4:5
    Tomáš JANOVSKÝ
    (Drong)

FbK Horní Suchá - FBC Intevo Třinec  4:5
branky: 14. Matěj Černý, 25. Štěpán Graf, 31. Adam Klimeš, 59. Daniel Tychtl - 29. Adam Szkandera, 42. Dominik Gorný, 51. Ondřej Drong, 58. Filip Turoň, 60. Tomáš Janovský; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 2:6; využití: 0:1; diváků: 140; zásahy brankářů: Filip Plíhal 24 - Jan Gawryš Piško 36; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:4
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Wow... Pro tohle ten florbal děláme. Díky soupeři za vypjatý zápas, ve kterém nám skvělá fanuoškovská výprava vytvořila téměř domácí atmosféru.
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Krásný zápas s pro nás smutným koncem. První dvě třetiny jsme hráli to, co jsme chtěli a neslo to ovoce. Ve třetí třetině se strhl hurikán a my, místo chytré kombinační hry, kterou jsme do té doby předváděli, jsme se nechali strhnout k individuálním akcím. Ty nabídly soupeři, při jeho rychlém presinku možnosti k zakončení, které využil. Děkujeme soupeři i skvělým divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:14
59:46 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Tomáš Janovský, asistoval #32 Ondřej Drong (4:5)
59:46 Vyloučen hráč #56 Adam Szkandera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nesportovní chování
59:46 Neuvěřitelné! Domácí se tlačili za pátým gólem, ale hosté z posledního protiútoku strhávají vedení opět na svou stranu. Tomáš Janovský - 4:5.
58:12 GÓL FbK Horní Suchá! 4:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #10 Adam Klimeš (4:4)
58:12 Daniel Tychtl vyrovnává po přesné krosové přihrávce rychlou střelou na 4:4.
58:00 Domácí to zkoušejí bez brankáře.
57:40 Timeout FbK Horní Suchá
57:40 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #13 Ondřej Bajtek (3:4)
57:40 Hosté otáčejí skóre zápasu, Filip Turoň je posílá do vedení 4:3.
57:16 Bajtek tečoval nahození na hranu brankoviště, ale míček šel mimo.
55:33 Tychtl dostal přihrávku po kombinaci, ale nedokázal rychle zakončit a pak už byl obranou pokryt.
53:24 Dva výborné a důležité zákroky si teď připisuje třinecký gólman Piško.
52:53 Adam Klimeš atakován nedovoleně hned dvojicí soupeřů, Suchá rozehrává na polovině hřiště
52:03 Míček teď sice skončil v třinecké brance, ale chvíli předtím rozhodčí hvizdem přerušil hru, takže radost domácích byla zbytečná.
51:09 Hraje se nahoru-dolů, Krajíček tvrdou střelou prověřil pozornost Piška.
50:02 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong bez asistence (3:3)
50:02 Hosté přesilovku využívají, když Ondřej Drong prostřelil vše co bylo potřeba - 3:3.
49:26 Na druhé straně Jiří Třinecký dostal přihrávku za obranu, ale v těžké pozici Piška nepřekonal.
49:13 Dva skvělé zákroky Plíhala proti střelám z blízka.
48:39 Timeout FBC Intevo Třinec
48:39 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za držení
48:11 Hosté utahují své útočné šrouby, Turoň bekhendem míjí branku.
47:55 Kyselý měl po chybě domácí obrany na své holi gólovku, ale netrefil se mezi tyče.
46:32 Zápas má výbornou kulisu, napětí a emoce z obou soupeřů jen prýští.
45:42 Kupczak šikovně před brankou tečoval nahození z pravé strany, míček těsně minul domácí svatyni.
44:30 Drongova střela neprošla klubkem clonících hráčů.
42:50 Domácí se snaží držet míček na holích, teď k tomu podnikli rychlý kontr, Třinecký střelou z první trefuje Piška.
41:25 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #24 Dominik Gorný, asistoval #16 Šimon Czernek (3:2)
41:25 Hosté trestají chybu domácích a ztrátu míčku za vlastní brankou, když Dominik Gorný pohotově dorazil z blízka pod Plíhalem míček po střele Czerneka - 3:2.
40:13 Domácí dlouhou dojnásobnou přesilovku nevyužili, hosté už jsou v pěti.
40:00 Střely ve 2. části: 17:9
39:50 Hosté už jsou ve čtyřech, Kopia netrefuje branku střelou z pravé strany.
39:22 Piško teď vychytal Klimeše.
38:58 Kraina z pravé strany přestřelil poloodkrytou branku.
38:22 Domácí mají dvojnásobnou přesilovku, Černý míří svou střelou nad branku.
38:13 Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
37:46 Vyloučen hráč #16 Šimon Czernek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hra na zemi
36:49 Třinecký v další šanci mířil nad  a hosté už jsou v plném počtu.
36:17 Jiří Třinecký v záklonu z blízka přestřelil, bránu.
35:36 Domácí faulovali, rozehra na vlastní polovině pro Třinec.
35:09 Černého střelu vyráží Piško rukou nad.
34:49 Vyloučen hráč #23 Michał Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
34:06 Dobré šance hostů, ale Martynek ani Janovský se netrefili mezi tři tyče.
33:10 Hostující Turoň střílel přesně do růžku, ale Plíhal ramenem vytěsnil míček na tyč!
32:20 Domácí šli 3 na 2, ale finální přihrávka neměla potřebnou přesnost.
31:50 Chytrá rozehra standartky ze strany Suché, Černý zakončoval do nohou Piška.
