• 51 50:31
    6:3
    (Vláčil)

FBC SLOVÁCKO - FBC ZŠ Uničov 6:3
branky: 7. Tomáš Řihák, 8. Jakub Číž, 13. Lukáš Blizňák, 17. Tomáš Řihák, 20. Lukáš Blizňák, 24. Marek Janča - 32. Lukáš Chuděj, 46. Daniel Krejčíř, 51. Šimon Glatter; rozhodčí: David Lovas - David Vlachopulos; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Radim Šenkeřík 19 - Adam Doušek 17; po třetinách: 5:0, 1:1, 0:2
60:00 Komentář domácích Provazník Jiří (Trenér): Zápas byl jako přes kopírák s tím minulím v Uničově. V první třetině jsme si přenesly výkon z předešlých zápasů a drželi jsme se natrénovaných věcí. Bohužel další dvě třetiny jsme se dokonale přizpůsobily soupeři. Naštěstí jsou 3 body doma. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Čundrle Robert (Trenér): Dnešní duel proti domácímu týmu Slovácko jsme nezvládli v první třetině jako vždy.Druhá třetina už byla lepší po herních změnách,ale větší brankový rozdíl se nám nepovedl snížit dle představ.Třetí třetina byla nejlepší a tlak na soupeře maximální.Takhle musíme hrát vždy a všude .
60:00 Střely ve 3. části: 4:8
53:36 Hosté dvakrát nastřelili tyčku domácí branky
50:31 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #27 Šimon Glatter, asistoval #2 Lukáš Vláčil (6:3)
45:20 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #22 Daniel Krejčíř, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (6:2)
44:30 Hra se přelévá z jedné starny na druhou, ale přímou střelu na branku jsme neviděli, všechny skončily na tělách blukujících hráčů
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
37:35 Vyloučen hráč #20 Martin Mirga družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za bránění ve hře
37:20 Domácí budou hrát přesilovku
31:30 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #17 Lukáš Chuděj z trestného střílení (6:1)
31:16 Hra se nám vyrovnala ale bez golových radostí
26:32 Střela hostů domácímu brankáři skákala po rukách jakou horký brambor
23:04 GÓL FBC SLOVÁCKO! 6:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #95 Lukáš Blizňák (6:0)
23:04 První střela domácíchna branku ve druhé třetině znamenala další gól
20:00 Střely v 1. části: 14:7
19:23 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #81 Tomáš Otépka (5:0)
16:20 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #88 Tomáš Řihák, asistoval #21 Jakub Číž (4:0)
14:30 Drtivá převaha dimácích byla vyjádřena i góly
13:52 Vyloučen hráč #27 Šimon Glatter družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za blokování florbalky
12:24 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:0
07:24 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #48 Vít Ides (2:0)
06:11 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #88 Tomáš Řihák, asistoval #48 Vít Ides (1:0)
06:11 A máme tu první gól
05:03 Utkání probíhá stále bez střely na branku, obránci na obou stranách výborně blokují
00:00 Utkání bylo zahájeno
00:00 Pomalu končí rozcvička a vše se schyluje k zahájení utkání