• 60 59:02
    2
    Jakub POLÁČEK

FBC Mohelnice - FTC Vysoké Mýto  6:4
branky: 6. Lukáš Zach, 7. Matěj Porvol, 8. Matěj Bizek, 19. Václav Jurdzin, 19. Tomáš Novotný, 57. Matěj Porvol - 10. Vojtěch Pavlák, 30. Radim Filip, 45. Josef Mikulecký, 55. Libor Knypl; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1 + Václav Jurdzin TDKU + 4:1 + Josef Mikulecký 4; využití: 0:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Jan Hampl 16 - Václav Musel 26; po třetinách: 5:1, 0:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Další tři důležité body do tabulky. Dnes se nám povedl vstup do utkání. Poté to byla spíše taková běhaná nahoru a dolů, jak trefně podotknul dnešní vzacný host na naší střídačce Kuba Haltmarů. Třetí třetina ubojovaná. Příští týden půjde o všechno. Připravíme se, vyhrajeme a půjdeme do playup z pěkného druhého místa. Díky divákům, rozhodčím i soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Vaňásek David (Trenér): Dnešní utkání nám bohužel uteklo mezi prsty na začátku utkání. Zbytek utkání jsme dotahovali ale bohuezel to nevyslo. Děkujeme soupeři a divákum a přejeme štěstí v play-up.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
60:00 Děkujeme divákům v hale, i těm co si to během zápasu čtou, nebo přečtou někdy v budoucnu. Trenéři si přátelsky podali ruce a v hale mohou propuknout oslavy.
59:58 Veselík v posledních vteřinách volí střelu a v hale se může slavit.
59:34 Domácí kombinují na straně soupeře a vypadá to, že se toto derby dohraje bez komplikací.
59:02 Vyloučen hráč #27 Jakub Poláček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání
59:02 Máme tu přesilovku, hosté špatně střídali a budou potrestání.
58:57 Tak tohle byla škoda, 3 na 1 a Pudil to odevzdal jen brankáři.
58:15 Domácí na míčku u své branky, tak se hraje zase 5 na 5.
58:00 Hlavní pořadatel se činí a ohlásil i poslední dvě minuty utkání. On k těm kalhotům snad chce i něco dalšího.
57:14 Vysoké Mýto to zkouší v šesti.
56:16 Tohle vhazování vypadalo, že Bizek vyhraje, ale nakonec byly u míčku hosté.
56:15 GÓL FBC Mohelnice! 6:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #51 Matěj Porvol bez asistence (6:4)
56:15 Hostující si berou time-out. My se můžeme aspoň posilnit a připravit se na další krušné chvíle.
56:15 Porvol ukradl míček a pokračoval dále směrem k bráně, kde zkusil střelu po zemi. Nevíme kudy to prošlo, ale skončilo to v síti.
55:37 Vše v pořádku a pokračuje se dále.
55:36 Střela na bránu Hampla, ten zasahuje mezi hráči, ale dostal naloženo a drží se za hlavu.
55:28 Zatím se hraje více na straně domácích. Veselík zkoušel vypichnout míček, ale trefil hokejku a rozehrávají hostující.
54:21 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #79 David Vaňásek (5:4)
54:21 Po náhozu Vaňáska z půlky vystřelil Knypl a máme tu kontaktní branku hostů.
54:14 Pudil zkusil jednou rukou přehodit brankáře, ale plácl do míčku a zahodil vyloženou šanci domácích.
52:40 Na toto utkání si našlo cestu 94 diváků, děkujeme.
51:40 Kobr se vydal na individuální štaci středem hřištěm. Jednoho hráče jednou rukou zesměšnil a dva ... nakonec zkusil střelu backhandem, ale Hampl byl připraven.
50:42 Řeknu vám, derby jak má být. Emoce tu jsou cítit všude.
50:00 Právě probíhá posledních deset minut základní hrací doby tohoto utkání.
49:58 Bizek a Vaněk běží sami na brankáře, ke střele se nedostali a Vaněk po nedovoleném zákroku zůstal ležet na zemi. Snad bude v pořádku.
49:11 Nejezchleba "zklepává" na Hrabicu, jen si neuvědomil, že jeho spoluhráč neměří 4 metry, a tak jeho vysoký nához končí v rohu.
48:33 Pudil zkouší střelu od mantinelu, ale pokazili se mu mířidla a trefuje mantinel za brankou.
48:08 Šalda zkouší nahrát Porvolovi, ale zavařil obraně a musí teď všichni zpátky.
47:13 Hlavní pořadatel si tu hladí svůj mikrofon a teší se až ho zase použije.
46:28 Buldoček Haltmar ordinuje taktiku domácím hráčům. Uvidíme jestli se to projeví i na hřišti.
45:37 Hrabica težce zpracuje přihrávku před brankářem a tak posílá míček na stranu Šulovi, ten dnes nemá den a špatně trefuje míček a jeho pokus je odevzdán za branku hostů.