31:18 Teď zacinkala tyč domácí branky, ale bylo to po úderu florbalkou při souboji na hraně brankoviště.
30:01 GÓL FbK Horní Suchá! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Adam Klimeš, asistoval #13 Matěj Černý (3:1)
30:01 Suchá si bere zpět dvoubrankové vedení. Černý v situaci 2 na 1 nabil na pravé straně Adamu Klimešovi a ten neměl problém z první trefit odkrytou část branky - 3:1.
28:59 Tychtlova střela z dálky minula hostující branku.
28:04 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #23 Michał Martynek (2:1)
28:04 Hosté se za svou útočnou snahu dočkali odměny v podobě branky. Adam Szkandera dostal při přečíslení přihrávku na levou stranu a střelou k bližší tyči snižuje na 1:2.
27:49 Další střelu hostů vyslal Martynek z pravé strany, ale minul vzdálenější tyč.
27:07 Plíhal skvěle proti Czernekovi, který postupoval středem a střílel nebráněný z asi osmi metrů.
26:28 Hosté teď obléhají branku Suché, ta se ale pozorně a poctivě brání. Většinu střel pokryjí dobře clonící hráči.
25:52 Drongovu střelu z dálky vyráží Plíhal helmou mimo branku.
24:29 GÓL FbK Horní Suchá! 2:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #66 Štěpán Graf, asistoval #10 Adam Klimeš (2:0)
24:29 Domácí Klimeš chytře rozehrál míček, když šli třinečtí střídat, a Štěpán Graf z blízka ztečoval jeho přihrávku z pravé strany Piškovy mezi nohy - 2:0.
23:55 Matloch zastavil šanci hostů při přečíslení 4 na 2, sám pak vyvezl míček a jeho tečovaná střela skončila nad brankou.
23:17 Fiedor v dobré pozici svou rychlou střelu zamířil těsně nad domácí branku.
22:05 Hosté sice dostali míček do branky Suché, ale krátce předtím rozhodčí hvizdem přerušili hru.
21:45 Piško teď vychytal Krajíčka v jasné šanci.
21:25 A hosté už jsou v plném počtu.
21:02 Jiří Třinecký z blízka přestřeluje hostující branku.
20:43 Janáč vyvezl míček do bezpečí za domácá branku.
20:10 Domácí pokračují v přesilovce.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:50 Hosté se zatím úspěšně brání.
19:06 Vyloučen hráč #22 Dominik Kupczak družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
18:55 Kyselý z dobré pozice těsně míjí branku.
18:33 Černý opět zakončoval ze vzduchu tentokrát minul branku.
18:08 Hosté zakládají postupný útok od své branky.
17:10 Mašurka střílel na ose z otočky, Piško nohou vyráží.
16:25 Suchá z pozorné obrany vyráží do nebezpečných kontrů, teď se dostal za záda obránců Třinecký, ale Piško míček chytá.
14:50 Hosté usilují o vyrovnání, zapli na vyšší obrátky, jsou na míčku, ale bez efektu.
13:27 Domácí už jsou v plném počtu.
13:07 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #10 Adam Klimeš (1:0)
13:07 Suchá se nejenom úspěšně brání, ale dokonce v oslabení skóruje. Matěj Černý dostal míček za zády obránců do běhu a jednoruč bekhendem a ještě ze vzduchu přehodil vysunutého Piška - 1:0.
12:51 Míček je na domácích florbalkách.
12:21 Další střela hostů končí nad horní tyčkou.
11:34 Hosté rozezvučeli tyč domácí branky, míček pak od branářových zad spadl do brankoviště, kde jej Plíhal zasedl.
11:27 Vyloučen hráč #99 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
10:58 Na druhé straně nařízen volný úder, po rozehře zakončoval Kutáček, ale také mimo.
10:49 Czernekova střela po rozehrávce na útočné polovině minula pravou Plíhalovu tyč.
10:09 V posledních minutách je to více boj něž pohledný florbal, šance nevidíme prakticky žádné.
09:23 Hosté rozehrávali z rohu na útočné polovině, ale nic z toho nevytěžili.
08:39 Tvrdý souboj Krainy a Filipa Sikory na půlce hřiště, hostujícímu hráči je písknut faul.
07:45 Domácí jsou zatím výrazně aktivnější a více na míčku, ale skóre je bezbrankové.
06:58 Teď zakončoval Mašurka, střílel po otočce z pravého křídla, ale branku minul.
06:19 Krajíček střílel po chytré rozehrě z osy, Piško vyráží se štěstím ramenem míček mimo tyče.
06:09 Sikorova střela z dálky míří nad branku Suché.
05:33 ... a hosté už jsou v plném počtu.
05:17 Přesilovka Suché se pomalu krátí...
04:29 Třinec se zatím úspěšně v oslabení brání.
03:59 Domácí přišli o míček i pozici v útoku a tak musejí začínat od vlastní branky.
03:33 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
03:02 Domácí Mrozek to vzal při rychlém útoku na sebe a trefil boční síťku.
02:34 První zákrok si připisuje také domácí brankář Filip Plíhal.
02:01 Teď už musel Piško proti další střele Matěje Černého zasáhnout.
01:39 Černého střela z dálky letěla vysoko nad horní tyčkou hostující branky.
01:04 Třinecký dostal nabito v ideální střelecké pozici, ale promáchl a je po šanci.
00:27 Míček mimo hrací plochu, rozehrávku na vlastní polovině má Horní Suchá.