8:2
    Dominik KUPCZAK
    (Martynek)

FBC Intevo Třinec - 1. FBK Eagles Orlová 8:2
branky: 12. Ondřej Drong, 14. Michał Martynek, 40. Ondřej Drong, 41. Jiří Martynek, 42. Šimon Czernek, 44. Šimon Czernek, 53. Šimon Czernek, 59. Dominik Kupczak - 5. Jakub Sasyn, 51. Filip Matějka; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 8:5 + Jakub Sasyn 4 + Jakub Sasyn TDKU; využití: 5:1; diváků: 215; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 26 - Vít Brož 35; po třetinách: 2:1, 1:0, 5:1
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Do incidentu v první třetině jsme byli lepší a hráli jsme co jsme chtěli. Po incidentu a otočení zápasu se z toho stal mrkník a mrkník pokračoval po zbytek zápasu. Rozhodli naše zbytečné tresty a nemohoucnost dát v přesilovce gól. Těžko se mi to hodnotí a asi bych se tu vyplival za x věcí, které se tu děli, ale nebudu to tady dávat. Dám tu jen jeden bod a to fair play, ale třeba z toho někteří kluci soupeře vyrostou a naučí se chovat. Toť vše...
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Dnešní zápas jsme vyhráli díky větší herní trpělivosti. Myslím, že 215 diváků se tady dnes rozhodně nenudilo. Děkujeme vám moc!
60:00 Střely ve 3. části: 16:11
58:38 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #23 Michał Martynek (8:2)
58:38 Do prázdné brány vsítil svůj gól Kupczak
57:13 Timeout 1. FBK Eagles Orlová
56:17 Domácí Bajtek si po pádu utíral slzy po poznámce Orlové
54:18 Vyloučen hráč #35 Jan Mieszek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení
54:18 Orlová si zahraje minutu 6 na 3
53:16 Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
52:11 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #11 Jiří Martynek (7:2)
50:55 Trestné střílení družstva 1. FBK Eagles Orlová neproměnil #2 Marek Krmášek.
50:55 Piško vychytal druhé trestné střílení, kromě krve a zvratků je z něj specialista i na nájezdy
50:01 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #6 Adam Krmášek (6:2)
50:01 Martynek ani svým rozštěpem nedokázal zblokovat střelu Matějky, která dokázala doplachtit až do sítě skvěle chytajícího Piška
48:48 Trestné střílení družstva 1. FBK Eagles Orlová neproměnil #88 Adam Kučera.
48:48 Piško vychytal trestné střílení Kučery a stav se nám tak nemění
48:10 Turoň poslal na párek všech pět orlovských hráčů na hřišti jeho kolotočářské umění zastavili až faulem
44:33 Tři góly domácích v úvodu uklidnily stávající průběh zápasu
43:39 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:1
43:39 Duo Martynek-Czernek dneska jen tak něco nezastaví
42:50 Jde vidět síla třineckých hráčů a jejich převahu hlavně v psychice, kdy dokázali uklidnit celou hru a svým výkonem od začátku třetiny zvýšit náskok v zápase.
41:38 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #17 Filip Turoň (5:1)
41:24 Vyloučen hráč #97 Filip Kryštof družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
40:24 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #16 Šimon Czernek (4:1)
40:00 Střely ve 2. části: 15:10
39:50 Pouhých 10 sekund před koncem třetiny nafasoval hráč č. 3 dvojku za sekání.
39:49 Vyloučen hráč #3 Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
39:04 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #35 Jan Mieszek (3:1)
39:04 Drongie nekopromisně prostřelil všechno co mu stálo v cestě a zvyšuje v přesilové hře na 3:1
37:40 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
37:40 Dlaší vyloučení, přislovku si, ale pro změnu zahraje Třinec
35:26 Orlová zatím kombinuje, ale k žádné nadějné střele se nedostala
34:12 Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení
34:12 Další vyloučení v zápase, snad už klasika, že v souboji těchto týmů je více vyloučení než gólů.
29:04 Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení
29:04 Dvě minuty si vysloužil hráč č. třicet "nevidím číslo přesně" dva, za držení
27:13 Tak Pišan je v pořádku, pofoukat bebíčko, zalepit bolístku a je zpátky v bráně.
20:00 Střely v 1. části: 11:7
17:32 Vyloučen hráč #11 Jiří Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za zdržování hry
15:15 Po hřišti se nám proletěly dvě třinecké florbalky, nic se nepíská asi to bylo čistý.
13:10 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michał Martynek, asistoval #87 Filip Sikora (2:1)
11:11 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
11:11 Hlavní je, že nám Třinec srovnal po střele Dronga
11:11 Momentální dění na hřišti nedokáže nikdo od pořadatelského stolku komentovat.
09:46 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
08:21 Vyloučen hráč #19 Jakub Sasyn družstva 1. FBK Eagles Orlová do konce utkání
08:21 Vyloučen hráč #19 Jakub Sasyn družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za zdržování hry
08:21 Vyloučen hráč #19 Jakub Sasyn družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2+2 minuty za nesportovní chování
08:21 Už se nám vcelku brzo začíná projejovat Orlovská mentalita, první červená karta v zápase pro Sasyna
08:05 Vyloučen hráč #21 Tomáš Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
08:05 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
06:58 Míček teď poskakoval před brankovištěm Brože, nikdo jej ale nedokázal usměrnit do brány
06:04 Czernek prověřil Brože z poloviny hřiště
04:51 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #19 Jakub Sasyn, asistoval #18 Vojtěch Šimík (0:1)
04:51 Orlová využívá svou první přesilovku po kombinaci Šimíka se Sasynem
04:23 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
04:23 První přesilovku zápasu budou mít hosté.
04:11 Martynek před bránou blokuje střelu rozjetého Matějky
02:34 Hra se nám přelévá ze strany na stranu, nikdo ve hře zatím nepřevažuje nad tím druhým.
01:27 Ve hře se nám zatím nic zásadního neděje, máme po zblokované střele na každé straně.