10:4
    Jakub VÍT
    (Kořének)

Zlín Lions - FBK Spartak Hluk 10:4
branky: 1. Michal Baroň, 6. David Vodica, 14. Jakub Haša, 17. David Vodica, 23. Jakub Vít, 27. Adam Kresa, 42. Adam Jiříček, 55. Vladimír Blažek, 59. Pavel Malošík, 60. Jakub Vít - 2. Radim Zálešák, 3. Tomáš Tuhý, 5. Marek Šimíček, 37. Sebastián Bobáčik; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:4 + Denis Vystrčil 4 + TDKU; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 24 - Aleš Padalík 32; po třetinách: 4:3, 2:1, 4:0
60:00 Komentář domácích: Forma Hluku má vzrůsající tentenci a je tam stále vidět zkušenost z Národní ligy. Utkání bylo v dobrém tempu a divákům se muselo líbit. My jsme podcenili začátek, pak přepli do vyšších obrátek a náskok pohodlně udržovali až do konce.
60:00 Komentář hostů Rochovanský Pavel (Trenér): V novém roce se prezentujeme celkem solidní hrou a rozhodně to nebylo špatné ani dnes. V deseti lidech jsme dokázali s domácími držet krok a věřím, že se to dnes divákům muselo líbit. Vzhledem k předvedené hře pro nás možná trochu krutý výsledek. Stále čekáme na první body z venkovní palubovky, tak třeba za týden. Domácím přejeme hodně štěstí v play up, Zlín by si Národku určitě zasloužil.
60:00 Střely ve 3. části: 15:10
59:59 GÓL Zlín Lions! 10:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #21 Michael Kořének (10:4)
59:59 V poslední vteřině zaokrouhluje skóre Vít po teči obránce.
59:36 Timeout Zlín Lions
59:36 Padalík dalším výborným zákrokem  drží svůj tým nad vodou.
59:35 Uvidíme, co si pro nás domácí připravili během oddechového času.
59:09 Zlín završí zápas v početní výhodě.
58:05 GÓL Zlín Lions! 9:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #74 Michal Baroň (9:4)
58:05 Vyloučen hráč #87 Denis Vystrčil družstva FBK Spartak Hluk do konce utkání
58:05 Vyloučen hráč #87 Denis Vystrčil družstva FBK Spartak Hluk na 2+2 minuty za hrubost
58:05 Malošík se napodruhé přesně trefil do branky, při přerušení se Vystrčil vrhl na Kahouna a odnáší si červenou kartu.
57:35 Haša vměstnal míček okolo tyčky do branky, rozhodčí branku neuznává.
56:20 Timeout FBK Spartak Hluk
56:20 Bobáčik spadl Steigerovi do branky, tomu se to moc nelíbilo.
55:32 Koňařík opět vyškolil soupeře při běžeckém souboji.
54:10 Rochovanský povzbuzuje svůj tým.
54:02 GÓL Zlín Lions! 8:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #87 Adam Jiříček (8:4)
53:40 Koňařík předvedl, že v týmu domácích rozhodně není do počtu, vykouzlil krásnou akci, zakončenou Vítovou tyčkou.
52:40 Máček za každou cenu odmítal zůstala na Vítově čepeli.
52:01 Padalík se vytáhl zákrokem při samostatném úniku Jiříčka.
49:43 Palubovka připomíná spíš hokejové kuziště, nejdřív sebou šmikl Hájek, poté Šimíček.
48:32 Duda Malošíkem shazuje mantinely.
48:02 Další spoluhráč odmítl Hašovu nabídku do prázdné.
47:50 Malošík střílí homerun.
47:05 Zlín bude hrát přesilovku 5na3, nejdříve Bobáčik sekl rozběhnutého hráče, v odloženém vyloučení poslal Bartoš Hašu hlavou na mantinel.
47:04 Vyloučen hráč #26 Ondřej Bartoš družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
47:04 Vyloučen hráč #80 Sebastián Bobáčik družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
46:57 Šimíček si hodně zanadával potom, co trefil tyčku.
43:08 Bobáčik a Šimíček se teď nedomluvili dobře před Steigerovou brankou.
42:10 Javořík zblokoval pokus Hluku.
41:10 GÓL Zlín Lions! 7:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #31 Vladimír Blažek (7:4)
40:00 Střely ve 2. části: 15:8
39:53 Javoříkova hokejka skončila na zemi, Vodica při snaze mu ji vrátit s ní ještě jedenkrát hodil o zem.
37:45 Vyloučen hráč #80 Sebastián Bobáčik družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:45 Horník si ještě s Bobáčikem vyměnili pár nevybíravých vět.
