60
  • 60 59:50
    Mohelnice

FBK Atlas Blansko - FBC Mohelnice 5:6
branky: 10. Lukáš Kučera, 16. Lukáš Kučera, 18. Michal Bělaška, 29. Vojtěch Polách, 36. Lukáš Kučera - 7. Tomáš Novotný, 13. Martin Kubíček, 35. Matěj Porvol, 38. Filip Heller, 44. Michal Vaněk, 46. Václav Jurdzin; rozhodčí: Marek Loskot - Martin Kohoutek; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Jan Opletal 17 - Jan Hublar 14; po třetinách: 3:2, 2:2, 0:2
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Dnes pro nás začalo playup, nutně jsme potřebovali zvítězit. Konečně tomu odpovídal i super týmový výkon. Bojovali jsme, dřeli jsme a nakonec je z toho výhra. Jsme rádi, že jsme první kdo dokázal letos Blansko porazit, vážíme si toho. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra): Dnešní utkání se hrálo v dobrém tempu. Soupeř měl dnes větší hlad po vítězství a nám ne tolik nedařilo v zakončení. K tomu dva vlastní góly a nakonec je to první prohra v sezoně. Musíme si z takového zápasu vzít poučení do bojů v play-up, kde se bude hrát přesně takové zápasy a být příště silnější! Děkujeme rozhodčím, divákům a soupěři gratuluji ke třem bodům. Jedeme dál! #free.Ferko
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:50 Timeout FBC Mohelnice
58:45 Timeout FBK Atlas Blansko
52:37 Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
52:37 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
51:42 Vyloučen hráč #46 Tomáš Pudil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání
50:40 Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
45:19 GÓL FBC Mohelnice! 5:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #50 Václav Jurdzin, asistoval #27 Josef Veselík (5:6)
43:45 GÓL FBC Mohelnice! 5:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #3 Jan Hublar (5:5)
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
39:29 Vyloučen hráč #6 Jan Frýdek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
38:07 Vyloučen hráč #50 Václav Jurdzin družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra rukou
37:05 GÓL FBC Mohelnice! 5:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #29 Adam Navrátil (5:4)
35:00 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (5:3)
34:22 GÓL FBC Mohelnice! 4:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #51 Matěj Porvol bez asistence (4:3)
28:10 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách, asistoval #51 Dominik Janík (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 6:11
17:15 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #51 Dominik Janík (3:2)
15:22 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (2:2)
12:44 GÓL FBC Mohelnice! 1:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #88 Martin Kubíček, asistoval #51 Matěj Porvol (1:2)
09:18 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #6 Jan Frýdek (1:1)
06:29 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #96 Tomáš Novotný, asistoval #95 Michal Vaněk (0:1)