8:6
    Jan KOPECKÝ
    (Skoupil)

Zlín Lions - FBS Olomouc 8:6
branky: 2. Adam Jiříček, 6. Ondřej Kahoun, 9. Michal Baroň, 16. David Vodica, 29. David Vodica, 37. Michal Baroň, 50. Lukáš Ondroušek, 58. Lukáš Ondroušek - 14. Igor Macháček, 15. Tomáš Jelínek, 47. Jan Kopecký, 55. Tomáš Skoupil, 56. Tomáš Jelínek, 60. Jan Kopecký; rozhodčí: Radim Jílek - Tomáš Olbert; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 150; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 18 - Jan Štěpánek 5, Martin Navrátil 12; po třetinách: 4:2, 2:0, 2:4
60:00 Komentář hostů Stehlík Karel (Vedoucí): Dnes velmi težké utkání. Musíme si přiznat, že prvni dvě třetiny nás Zlín přejel a vzhledem k absencím důležitých hráčů a nemocem několika hráčů v dnešní sestavě, jsme mu nebyli schopni dvě třetiny na hřišti konkurovat. Byli všude o něco dřív a nám se nedařilo vůbec nic. Ve třetí třetině jsme se zvedli, ale bohužel už se nám nepodařilo víc korigovat konečný výsledek. Pro nás poučení, že je potřeba makat ještě víc a doufáme, že se u nás už konečně přestane kupit marodka. Dnes jsme tu bohužel přišli o dalšího hráče, Tondu Mikulíka, kterému přejeme brzké uzdravení a děkujeme fanouškům Zlína, že ho ihned po zranění odvezli do nemocnice. Soupeři děkujeme za zápas a bojujeme dál!!!#hot16
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Předně, veliký dík fantastickým divákům. Pomohlo to strašně moc. Potom obrovký dík všem hráčům, včetně soupeře. To jsou zápasy, které Divizi posouvají dál. U svého týmu velké zvláštní dík hráčům, kteří hráli se zraněním, či s virozkou. Velmi si toho vážím. Hra jako taková byla z naší strany jako den a noc. Musíme popracovat na emocích :) Olomouckému Tondovi do nemocnice rychlé uzdravení, aby týmu pomohl k a v play up.
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
59:59 Vodica na závěr místo brány bez golmana trefuje tyčku a padl nedůvěřive na palubovku
59:30 GÓL FBS Olomouc! 8:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #11 Tomáš Skoupil (8:6)
57:49 Hosté zkouší hru v 6
57:32 GÓL Zlín Lions! 8:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #87 Adam Jiříček (8:5)
57:11 Hostující hráč zakopl o vzduch a vytřel nám palubovku, děkujeme
55:28 GÓL FBS Olomouc! 7:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #3 Jiří Novák (7:5)
55:28 Hosté využívají přesilovku a snižují skore
54:22 GÓL FBS Olomouc! 7:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #87 Tomáš Jelínek (7:4)
53:47 Vyloučen hráč #11 Jakub Holiš družstva Zlín Lions na 2 minuty za zdržování hry
53:02 Vyloučen hráč #71 Jakub Haša družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
51:53 Máme tu dalšího zraněného hráče hostů
49:34 GÓL Zlín Lions! 7:3
49:34 Ondroušek si krásně naběhl a zvyšuje skore
48:30 Hra se nám začíná přiostřovat
46:42 GÓL FBS Olomouc! 6:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #12 Daniel Tichý (6:3)
44:30 Vyloučen hráč #15 Igor Macháček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou
43:22 Haša ted hlasitě nesouhlasí s rozhodčím
42:41 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #26 Jan Kopecký.
42:26 Kopecký místo prázdné branky při nájezdu trefil akorát tyčku
41:53 Hosté ted tlačí na Zlín
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Martin Navrátil družstva FBS Olomouc
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
37:38 Vodicova hokejka zasáhla obličej jednoho z hostů
36:44 GÓL Zlín Lions! 6:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #77 Filip Horník (6:2)
36:06 Javořík chtěl otočkou zamotat soupeře, ve výsledku zamotal sám sebe
33:24 Zlín zatím oslabení zvládá bez větších problémů
32:43 Vyloučen hráč #11 Jakub Holiš družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
32:14 Na obou stranách vidíme ted hodně šancí
28:52 GÓL Zlín Lions! 5:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #81 Adam Javořík (5:2)
15:40 GÓL Zlín Lions! 4:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (4:2)
15:40 Vodica vykoupal Olomouckého golmana
14:49 GÓL FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (3:2)
14:49 Jelínek přesnou střelou vstřeluje další gol pro Olomouc
13:35 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (3:1)
13:35 Míček projel Steigrovi mezi nohama až do brány
12:31 Vyloučen hráč #81 Adam Javořík družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
12:31 Máme tu první vyloučení zápasu
11:16 Všechny střely hostů zatím Steiger bez problému chytá
08:25 GÓL Zlín Lions! 3:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #11 Jakub Holiš (3:0)
08:25 Máme tu třetí gol
06:36 Holiš krásně obral soupeře o balonek
06:10 Vodica se těžce zvedá z palubovky
05:47 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #16 Ondřej Kahoun, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (2:0)
05:47 Kahoun ze vzduchu trefuje míček přímo do brány
04:47 Blažkova střela trefila pouze Olomouckého hráče
02:26 Vodica střílí mimo
01:24 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (1:0)
01:24 První úspěšná akce Zlína
00:41 Domácí golman si připisuje první zákrok
00:01 Úvodní buly pro Olomouc