45:00 Výskok hostujícího hráče před brankou a máme tu rozehrávku z velkého brankoviště domácích. Hampl si aspoň chvíli odpočine.
44:40 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #77 Josef Mikulecký, asistoval #5 Lukáš Večeře (5:3)
44:40 Teď vám k tomu mohu říct maximálně to, že hosté snížili.
44:24 Vaněk zkoušel osvědčenou taktiku vystřelit ze středu hřiště, ale trefuje brankáře Musela.
43:51 Máme tu pokus o založení hry od obrany, Graclík se snaží seč může, ale jeho přihrávky se mu pořád vrací.
42:41 K hrkačce se přidal i kotel domácích a slyšíme: "Mohel, Mohel."
42:06 Máme tu o trochu dříve Velikonoce, ještě nebyl ani masopust, který bude až příští úterý a domácí fanoušek hrká hrkačkou, jak o život.
41:32 Škoda, že domácí dorostence zajímají více jejich předzápasové trik než události na hřišti. Jako jó jsou hezké, ale i ta hra má zatím dobré parametry.
40:45 Zatím to tu vypadá, jak na závodech EUROJACK, ale zatím žádnej stromek nikdo nepokácel.
40:00 Tak tohle vhazování skončilo nerozhodně, nakonec se k míčku dostaly kluci z Mýta.
40:00 Vše je připraveno, až na náš stolek. Za necelou minutku začínáme.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
40:00 Máme tu další třetinu za námi. Hra se přiostřila, padly nějaké vyloučení i se červenalo. Za 10 minut začíná poslední třetina a uvidíme, jak tento match dopadne.
39:00 Tak jsem hlavnímu křivdil, z mikrofonu byla ohlášena poslední minuta 2. třetiny a já jedu domů asi bez kalhot.
38:15 Jurdzin vypotřeboval horkou vodu ve sprše a už se dívá z tribuny. Doufám, že se podaří během další třetiny voda ohřát na požadovanou teplotu.
37:13 Kombinace na straně domácích, hra se uklidnila. Uvidíme, jak dlouho to vydrží.
35:58 Oslabení domácích skončilo, ale na hřišti to vypadá, že u stolku dlouho sami nebudeme.
35:26 Vysoké Mýto rozehrává na hraně velkého brankoviště Hampla. Tato rozehrávka začala zajímavě, ale provedení skončilo v mantinelu.
35:20 Tento nához na Musela teda gólové parametry neměl.
34:40 Z tribuny se ozývá: "Dáme góla ve čtyřech." Máme ještě nějaký čas, tak snad se dočkáme.
33:46 Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
33:44 Máme tu vyloučení: Bizek zkoušel zastavit Kobru, ten se nechal seknout a utekl mu. Při tomtu úniku děláme inventuru a jsme mínus jedna hokejka na straně Mohelnice.
32:03 Rozhodčí mají starost o zdraví hráčů, a tak tu musíme hostujícího Knypla ošetřit, aby byl následně vpuštěn na naší palubovku. Děkujeme, krev tu vážně nechceme, trénují tu i děti.
30:25 Šula má smůlu, dostal od Pudila další lahůdku, brankář si stihnul akorát tak lehnout na palubovku a mohl se modlit. Jeho prosby byly vyslyšeny a Šula to do něj narval.
29:04 Oba tábory si vyměňují názory, snad nebudeme muset volat URNU.
29:03 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 Radim Filip, asistoval #68 Libor Knypl (5:2)
29:03 Filip schovanou střelou nachytal Hampla a tato čtyř minutová pasáž pomalu končí brankou hostujícího týmu.
26:55 Při první dvouminutovce se nic na hřišti nestalo, možná se jen hra trochu přiostřila. Derby, jak má být.
25:07 Vyloučen hráč #50 Václav Jurdzin družstva FBC Mohelnice na 2+2 minuty za hrubost
25:07 Vyloučen hráč #50 Václav Jurdzin družstva FBC Mohelnice do konce utkání
25:07 Vyloučen hráč #77 Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto na 2+2 minuty za hrubost
25:07 Souboj u domácí střídačky, kdy Mikulecký si počínal za hranici pravidel a uslyšel verdikt 2+2 za hrubost. Jurdzin s horkou hlavou tam vběhl a viděl červenou kartu, trest si za něj odsedí Heller. Skoro pětiminutová pauza došla k závěru a můžeme pokračovat v utkání ve hře 4 na 4.
23:35 Hlavní pořadatel by měl radši zůstat u svého řemesla a podávání míčků nechat profesionálům. Hodit míček jako atentát na střídačku hostujících, tak to jsem ještě neviděl.
22:59 Hampl si šáhl konečky prstů na střelu Pavláka a míček končí v rohu.
