9:10
    Tomáš JANOVSKÝ
    (Drong)

Fbc Šternberk - FBC Intevo Třinec  9:10
branky: 1. Jakub Vitek, 10. David Kalač, 17. Kryštof Berger, 28. Adam Kupka, 34. Jindřich Novák, 37. Jakub Jurkulák, 41. Jakub Jurkulák, 53. Roman Chovan, 58. Kristián Dufek - 15. Ondřej Bajtek, 23. Filip Turoň, 26. Jan Janáč, 26. Dominik Gorný, 26. Ondřej Drong, 33. Jan Fiedor, 35. Šimon Czernek, 48. Šimon Czernek, 56. Šimon Czernek, 60. Tomáš Janovský; rozhodčí: Petr Holan - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 7 + Adam Kupka OS:4 + Jan Fiedor OS; využití: 2:3; zásahy brankářů: Ondřej Novák -6, Martin Krejčí ? - Jan Gawryš Piško -9; po třetinách: 3:1, 3:6, 3:3
10000 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Poslední dobou je docela trend házet špatný výkon na velkou marodku, ale to je za mě nuda. Takže bychom to mohli hodit na baristku z Mekáče, která nám po cestě dělala kafe asi půl hodiny a přijeli jsme později. Pravdou ale je, že jsme dnes nehráli dobře, do tempa jsme se dostali až v půlce zápasu a ve 3 body už asi nikdo moc nevěřil. Bylo dnes hrozně těžké se na hřišti zorientovat... Soupeři přeji úspěšný dojezd sezóny.
10000 Komentář domácích Šesták Jiří (Trenér): Zápas jsme až na nějaké individuální chyby odehráli výborně. Byli jsme aktivní, napadali jsme, blokovali jsme střely, drželi jsme systém... Bohužel jsme zápas nedotáhli do vítězného konce. Díky soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. n
10000 Nejlepší hráč utkání domácích: č. 99 Jakub Jurkulák Nejlepší hráč utkání hostů: č. 15 Tomáš Janovský
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:59 A je to v háji, slušně řečeno.
59:54 GÓL FBC Intevo Třinec ! 9:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Tomáš Janovský, asistoval #32 Ondřej Drong (9:10)
59:54 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nesportovní chování
59:54 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec - osobní trest
59:54 Vyloučen hráč #82 Adam Kupka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nesportovní chování
59:54 Vyloučen hráč #82 Adam Kupka družstva Fbc Šternberk - osobní trest
59:54 To snad není možný, minimálně bod bychom si fakt zasloužili.
59:30 To jsou nervy.
58:56 Třinečtí promáchli ...
57:25 Fanoušci šílí, jejich řev musí být slyšet až v Olomouci. Hala se otřásá v základech.
57:25 Jak říkával Karel Gott, to jsem opravdu nečekal.
57:25 Cristiano Ronaldo vyrovnává.
57:24 Timeout Fbc Šternberk
57:24 GÓL Fbc Šternberk! 9:9
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #39 Jakub Vitek (9:9)
56:59 Do toho kluci!!!!
55:53 Teď nastala fakt vtipná situace, rozhodčí pískl vyloučení, mladej Prochy si šel automaticky sednout na trestnou, tam byl ale vyveden z omylu, vyloučen nebyl on, ale protihráč.
55:52 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
55:17 Šternberský fanoušek musel být vyveden z haly, že prý pořvává na rozhodčí.
55:11 V hledišti to pěkně vře. Ovlivnění hry?
55:10 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:9
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #17 Filip Turoň (8:9)
55:07 Adam je tento zápas už po třetí vyloučen a po třeti je v tom úplně nevinně.
55:06 Timeout FBC Intevo Třinec
55:06 Vyloučen hráč #97 Adam Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
54:59 Hra je ostrá jak čerstvě nabroušený nůž.
53:00 Je to dráma.
52:48 Kupka špičkově přihrál Dufkovi, golman se stihl přesunout a střelku pokrýt.
52:03 A podařilo se.
