57
  • 57 56:18
    Slovácko

FBS Olomouc - FBC SLOVÁCKO 6:5
branky: 10. Tomáš Jelínek, 29. Tomáš Jelínek, 30. Jan Kopecký, 46. Tomáš Jelínek, 47. Jan Kopecký, 51. Jiří Novák - 6. Vít Ides, 12. Lukáš Blizňák, 22. Lukáš Blizňák, 32. Martin Hadaš, 45. Jiří Chromek; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 20 - David Číž 22; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Stehlík Karel (Vedoucí): Dnes velmi vyrovnaný zápas, na Slovácku je vidět velký pokrok. Nám se zejména první a druhou třetinu nedařilo téměř nic a dělali jsme mnoho nevynucených chyb, které soupeř dovedl trestat. Naštěstí jsme se ve třetí třetině probudili a zápas otočili na naši stranu. Nejvíc potěšující je pro nás asi konec zápasu, který jsme odehráli presně jak jsme chtěli a moc jsme soupeři míček nepůjčili. Kluci předvedli super morál a ubojovali důležité tři body. Díky soupeři a přístí týden zápas kola !!! #hot16
60:00 Komentář hostů Provazník Jiří (Trenér): Zápas byl velmi vyrovnaný. Olomouc měl v útočné hře lehce na vrh, na druhou stranu naše obrana byla pevná a hrozili jsme rychlými breaky. Jsem rád že na naší hře jde vidět progres aj nové veci zařazené v tréninku fungují. Škoda zbytečných oslabění, kterými se Olomouc dostal do hry a svuj obrat bohužel dokonal do vítězného konce. Děkuji svým hráčům za předvedený výkon. Soupeři děkuji za krásný zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:24 Celá pětka Olomouce si míček v posledních vteřinách vyměňuje.
59:02 Hosté jsou do šesti a macháček se snaží z úniku poslat míček přesně do branky hostů.
58:24 Hosté v obrovské šanci! Nestihli, ale zakončit.
57:18 Domácí tým se snaží míček podržet, ale hosté jim nedávají nic zadarmo.
56:30 Poslední minuty třetí třetiny a domácí u míčku.
56:18 Timeout FBC SLOVÁCKO
55:43 Hosté mají míček z rohu, ale situaci nevyužívají.
53:26 Jelínek chtěl přidat další bodík do dnešní sbírky, ale nakonec se ke střele nedostává.
52:54 Domácí celek zvládl nebezpečnou standartní situaci hostů jen pár metrů od brány.
52:02 Dramatické minuty nabízí v celku atraktivní divácky zážitek.
51:05 Ides sám na domácího golmana, ten zachytil míček na poslední chvíli nohou.
50:37 GÓL FBS Olomouc! 6:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #6 Tomáš Štrbák (6:5)
50:37 Olomoucká bomba a máme tady další branku!
49:30 Bistrý v uníku, pálí, ale Hrabě v plné přiapravenosti.
48:58 A máme tu další přesilovou hru. olomoucký celek se ze všech sil snaží proměnit.
47:53 Vyloučen hráč #81 Tomáš Otépka družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:42 GÓL FBS Olomouc! 5:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #87 Tomáš Jelínek (5:5)
45:54 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #47 Bohdan Kopelec (4:5)
45:15 Vaňek pálí na Hraběte, ten má míč pevně v rukou.
44:43 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #95 Lukáš Blizňák (3:5)
44:43 Hosté trefují! Máme tu další branku.
43:11 Fiedl, Macháček, Skoupil jedna střela za druhou, ale Hrabě připraven.
41:53 Kratochvíl vysílá jednu ze svých pecek, ale blok mu v cestě vytvořila pohotová obrana hostů.
41:03 Domácí na straně soupeře vytvořili tlak, ale střelu zatím nevidíme.
40:01 A buly třetí třetiny mají ve svých rukou hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:55 Minář ukazuje své fotbalové zkušenosti a odehrává míček v posledních vteřinách této třetiny luxusní patičkou.
