• 59 58:52
    9:8
    ()

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - Hornets Brno ZŠ Horní  9:8
branky: 4. Gabriel Miklík, 11. Jiří Šrámek, 27. Vojtěch Procházka, 31. František Blažek, 38. Vojtěch Vlček, 48. Tomáš Podrabský, 50. Gabriel Miklík, 57. Vojtěch Vlček, 59. František Blažek - 20. Adam Obertan, 20. Vincent Drápal, 23. Lukáš Paták, 33. Tomáš Rak, 34. Vincent Drápal, 40. Vincent Drápal, 45. Filip Barus, 59. Vincent Drápal; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Šimon Grega; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Hándl 29 - Bořek Králík 21; po třetinách: 2:2, 3:4, 4:2
60:00 Komentář domácích Šťastník Jan (Trenér): Hezké pondělní utkání , které sneslo parametry. Soupeř hrál velmi dobře a body si zasloužil také, asi by je potřeboval i více než my. Za stavu 7:5 nás měl na lopatě a možná to mohl zahrát zkušeněji, ale pochvala našim klukům, že to nezabalili a sešlápli pedál. Takových zápasů jen a jen více. Díky soupeři , rozhodčím , divákům.
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Dnes dobrý zápas v tempu. Máme soupeře na lopatě a darujeme mu brejkové situace. To je trestuhodné. Dnes jsme si sezónu neprohráli. Díky soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:00 Probíhá poslední minuta do konce.
58:52 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 9:8
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal z trestného střílení (9:8)
58:18 Hornets hrají v šesti.
58:03 Franta Blažek dal nadherný gól.
58:02 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 9:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #46 Libor Kuba (9:7)
57:02 Hosté se snaží srovnat.
56:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 8:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #18 Vojtěch Vlček, asistoval #20 Jiří Šrámek (8:7)
55:05 Znojemští fanoušci se modlí ať už padne gól.
54:24 Vyloučen hráč #3 David Brouček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
52:42 Znojmo se snáží dát gól, ale nechce jim padnout.
51:37 Falty dal velmi kamarádskou přihrávku na Přibila.
50:04 Procházka si při buly zlomil florbalku. Velmi smutně běžel pro druhou.
49:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 7:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #21 Tomáš Podrabský (7:7)
48:20 Viděli jsme nadherný přesun od Handla.
47:27 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 6:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #21 Tomáš Podrabský, asistoval #5 Gabriel Miklík (6:7)
46:50 Tady nepadají jen góly, ale i florbalky.
45:43 Přibil se snaží srovnat, ale střela končí v rukou brankáře.
44:57 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #27 Matyáš Weinstein (5:7)
44:33 Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za sekání
43:43 Procházka zkouší kličku, ale bohužel mu nevyšla.
42:53 Zatím se na Handla nedostala ani jedna střela.
41:04 Vidíme velmi vyrovnané souboje.
40:01 Úvodní buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:44 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #23 Filip Barus (5:6)
38:35 Hornets se snaží dosekat míček do brány, ale Handl vyráží.
37:09 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 5:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #18 Vojtěch Vlček, asistoval #21 Tomáš Podrabský (5:5)
36:06 Na hřišti můžeme vidět jak jsou Šrámek a Procházka sehraní.
35:08 Od Šrámka jsme mohli vidět perfektní blok.
34:21 Vlček střílí z půlky, ale trefil protihráče.
33:24 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:5
32:58 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #89 Michal Rada (4:4)
32:16 Hra se obrací z jedné strany na druhou.
30:12 Znojmo jde do vedení.
30:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #8 David Přibil (4:3)
28:24 Nádherný výhoz od golmana hostů.
27:37 Hosté hrají na jistotu a nahazují do rohů
26:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #7 František Blažek (3:3)
26:36 Procházka zakončuje do šibenice.
25:30 David Přibil běží sám na bránu, ale míček mu sjel z florbalky.
24:40 Handl dnes předvádí neuvěřitelné zákroky.
23:34 Znojemští obránci blokují střely Hornets.
22:25 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták, asistoval #21 Pavel Brückner (2:3)
21:05 Vidíme tu fotbalové výkopy.
20:01 Úvodní buly ziskali hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:42 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
19:42 Hosté srovávají.
19:13 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #48 Adam Obertan, asistoval #89 Michal Rada (2:1)
18:35 Hraje se na Hornets polovině
17:50 Faltyho střela končí za maňtákem.
16:21 Znojmo dostává domácí pod tlak..
15:43 Michal Rada trefuje dřevno.
14:14 Šrámek bere míček sám na sebe, ale bohužel ho ztratil.
13:04 Handl vychytává střelu, která byla mířena na šibenici. Nádherný zákrok.
12:43 Hosté se snaží dostat na Znojemskou polovinu.
11:23 Hosté se snaží dorovnat, ale moc se jim to nedaří.
10:54 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #7 František Blažek (2:0)
09:02 Jan David Šamánek jde sám na bránu, střela končí přímo v rukou Handla.
07:56 Blažek má šanci, ale střela bohužel končí za mantinelem.
06:52 Tomáš Rak střílí, ale na fotbalovou bránu.
05:22 Hosté se snaží kombinovat, ale zatím jim to nevychází.
04:22 Gerža střílí, ale trefuje protihráčovu botu.
03:26 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #26 Vojtěch Procházka (1:0)
03:12 Domácí jsou pod tlakem.
02:12 Hosté mají nádhernou šanci, ale letí přímo do rukou Honzi Handla.
01:15 Znojmo kombinuje.
00:01 Úvodní buly pro domácí.