59
  • 59 58:30
    Svitavy

FbK TJ Svitavy - TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B 4:5
branky: 3. Ladislav Vašák, 12. Ondřej Pakosta, 29. Ondřej Pakosta, 57. Ondřej Pakosta - 17. Lukáš Matoušek, 33. Vilém Bednařík, 55. Jan Gerža, 56. Vilém Bednařík, 58. Lukáš Matoušek; rozhodčí: Filip Neumann - Martin Řehák; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Filip Lamař 21 - Jakub Pechura 27; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:3
60:00 Komentář hostů Šťasta Libor (Trenér): Děkujeme soupeřovi za zápas, vyrovnané a napínavé utkání, které rozhodla třetí třetina.
60:00 Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí): To, že nám to občas sjede se dá pochopit. To, že neproměníme 2 na 0 se taky dá pochopit. Ale přesilovky, ještě proti třem obráncům, které netrestáme strojově nacvičenými situacemi... Nevím, kdy jindy jsme mohli vyhrát, když dnes. Aspoň pro diváky za mě napínavé utkání se spoustou šancí na obou stranách. Díky soupeři, rozhodčím i divákům. #nestrečuj
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
58:38 Domácí brankář zůstává na lavičce. Svitavy hrají powerplay
58:30 Timeout FbK TJ Svitavy
57:27 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #96 Lukáš Matoušek, asistoval #24 Tomáš Podrabský (4:5)
57:27 Hosté zvyšují na 5:4.
57:20 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
56:06 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #13 Ondřej Husák (4:4)
56:06 Svitavy srovnávají na 4:4!
55:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #81 Tomáš Světlík (3:4)
55:15 Hosté otáčejí skóre na 3:4
54:32 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #93 Jan Gerža, asistoval #24 Tomáš Podrabský (3:3)
54:32 Hosté využívají přesilovou hru a srovnávají na 3:3
46:25 Hosté hrají v plném počtu
44:18 Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:18 Následovat bude přesilová hra 5 na 3
43:24 Vyloučen hráč #93 Jan Gerža družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:24 Svitavy budou hrát druhou přesilovou hru
40:30 Svitavy hrají v plném počtu
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:30 Vyloučen hráč #44 Filip Lamař družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:28 Vyloučen hráč #24 Tomáš Podrabský družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za blokování florbalky
36:28 Svitavy budou hrát první přesilovou hru.
32:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #23 Marek Krpoun (3:2)
32:25 Hosté přesnou střelou k tyči snižují na 3:2.
29:00 Dnešní utkání sleduje 60 diváků. Děkujeme za podporu!
28:34 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta bez asistence (3:1)
28:34 Ondřej Pakosta nyní krásnou střelou do horní části branky zvyšuje na 3:1!
20:01 Úvodní buly získává tým hostů
20:00 Střely v 1. části: 13:10
16:32 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #96 Lukáš Matoušek, asistoval #23 Marek Krpoun (2:1)
16:32 Hosté snižují na 2:1. Na střelu si sici brankář Svitav sáhnul, ale bohužel pro domácí nakomec skončila v brance.
11:28 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #98 Dominik Kovář (2:0)
11:28 Ze Svitavské aktivity nyní vyústila druhá branka! 2:0!
02:15 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #38 Jakub Motl (1:0)
02:15 Jako první se prosazuje tým Svitav! 1:0!