39:25 Ides pálí, ale míjí o milimetry bránu domácích.
38:44 Mácháček zkouší, ale střela zblokována obranou hostů.
36:55 Šanci Olomouce z půlky hříště zůstává pouze šancí, míček proletěl vysoko nad bránou soupeře.
35:35 Pokus Kopeckého konči v rukou ČÍže. Hosté zahajují útok.
34:56 Pomalu se blížíme k závěru druhé třetiny a Olomouc se stále snaží dorovnat.
33:35 Ides prověřil svou střelou golmana domácích, ten zasahuje.
31:53 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #21 Jakub Číž (3:4)
31:53 Hosté je, ale chvíli nenechají v klidu a připisují svému týmu další branku:
30:51 Olomoucký tým teď stihl během  přesilových her dorovnat skore.
29:47 GÓL FBS Olomouc! 3:3
29:11 Vyloučen hráč #7 Jiří Stašek družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
28:58 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #26 Jan Kopecký (2:3)
28:58 Přesilová hra přinesla své ovoce a domácí celek zakončuje.
27:48 Vyloučen hráč #21 Jakub Číž družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za bránění ve hře
27:20 Novák pro svůj domácí tým právě vybojoval přesilovou hru. Bude se tedy vylučovat a to na straně FBC Slovácka.
26:28 Říhák chtěl teď připravenou střelou posunout svůj tým o další branku vpřed, ale nakonec trefuje pouze břevno.
25:21 Olomouc zahajuje postupný útok a trpělivě se snaží dostat k bráně soupeře.
23:19 Skoupil hledal před brankou Macháčka, ale ke střele se přes veškerou snahu nedostávají.
22:40 Hosté domácí tým překvapují a svůj náskok navyšili o dvě branky.
21:07 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #22 Marek Janča (1:3)
20:32 Bistrý překvapuje v prvních vteřínách druhé třetiny golmana domácího celku, ten ale zkušeně zasahuje.
20:01 Buly v druhé třetinu na straně domácích.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:30 Hra se konci třetiny vyotřuje a potkává se souboj se soubojem.
18:56 Říhák a Hadaš teď v situaci dva na jedna, ale šance v olomoucké bráně nekončí.
17:58 Kopelec a kratochvíl předvedli skvělou souhru, k zakončení se, ale přes obranu hostů nedostali.
16:57 Číž střílí, ale slyšíme jen zvonit pravou tyč a skore zůstává stejné.
15:00 Obrana hostujícího celku se snaží hru uklidnit, Olomouc nedá soupeři ani metr prostoru a je si opět pro míček.
13:35 Domácí tým se snaží co nejrychleji vyrovnat a posílám každou šanci na branku soupeře.
12:37 Pecha na Kratochvíla, ale ten střelou z první těsně míjí branku soupeře.
11:13 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #11 Jiří Chromek (1:2)
11:13 Hosté si, ale nenechávají nic líbit a soupeřovi posílají další dáreček v podobě další branky.
09:57 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #6 Tomáš Štrbák (1:1)
09:57 Jelínek běží o sto šest a dováží míček až za záda Číže.
07:17 Vidíme aktivní hru na obou stranách hřiště.
05:58 Hosté přidávají první gol na dnešní výsledkovou tabuli a snaží se připsat si hned další branku.
05:15 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #50 Jakub Nevařil (0:1)
04:56 Další pohotová střela! Macháček se pokusil umístit svou střelu, ale Číž ji sbírá ramenem.
03:28 Kopelec se snaží propálit hustou obranu hostů, ale jeho střelu sbírá po cestě svým tělem pouze Kratochvíl.
02:50 První z pokusů Kopeckého končí za mantinelem. U míčku opět tým hostů.
02:22 Vstup do zápasu začal ostře a hra na olomoucké palubovce začíná nabírat obrátky.
00:01 První buly dnešního zápasu připadlo na stranu hostů a ihned zahajují rychlý útok.