59
  • 59 58:50
    Znojmo

FLORBAL LITOMYŠL - TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B 7:2
branky: 18. Vojtěch Kaluža, 26. Vilém Nonn, 28. Štěpán Švec, 32. Matěj Gregor, 41. Martin Štarman, 47. Martin Štarman, 53. Tomáš Boštík - 22. Libor Kuba, 37. Daniel Valášek; rozhodčí: Michal Měsíček - Filip Neumann; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 128; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 19 - Jakub Pechura 44; po třetinách: 1:0, 3:2, 3:0
60:00 Komentář domácích Klejch Martin (Asistent trenéra): Splnili jsme povinnost, tři body zůstaly doma. Utkání bylo těžké, hráli jsme pořád do plných. Soupeř nebezpečně hrozil z brejku. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domů
60:00 Komentář hostů Pechura Radek (Vedoucí): Děkuji soupeří za hru i výborným divákům. Dnes nás opět podržel náš brankář díky němu šlo o přijatelný výsledek
60:00 Střely ve 3. části: 19:6
59:59 Konec třetí třetiny, čili konec utkání
58:50 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
54:19 Oba dva brankáři mají skvělé výhozy
52:50 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #21 Marek Macek (7:2)
51:36 Hra je o trošičku tvrdší
47:49 Vyloučen hráč #43 Jan Stuchlík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
46:14 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #11 Štěpán Švec (6:2)
36:23 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #24 Daniel Valášek, asistoval #15 Adam Krejčí (4:2)
33:09 Brankař Znojma předvedl krásný tygří skok
31:10 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #7 Marek Boštík (4:1)
30:42 Hráč s číslem 3 si celkem vymíchal hráče z Litomyšle, zastavil ho však Kulhavý
29:58 Tomáš Novák zkušeně ubránil protiútok
27:31 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec bez asistence (3:1)
27:31 Švec byl ve správný čas na správném místě
25:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #51 Michal Háp (2:1)
25:19 Vyloučen hráč #8 Radek Pechura družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
25:10 Litomyšl dobývá, ale nedaří se jí dát gól
23:35 Hráč s číslem 15 ze Znojma místo branky omylem sestřelil málem babičku
21:37 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #46 Libor Kuba, asistoval #15 Adam Krejčí (1:1)
21:37 Znojmo vyrovalo
21:03 Vyloučen hráč #30 Vilém Nonn družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
20:01 Začátek druhé třetiny
20:00 Střely v 1. části: 17:6
19:59 Konec první třetiny
17:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Vojtěch Kaluža, asistoval #96 Tomáš Novák (1:0)
17:17 Brankař Znojma chytá neuvěřitelně
16:28 Krásná přihrávky až do prázdné branky, Švec bohužel neproměnil
13:24 Tomáš Hájek si dobře postavil bránu, neboť už za jeho zády dvakrát zazvonila tyčka
11:10 Znojmo má velmi nebezpečné protiútoky
07:51 Další dvě střely Nykla, brankař opět zachytal
05:28 Nykl zpoza branky zkusil vyslat svoji střelu, ale brankař Znojma vychytal
05:11 Litomyšl je více na míčku
02:18 Oba týmy, již měly šanci
00:01 Začátek utkání