52:02 GÓL Fbc Šternberk! 8:8
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #9 Roman Chovan, asistoval #39 Jakub Vitek (8:8)
50:22 Taková příležitost se nebude opakovat, Šternberk má jedinečnou příležitost srovnat stav hry.
50:20 Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
48:59 Jurák na Richtera, ted se o míček pere v rohu se soupeřem jako drak.
47:34 Ajaj tohle jsem zrovna nepotřebovali.
47:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:8
47:11 5 minut po 12. dohonil Fiala míček kutálející se do naší brány.
46:01 Zajímavé je, že to za co dostal minulý týden Horák ČK, dnes zůstává úplně bez trestu.
45:17 Fialův výhoz přes celé hřiště, míček málem skončil venku na parkovišti.
44:01 Třinec vystřídal daleko rychleji než my, proto rozehrál ve chvíli, kdy byla půlka domácích ještě na střídačce.
42:57 Tarantule co útočí ve tmě, jedovatá střela, to je náš Figi.
42:51 Jurkulák v další šanci.
42:21 Šternberáci se perou jako lvi.
40:56 To je panečku střelec, KUBA JURKULÁK dal gól století, sám proti golmanovi, toho si položil a zavěsil do prázdné. Máme vyrovnáno.
40:55 GÓL Fbc Šternberk! 7:7
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #12 David Kalač (7:7)
40:03 Třinec začal pěkně z ostra.
40:01 Pojďme kluci, ještě to otočíme a vyhrajeme.
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
39:21 Vítek se zašprajcl florbalkou v domácí bráně až mu upadla.
37:41 Ještě chybí, aby šel na trestnou i mladej Špacír a bude to kompletní.
37:40 Naši kluci chodí na trestnou za sekání tak často, že by mohli sekat dřevo na zimu.
36:53 GÓL Fbc Šternberk! 6:7
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #39 Jakub Vitek (6:7)
34:56 Jindra si projel celé hřiště po mantinelu, vystřelil, ale golman jeho střelu přečetl jak důchodce akční leták do Kauflandu.
34:07 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #47 Jan Janáč (5:7)
33:50 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martin Krejčí družstva Fbc Šternberk
33:50 Domácí úplně nepochopitelně vystřídali branaře, do brány nastupuje Krejčí. Vzhledem k tomu, že má s Ondrou skoro stejnou výstroj, všimlo si toho  jen bystré oko.
33:21 Jindra dává gól.
33:20 GÓL Fbc Šternberk! 5:6
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #64 Jindřich Novák bez asistence (5:6)
32:31 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #47 Jan Janáč (4:6)
31:57 Kyša alespoň během vyloučení stihl probrat s klukama MS v Kataru.
30:48 S vyloučením za sekáni se dneska roztrhl pytel.
30:47 Vyloučen hráč #81 Kryštof Berger družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
28:40 Domácí v plném počtu.
27:09 Procházku neobměkčil ani náš gól v oslabení.
27:08 GÓL Fbc Šternberk! 4:5
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #82 Adam Kupka, asistoval #64 Jindřich Novák (4:5)
26:41 Možná jsem v úvodu olomoucké rozhodčí trochu přechválila, ti dnešní nasadili metr přísně.
26:41 Původně Adam sliboval, že se ke svému vyloučení vyjádří, momentálně je tak naštvanej, že nemá slov.
25:59 Zrovna dorazili diváci ze Šternberka a začíná se nám nedařit.
25:37 Třinec během okamžiku otočil skóre na svoji stranu, začíná to pro nás vypadat bledě.
25:36 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #13 Ondřej Bajtek (3:5)
25:20 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #24 Dominik Gorný, asistoval #9 Jan Kyselý (3:4)
25:10 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #27 Jan Fiedor (3:3)
25:10 3 vteřiny před koncem přesilovky Třinc dává.
24:59 Mladej Špacír blokuje o 106.
23:56 Jurkulár úplně rozbil třinecký zámek.
23:13 Vyloučen hráč #82 Adam Kupka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
22:44 Po několika šancích to Třinci vyšlo.
22:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #56 Adam Szkandera (3:2)
21:59 Třinec trefil Ondrovu nohu, od ní se míček odrazil do břevna a ven, pěkná podívaná.
21:14 Dvojice Jurkulák a Kalač dneska čaruje jak Harry s Ronem.
20:01 Domácí pokračují v početní výhodě.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:59 Během posledních pár vteřin měl Třinec několik šancí, všechno šlo ale vedle.
19:11 Kalač už je tak unavený, že to nevydržel do konce třetiny a musí si odpočinout hned teď.
19:10 Vyloučen hráč #12 David Kalač družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
19:00 Výhoda pro Třinec, ten to zkouší v 6.
17:52 Dufek na Chovana, ten ve víc než 100% šanci a narval to do ležícího golmana.
16:19 To nechápu, na první pohled má Třinec ze hry daleko víc, ale přesto domácí pořád navyšují skore.
16:18 GÓL Fbc Šternberk! 3:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #81 Kryštof Berger, asistoval #84 Jiří Jurák (3:1)
15:14 Kdyby Kupczak nepromáchl naprázdno, začínáme od nuly.
14:02 Bajtekova střela padla za Ondru Nováka jak křidla na hrnec.
14:01 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #32 Ondřej Drong (2:1)
13:42 Místo Horáka tu máme jen mantinel s reklamou na Horimex.
12:32 Lojza se snaží klukům z hlediště radit, jak vyzrát na soupeře, kluci si jeho rady k srdci moc neberou a těžko říct, jestli ho vůbec v zápalu hry slyší.
11:41 Třinec přeřadil na dvojku.
09:55 Jurkulák je většinou vedený jako střelec gólu, teď udělal výjimku, přihrál na Kalače a je z toho další gól pro nás.
09:54 GÓL Fbc Šternberk! 2:0
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #12 David Kalač, asistoval #99 Jakub Jurkulák (2:0)
09:23 Hosté úplně nevstřebali vyloučení Turoňa a na jejich hře se očividně projevuje.
09:10 Třinečtí teď naší obranou prošli jak nůž máslem.
09:02 Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
08:56 Drong právě otečkoval spoluhráče.
07:23 Na hřišti se nic zajímavýho neděje, takže zdravím i Jitku Večerkovou, která dnes bohužel osobně nedorazila.
06:51 Zdravím Mirku Pospíšilovou a děkuji za pozdrav.
05:53 V Berouně je už taková zima, že z domácích fanoušků nepřijel dneska téměř nikdo.
05:01 Blok Nováka Jindru pomohl Novákovi Ondrovi.
04:20 Na tyčky je to vyrovnáno.
03:47 Třinec střílí mimo.
03:21 Dobrý Kyša, dobrý.
02:37 Domácím teď pomohla tyčka.
01:37  Osa Figi, Kupka, Kristián a znovu na Kupka v šanci.
00:56 Kalač na mladýho Procházku a další šance.
00:18 Ještě jsem se ani nerozkoukala a už vedeme. Jen tak dál kluci.
00:17 GÓL Fbc Šternberk! 1:0
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #39 Jakub Vitek, asistoval #9 Roman Chovan (1:0)
00:00 Hned na úvod mám špatnou zprávu pro všechny příznivce Kubu Horáka a jeho klasické ,,horesovky´´, tu dneska neuvidíme, jelikož Hores do dnešního zápasu nezasáhne. Jde o následek minulého ,,podařeného´´ zápasu, tímto zdravím rozhodčí.
00:00 Dnešní zápase sa naštěstí odehraje na domácí půdě s rozhodčími z našeho kraje. To co jsme mohli vidět minulý týden v Kopřivnici ze strany rozhodčích byla jedním slovem katastrofa. Kdo to viděl, udělá si obrázek sám, kdo to neviděl, ať je rád, tohle nechce vidět nikdo.
00:00 Vítejte u dnešního zápasu mezi domácím Šternberkem a hostem z Třince, který se odehrává v podhůří Jeseníků v samém srdci Moravského Berouna, kde už panuje tuhá zima.