(Czernek)
  • 59 58:57
    Vsetín

FBC Intevo Třinec - Florbal Vsetín 7:6
branky: 12. Tomáš Sikora, 13. Jan Fiedor, 33. Filip Turoň, 33. Šimon Czernek, 48. Dominik Kupczak, 59. Šimon Czernek, 59. Jan Janáč - 4. Filip Vaculík, 12. Kryštof Burda, 13. Vojtěch Valůšek, 16. Tomáš Březík, 47. Marek Tomanec, 58. Vojtěch Valůšek; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Marek Gawlik 6, Jan Gawryš Piško 16 - Jakub Tománek 36; po třetinách: 2:4, 2:0, 3:2
60:00 Komentář hostů Anděl David (Trenér): V pozměněné sestavě jsme předvedli úplně jinou hru, hráli jsme daleko zodpovědněji do obrany, dařily se i rychlé protiůtoky. Škoda, že jsme v závěru neubránili power play soupeře, remíza by zápasu slušela. Musím pochválit své hráče za předvedený výkon a poděkovat Třinci za krásný,napínavý zápas.
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Ikdyž jsme měli většinu času převahu tak to z naši strany na 3 body moc nebylo. Nohy jsme nechali doma. Koncovka zápasu šílená. Musíme dnešek vnímat pozitivně, protože to nebyl vůbec jednoduchý zápas a výhra je hrozně cenná. Vsetinu dík a přeji co nejlepší umístění.
60:00 Střely ve 3. části: 16:10
58:57 Timeout Florbal Vsetín
58:57 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #16 Šimon Czernek (7:6)
58:57 Janáč dostává domácí do vedeníí.
58:42 A povedlo se.
58:35 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (6:6)
58:15 Domácí to zkouší v šesti.
57:58 Timeout FBC Intevo Třinec
57:58 GÓL Florbal Vsetín! 5:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #26 Vojtěch Valůšek, asistoval #23 Ondřej Malý (5:6)
57:58 Valušek byl důrazný před bránou a posílá svůj tým do vedení.
57:48 Tománek drží Vsetín.
55:44 Teď si pár šancí vytváří i Vsetín.
55:27 Domácí se zase usadili na útočné polovině.
53:18 Mieszek v dobré šanci přestřeluje.
52:27 Povedený bekend Janovského, kterému chybělo jen to štěstíčko.
51:09 Toto oslabení Třince vypadalo jako kdyby to žádné oslabení nebylo.
49:09 Vyloučen hráč #16 Šimon Czernek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za špatné střídání
47:46 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #94 Jan Gawryš Piško (5:5)
47:46 Piško našel svým výhozem Kupczaka a ten nekompromisně zavěsil.
46:48 GÓL Florbal Vsetín! 4:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #89 Marek Tomanec bez asistence (4:5)
46:48 Tomanec se dokázal krásnou kličkou prosadit v oslabení.
45:52 Vyloučen hráč #8 Jiří Vaculík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
45:16 Bude se vylučovat.
44:54 Drong trefuje tyyyč.
42:28 Třinec se usadil na útočné polovině.
41:33 Na povedené bloky v tomto zápase vede Vsetín.
40:00 Střely ve 2. části: 15:6
38:48 Bajtkovi v téhle dorážce chyběla asi jen delší florbalka.
37:03 Janáč našel krosovkou Fiedora, ten však trefuje pouze helmu.
34:09 Domácí si i v oslabení vytvořili tři dobré šance.
33:15 Vsetínu se moc nedaří usadit se na útočné polovině.
32:49 Vyloučen hráč #9 Jan Kyselý družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
32:49 Nepříjemný souboj u mantinelu si půjde Kyselý odsedět.
32:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:4
32:33 A máme tady dokonce vyrovnání z hole Czerneka.
32:10 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #15 Tomáš Janovský (3:4)
32:10  Filda střelou z poloviny hřiště snižuje skóre.
31:23 Pišo drží svůj tým.
29:37 ale chybí tam někdo před bránou na dorážku.
29:37 Třinec teď vysílá na Tománka spoustu střel...
28:18 Siki překvapil hostujicího gólmana dělovkou z poloviny hřiště
28:00 Hosté v plném počtu.
27:29 Šance jsou, ale chybí gól.
25:53 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
25:53 Turoň vybojoval faulík.
24:09 Bekendový pokus Kováče, ale zas jen do bloku.
22:43 První lajna Třince si teď vypracovala dost šancí, u kterých chyběl jen ten gól.
21:12 Malý si dobře zpracoval míček a ještě lépe prověril Piška.
20:01 Úvodni buly pro Třinec.
20:00 Střely v 1. části: 12:12
19:15 Piško neskutečně vychytává vsetínské přečíslení.
18:43 Krásná střela Janáče z poloviny hřiště, kterou ale Tománek vyráží.
18:18 Czernek zblokoval dobrou střelu.
17:50 Ale druhou nevyužili.
15:50 GÓL Florbal Vsetín! 2:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #89 Marek Tomanec (2:4)
15:50 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Jan Gawryš Piško družstva FBC Intevo Třinec
15:50 Hosté využívají přesilovku a navyšují tak své vedení.
15:33 Vyloučen hráč #1 Marek Gawlik družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hra rukou
14:56 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
14:56 Tak nic no. Počet hračů se na hřišti vyrovná.
14:44 První přesilovkova formace neúspěšná a tak nastupuje druhá.
13:31 Vyloučen hráč #24 Patrik Seevald družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
13:31 Domácí si zahrají přesilovku.
12:56 Právě se spustila branková smršť...
12:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #35 Jan Mieszek (2:3)
12:24 GÓL Florbal Vsetín! 1:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #26 Vojtěch Valůšek, asistoval #89 Marek Tomanec (1:3)
11:48 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #44 Jan Kováč (1:2)
11:09 GÓL Florbal Vsetín! 0:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #93 Kryštof Burda, asistoval #7 Tomáš Novák (0:2)
11:01 Bajtek 2x v dobré šancii...
09:55 Dalšímu zabránil Kovy a vydal se následně do útoku. Jeho střela opět skončila v bloku.
08:15 Vsetín se vydal do dalšího brejku. Chybělo jen trefit bránu.
07:55 Turoň ukázal své dobré oči a našel Szkanderu v dobré pozici. Tomu ale míček sjel z čepele.
06:02 Fiedor v dobré šancii, ale jen do bloku.
04:23 Domáci se snaží kombinovat, avšak konečná nahrávka nikdy nenajde adresáta.
04:06 Gawlík vychytal nebezpěčnou střelu
03:05 GÓL Florbal Vsetín! 0:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #14 Filip Vaculík, asistoval #23 Ondřej Malý (0:1)
03:05 Vsetín využívá své přečíslení a svou druhou střelou na bránu se ujímá vedení
01:31 Hra je zatím nahoru a dolů