9:5
    Adam VAŘEJČKO
    ()

FTC Vysoké Mýto - FbC Skuteč 9:5
branky: 2. Vojtěch Pavlák, 13. Patrik Rašek, 18. Vojtěch Novák, 20. Patrik Rašek, 22. Vojtěch Pavlák, 31. Vojtěch Novák, 48. David Vaňásek, 50. David Vaňásek, 52. Vojtěch Novák - 17. Jan Tesař, 29. Karel Kuta, 44. Filip Hurych, 47. Marek Hromádko, 60. Adam Vařejčko; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Václav Musel 30 - Jonáš Moravec 34; po třetinách: 4:1, 2:1, 3:3
60:00 Komentář domácích Vaňásek David (Trenér): Od začátku jsme měli zápas pod kontrolou. Z vlastních chyb jsme dostali góly z protiútoků a víme co máme zlepšit do příště. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme příjemnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Hromádko Marek (Vedoucí): V první třetině jsme neproměnili dost střeleckých šancí, konec první třetiny mohl vypadat úplně jinak. V druhé třetině se nám relativně dařilo, přišly i nějaké góly.Za stavu 6:4 jsme mohli obrátit stav zápasu, bohužel jsme dostali sedmý, osmý, .... Děkujeme soupeři za hru.
60:00 Střely ve 3. části: 16:13
59:23 Vařejčko prošel mýtskou obranou  a koriguje stav
59:22 GÓL FbC Skuteč! 9:5
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko bez asistence (9:5)
57:36 Vyloučen hráč #11 David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání
57:36 Domácí nezvládli střídání a pykají za to oslabením
55:30 Utkání se víceméně dohrává
52:40 Unzeitig kouzlil s míčkem před brankou, ale poslal ho nad
51:15 Teď se to do skutečské branky začalo sypat, Rašek nabil Novákovi, ten nabídnutou příležitostí nepohrdl
51:14 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 9:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #16 Patrik Rašek (9:4)
49:47 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #19 Jiří Unzeitig (8:4)
47:55 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #68 Libor Knypl (7:4)
47:53 Hostující Tesař to od Raška odkoukal a následuje ho za ním, hra 4 na4
47:52 Vyloučen hráč #77 Jan Tesař družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hra rukou
47:28 Vyloučen hráč #16 Patrik Rašek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou
47:28 Rašek zastavil výhoz Moravce rukou, takže přesilovka pro hosty
46:02 Domácí jako by vypadli z tempa a Skuteč se nebezpečně přibližuje
46:01 GÓL FbC Skuteč! 6:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Marek Hromádko, asistoval #2 Damián Václav Pavliš (6:4)
44:42 Maňourovu střelu z půlky vytáhl Musel kvalitním zákrokem
43:42 Hurych propálil Musela a snižuje rozdíl ve skóre
43:41 GÓL FbC Skuteč! 6:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Filip Hurych, asistoval #42 Karel Kuta (6:3)
42:50 Mýto kombinuje delší dobu na své polovině
40:51 Vaňáskovu pumelici konečky prstů vytěsnil Moravec
40:10 Maňour sám před muselem, naštěstí jeho střelu stačil zblokovat vracející se Poláček
30:11 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #7 Marek Cifra (6:2)
29:49 Vyloučen hráč #19 Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:10 GÓL FbC Skuteč! 5:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #77 Jan Tesař (5:2)
21:07 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #2 Jiří Novotný (5:1)
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:11 Novák uvolnil na přední tyči Raška a ten s přehledem zametl do brány
19:10 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #10 Vojtěch Novák (4:1)
17:29 Po faulu na Raška se chopil nájezdu Novák a nedal Moravcovi šanci
17:28 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák z trestného střílení (3:1)
16:58 Tesař zaskočil Musela střelou na zadní tyč a stav je 2:1
16:53 GÓL FbC Skuteč! 2:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #77 Jan Tesař, asistoval #23 Filip Hurych (2:1)
16:39 Moravec dvakrát vynuloval Unzeitiga
16:09 Maňour těsně vedle Muselovy pravé tyče
12:30 Hra se přerušila kvůli zranění domácího Špačka, ale nakonec odešel po svých, doufejme, že bude v pořádku
12:09 Rašek z otočky vystřelil a nedal šanci Moravcovi
12:08 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:0
09:31 Novotný v sobě objevil skrytého Usaina Bolta a stihl se vrátit a zmařit hostující brejk 2 na nikoho
08:31 Zatím ojedinělá šance Skutče končí vedle brány
07:27 Ostřelování skutečské branky nekončí, nicméně vysokomýtské rakety míjí cíl
05:58 Skuteč dobré 2-3 minuty bez delšího kontaktu s míčkem
05:20 Nejprve Unzeitig a Lesák do Moravce a nakonec Večeře mimo
04:06 Novák vyslal jedovku, za kterou se Moravec jen ohlédl, bohužel pro domácí končí mimo
03:09 Knypl vs prázdná branka 0:1
02:39 Vaňásek vyslal lehký pozdrav Moravcovi
01:39 Cifra vyvezl balónek z obranného pásma a krásně vyslal Pavláka do samostatného úniku, ten se nemýlil
01:38 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #7 Marek Cifra (1:0)
00:41 První střelu si připsali hosté, Musel lapil s přehledem
00:01 Buly pro domácí