3:2)
14:37 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #29 Radek Šomodi (2:2)
09:20 Po pomalejším startu se paskovští začínaji dostávat do tempa.
08:19 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #23 Filip Krčmář, asistoval #19 Martin Ulman (1:2)
07:20 GÓL Florbal Vsetín! 0:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Viktor Knebl, asistoval #13 Ivan Zajíc (0:2)
05:37 Hra je zatím bez výraznějších šancí.
02:27 GÓL Florbal Vsetín! 0:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #23 Ondřej Malý (0:1)
02:27 První šance Vsetínu končí v síti domácích.