• 60 59:46
    2
    Radek ŠOMODI

Zlín Lions - PASKOV SAURIANS 10:4
branky: 10. Jakub Haša, 23. Vladimír Blažek, 25. Jakub Žáček, 26. David Vodica, 28. David Vodica, 41. Adam Javořík, 45. Jakub Haša, 51. Lukáš Ondroušek, 57. David Vodica, 59. Adam Kresa - 18. Vojtěch Daněk, 33. Jakub Mechel, 53. Adam Gejdoš, 58. Viktor Bőhm; rozhodčí: Radim Jílek - David Lovas; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 97; zásahy brankářů: Martin Bobál 18 - Jakub Mikeska 22, Šimon Daněk 3; po třetinách: 1:1, 4:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Očekávali jsme tvrdé a houževnaté utkání, což se i stalo. V první třetině spousta našich nepřesností v rozehrávce i zakončení. To jsme během drhué třetiny zlepšili a tak máme plný počet bodů. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme vše dobré do konce sezony.
60:00 Komentář hostů Hrček Libor (Trenér): Odehráli jsme velmi dobrou první třetinu a pak už to z naší strany nestojí za řeč. Soupeř byl ve všech ohledech o několik tříd lepší a zaslouženě s přehledem vyhrál. Poprvé v této sezóně byl na našem utkání přítomen delegát. Jsem za to velmi rád a doufám, že se díval pozorně. Děkuji divákům a soupeři, kterému přeji hodně štěstí ve zbytku sezóny. Svoji kvalitou už dávno přerostl úroveň této soutěže.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:46 Vyloučen hráč #29 Radek Šomodi družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
58:35 GÓL Zlín Lions! 10:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #19 Adam Kresa, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (10:4)
57:32 GÓL PASKOV SAURIANS! 9:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #9 Adam Gejdoš (9:4)
56:40 GÓL Zlín Lions! 9:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #31 Vladimír Blažek (9:3)
52:20 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #9 Adam Gejdoš, asistoval #21 Peter Šobich (8:3)
50:47 GÓL Zlín Lions! 8:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #87 Adam Jiříček (8:2)
50:00 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Šimon Daněk družstva PASKOV SAURIANS
47:07 Hra je každou minutou tvrdší.
44:38 GÓL Zlín Lions! 7:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #74 Michal Baroň (7:2)
44:04 Vyloučen hráč #33 Martin Ritz družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za špatné střídání
41:00 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za zdržování hry
40:27 GÓL Zlín Lions! 6:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #81 Adam Javořík, asistoval #21 Michael Kořének (6:2)
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
35:14 Vyloučen hráč #71 Jakub Haša družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
32:41 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #43 Jakub Mechel, asistoval #21 Peter Šobich (5:2)
28:41 Vyloučen hráč #74 Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
27:40 Timeout PASKOV SAURIANS
27:40 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (5:1)
25:28 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica z trestného střílení (4:1)
24:56 Vyloučen hráč #88 Jan Vondřejc družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:03 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Jakub Žáček, asistoval #87 Adam Jiříček (3:1)
22:56 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #71 Jakub Haša (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:24 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #71 Jakub Haša.
17:21 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #21 Peter Šobich (1:1)
16:11 Hosté se díky povedenému napadání dostali do slibné šance. Brankář domácích byl však proti.
14:35 Domácí střídačce se nelíbil zákrok hráče hostů.
11:33 Brankář hostí napravil svoji chybnou rozehrávku skvělým tygřím skokem.
09:20 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (1:0)
09:20 Haša zamířil přesně a stav utkání se dnes poprvé mění.
08:18 Přesilovka domácích zatím bez větší šance.
07:40 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
07:22 Krásný výhoz domácího brankáře.
05:04 Nebezpečná šance hostí.
03:55 Hra je zatím nahoru dolů.