37:45 Horník nebezpečně padá hlavou na mantinel.
36:44 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #80 Sebastián Bobáčik, asistoval #44 Pavel Rochovanský (6:4)
36:42 Koňařík teď domlouvá rozhodčímu.
34:31 Haša naservíroval Vodicovi na zlatém podnose nahrávku, Vodica přestřeluje, Haša protáčí oči v sloup.
33:08 Vyloučen hráč #67 Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
33:08 Šimíček se jde posadit na trestnou za sekání, ještě se stihl nevybíravě vyjádřit na adresu rozhodčího, ten zůstává ledově klidný.
32:37 Vystrčil se opět hlásí, opět na něho jeho tým kašle.
30:58 Sotva se Vít vrátil na hřiště, dostal do obličeje a s bolestivou grimasou odchází.
28:48 Vyloučen hráč #25 Jakub Vít družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
28:00 Druh přesilová hra pro Hluk, ten to teď zkouší v šesti.
26:25 GÓL Zlín Lions! 6:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #19 Adam Kresa, asistoval #87 Adam Jiříček (6:3)
26:25 Druhý Kresův pokus přesně padl do Padalíkovy brány.
26:09 Kresova dalekonosná střela překvapila Padalíka.
25:37 Chudk Vít na střídačce atakován míčkem.
25:08 Bobáčik svým pohybem obkleslil pěknou kružnici.
24:32 Vystrčil se hlásí před brankou, marně.
23:33 Vyloučen hráč #74 Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
23:30 Hluk bude mít k dispozici první přesilovou hru, na trestnou si půjde sednout Baroň.
22:54 Vít předvádí, že si ze Švýcarska přivezl i pár triků, freestylovou kličkou teď vykoupal Padalíka a vyslechl si hlasité ovace od diváků.
22:52 GÓL Zlín Lions! 5:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #31 Vladimír Blažek (5:3)
22:20 Bartoš vystihl rozehrávku, spoluhráč se s ním bohužel do útoku nevydal a míček končí smutně v mantinelu.
21:23 Freml se otočil kolem své osy, i přesto zvládl vyslat nebezpečnou střelu.
20:24 Na míčku jsou hráči Zlína, Haša se probojoval do střely.
20:00 Střely v 1. části: 12:10
19:29 Také Padalík předvádí v brance své umění.
18:32 Steiger předvedl 2 ukázkové zákroky.
17:27 Vít pomohl spoluhráči usměrnit soupěře u vlastní brány, následně se jako neřízená střela vyřídit dopředu.
16:14 GÓL Zlín Lions! 4:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (4:3)
16:14 Duo Haša-Vodica opět úřaduje, Zlín konečně překlápí stav na svou stranu.
13:59 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (3:3)
13:59 Tohle se hosté nepohlídali, Vodica se vytočil po souboji v rohu a přes střed poslal přesnou přihrávku na nehlídaného Hašu, ten už měl lehkou práci.
11:28 Javořík nabral třetí kosmickou rychlost, předal na volného Malošíka, tomu se ovšem zamotaly nohy.
10:50 Vodica se teď vzteká na rozhodčího za neodpískaný faul.
09:45 Vít našel Jiříčka mezi 4 hráči, tomu míček sjel z čepele.
08:34 Zálešák netrefil z voleje prázdnou bránu, s výčitkami v očích se ohlédl po svém spoluhráči.
06:06 Vít hledal spoluhráče před brankou, nakonec sám vystřelil a nejednomu hráči Hluku zatrnulo.
05:22 Steiger v nepříjemné situaci podržel svůj tým.
05:05 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #37 Vojtěch Blažek (2:3)
05:04 Vodica si křikl o krosovou nahrávku, Blažek jeho přání vyslyšel a Zlín snižuje.
04:03 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #12 Tomáš Tuhý (1:3)
04:03 Šimíček z téměř nulového úhlu vypálil přesně do šibenice, Steiger bez šance.
02:30 A Hluk navyšuje po rychlém brejku skóre.
02:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #12 Tomáš Tuhý, asistoval #26 Ondřej Bartoš (1:2)
01:44 Hašův backhandový pokus končí mimo branku.
01:24 Zálešák po Baroňově vzoru rovněž usměrňuje míček tentokrát nad Steigerovu hlavu.
01:23 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #99 Radim Zálešák, asistoval #7 Vojtěch Duda (1:1)
00:59 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #29 Pavel Malošík (1:0)
00:58 Baroň se přesně prostřeluje obranu hostí, včetně gólmanovy hlavy a otevírá skóre.