20:00 Úvodní buly vyhrálo Vysoké Mýto.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
20:00 Máme tu konec třetiny tohoto zajímavého derby. Domácí zatím potvrzují roli favorita a ujímají se vedení 5:1. Utkání se hraje docela v tempu a můžeme zde vidět spousta šancí, ale zatím více práce má hostující Musel.
19:00 Hlavní pořadatel zahlásil, že právě probíhá poslední minuta třetiny. Uvidíme, jak dlouho mu ta pozornost vydrží. Sázím kalhoty, že druhou třetinu zapomene.
18:49 Vaňásek s náběhem na střed zapomněl míček a Zach to zaregistroval a utíkal sám na brankáře. Bohužel neúspěšně.
18:20 GÓL FBC Mohelnice! 5:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #96 Tomáš Novotný, asistoval #46 Tomáš Pudil (5:1)
18:20 Máme tu svátečního střelce "Čuprise", který ale svojí střelou nedal znát nervozitu a ukázal, že i on je ofenzivně laděný obránce.
18:05 GÓL FBC Mohelnice! 4:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #50 Václav Jurdzin, asistoval #65 Tomáš Šalda (4:1)
17:20 Hrabica utíká středem. Z hostující střídačky se ozývá spousta protestu a tak Hrabica volí fair play střelu nad bránu.
17:09 Domácí kotel je ve svém živlu a hrne svůj tým za vítězstvím.
15:10 Vaňásek si zahrál na Toma a Jerryho a za vlastní brankou utekl nahánějícímu Jurdzinovi. S radostným úsměvem založil útok hostujícího celku.
14:05 Pavlák před bránou Hampla zahodil vyloženou gólovku, kdy promáchl a míček pokračoval do rohu. Hned to mohlo být 3:2.
12:42 To se často nevidí. Pudil se vydal do útoku a nechal bránícího hráče za sebou. Zkoušel zakončit do rohu branky, ale hostující Musel se vytáhl a střelu zneškodnil ramenem.
11:10 Weiss zkoušel backhandovou střelu, měl by přijít na nějaké lekce, protože více než do míčku, tak práskl do palubovky. To si pak vyleštíš!
10:23 Hostující branka by se měla trochu posunout. Uběhlo něco málo přes deset minut utkání a už cinkala snad víckrát než Notre Damme za svojí existenci.
09:24 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #79 David Vaňásek (3:1)
09:24 To hostující tým nemusí mrzet, protože po rozehrání se dostali před bránu a míček dostali až za Hampla.
09:20 Faul na středu a Mýto má rozehrávku. Hostující střídačka se tu dožaduje dvouminutového vyloučení, ale nebyli vyslyšeni.
08:53 Hrabica nejdříve zkusil pozornost brankáře, když to nevyšlo oběhl branku a nahrál Nejezchlebovi, který hned střílel a trefil brankovou konstrukci.
07:09 GÓL FBC Mohelnice! 3:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #19 Jakub Weiss (3:0)
07:09 Weiss ze středu zvolil přihrávku na mantinel místo střely a v Bizkovi se probudil tah na branku ala Ondrušek a svojí první střelou na branku se zapisuje mezi střelce zápasu.
06:05 GÓL FBC Mohelnice! 2:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #51 Matěj Porvol, asistoval #46 Tomáš Pudil (2:0)
06:05 Kapitán domácích Pudil je dneska při chuti a vymyslel další "šmakuládu," kdy našel na středu Porvola. Ten střílí z první a označkoval tyčku. Dnes to před ten střed určitě bude fungovat.
05:35 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:0)
05:35 Pudil si vzal na starost rozehrávku a našel na středu volného Zacha, který nekompromisně proměnil svojí šanci.
05:11 Vaněk zatím v největší šanci zápasu to trefuje přímo doprostřed, kde byl připravený hostující brankář.
04:15 Heller posílá svoji formaci střídat a z rohu přes hráče utíká po mantinelu. na střed do zakončení. Soupeř ho ale zastavil, a tak běží střídat.
03:09 Valigura bojuje v rohu a ze souboje se dostal a nahrál Porvolovi do obrany, který zkusil pozornost brankáře.
01:50 Vysoké Mýto zkouší defenzivní styl bránění a čeká na půlce na chybu domácích.
00:45 Hostující Novák zkoušel vystřelit, ale trefil blok domácích.
00:01 Úvodní vhazování vyhrávají domácí a hned se hrnuli do útoku.
00:00 Na hřišti už máme zahajovací formace a nic nebrání tomu, aby utkání mohlo začít.
00:00 Dnes nás čeká derby proti FTC Vysoké Mýto. Aktuálně Vysoké Mýto drží 7. pozici ve středu tabulky. Domácí jsou teď 3., ale pokud vyhrají utkání posunou se na druhé místo v základní části a přiblíží se k play up. Hala se pomalu plní a za malou chvíli nás čeká první hvizd.