Daniel VODIČKA
  • 60 59:34
    2

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBC LETOHRAD Orel Orlice 3:11
branky: 12. Petr Trtík, 32. Petr Trtík, 44. Jaroslav Krátký - 5. Matouš Faltus, 10. Martin Novák, 20. Jan Skalický, 22. Matouš Poláček, 36. Maxim Kubelka, 40. Michal Kuklík, 43. Jan Skalický, 43. Maxim Kubelka, 43. Maxim Kubelka, 45. Maxim Kubelka, 55. Jiří Doleček; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Petr Jindra; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 99; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 20, Filip Kopecký 7 - Daniel Jiruška 23; po třetinách: 1:3, 1:3, 1:5
60:00 Komentář domácích Trtík Petr (Trenér): Dnešní utkání jsme si si bohužel zase z větší části ztratili vlastními chybami a zaváháními v rozehrávce, které soupeř spolehlivě proměnoval ve svůj prospěch. Obrovské poděkování patří naším fanouškům, kteří nás chodili podporovat po celou sezonu. Soupeři děkuji za hru a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Dnešní utkání pro nás bylo hodně nelehké. Chybělo nám 6 obránců a hodně jsme improvizovali. Soupeř byl nepříjemný a kousal poměrně dlouho. To co se dělo ve třetí třetině, kdy hráči soupeře neunesli porážku se chovali se značně podrážděně a některé zákroky byly o zdraví. Diváci vytvořili skvělou atmosféru, jen ta agresivita a sprosté pořvávání na nás i rozhodčí není prostě cajk. Děkujeme soupeři za rok strávený v divizi.
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:34 Vyloučen hráč #19 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
59:34 Vyloučen hráč #46 Daniel Vodička družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
54:43 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:10
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #6 Jiří Doleček, asistoval #19 Maxim Kubelka (3:10)
45:21 Střídání golmanu domácích
44:52 Střídání brankáře. Nový brankář #12 Filip Kopecký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
44:52 Vyloučen hráč #44 Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
44:24 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:9
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Maxim Kubelka, asistoval #3 Matouš Poláček (3:9)
43:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký, asistoval #19 Luboš Brzoň (3:8)
42:51 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Maxim Kubelka, asistoval #47 Daniel Jiruška (2:8)
42:11 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:7
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (2:7)
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:53 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #8 Jan Skalický (2:6)
35:55 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Maxim Kubelka, asistoval #9 Tomáš Faltus (2:5)
34:20 Světlá posadila Lapeše a místo něj do hry naskočil Tvrdík
32:50 Krátký měl problemy ale poradil si s nimi
32:32 Sledujeme vyhrocenou hru
32:04 Trtík snižuje na 2:4
31:43 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #14 Jan Dušek (2:4)
30:15 Neuznaný gol Luboše rozzuřil celou halu
21:59 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #3 Matouš Poláček, asistoval #19 Maxim Kubelka (1:4)
20:29 Vyloučen hráč #81 Josef Smejkal družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 10:16
19:44 Konec první třetiny a stav utkání je 1:3
19:28 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #28 Tomáš Chlumecký (1:3)
16:14 Jarda Krátký dnes ukazuje co umí
12:16 Trtík díky asistenci golmana snižuje na 1:2
11:55 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #30 Tomáš Černohlávek (1:2)
10:28 Jarda Krátký nám dnes ukazuje jakou má širokou slovní zásobu
09:47 Novák zvyšuje skore na 0:2
09:34 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #13 Martin Novák, asistoval #8 Jan Skalický (0:2)
09:06 Hosté pálí jednu střelu za druhou ale Černohlávek vše chytá
06:40 Baloun krásně ubránil
06:06 Jarda Krátký diriguje hru ze střídačky
05:00 Faltus posílá svůj tým do vedení
04:48 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #12 Matouš Faltus bez asistence (0:1)
04:15 V hale díky divákům opět panuje skvělá nálada
03:50 Opravdu neskutečný zákrok Černohlávka
03:09 Sledujeme velice vyrovnanou hru
02:40 Zdravíme Martina Kučírka, který se kvůli svému přestupku nemůže zůčastnit dněšního utkání a přihlíží tedy na zápas pouze z bufetu
01:50 Nádherná akce Jaroslava Krátkého společně s Josefem Smejkalem. Cituji protihráče ,,tohle bylo neskutečný"
00:01 Vítáme diváky na dnešním posledním domácím divizním utkání.