60
  • 60 59:29
    SK Jihlava

Andone SK Jihlava - FTC Vysoké Mýto  11:10
branky: 4. Hynek Jirků, 9. Jakub Horský, 13. Jakub Horský, 24. Hynek Jirků, 25. Jakub Horský, 33. Patrik Bratršovský, 34. Jan Horský, 37. Jakub Horský, 41. Ondřej Vyskočil, 51. Patrik Bratršovský, 57. Vít Andrýsek - 8. Jiří Unzeitig, 14. Adam Kobr, 17. Adam Kobr, 17. Vojtěch Pavlák, 19. David Vaňásek, 20. Vojtěch Pavlák, 52. Vojtěch Novák, 55. Jiří Unzeitig, 58. Jiří Unzeitig, 59. Adam Kobr; rozhodčí: Michal Pazderník - Petr Jindra; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 26 - Tomáš Votroubek 19; po třetinách: 3:6, 5:0, 3:4
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Začátek první třetiny byl dobrý, ale na konci jsme se nechali unést a konec třetiny nebyl, to co jsme chtěli. Ve druhé třetině, po úpravách v sestavě, jsme se vrátili nohoma na zem a začali jsme zas hrát, to co jsme chtěli. V poslední třetině jsme už jen navázali na předešlou třetinu, bohužel jsme si nechali dát blbé góly a tím si konec zápasu znepříjemnili, konec jsme si nakonec pohlídali a berme si, za mě, zasloužené 3 body. Děkujeme soupeřům za zápas a přejeme hezkou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 6:14
59:29 Timeout Andone SK Jihlava
59:00 Tlak na rozhodčí je veliký. Hosté budou hrát z rohu.
58:56 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 11:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #10 Vojtěch Novák (11:10)
58:55 Vyloučen hráč #17 Vít Jakubec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zdržování hry
58:55 Vyloučen hráč #31 Jan Barimov družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za zdržování hry
58:00 Domácí fanoušci neúprosně fandí a ženou domácí tým ke 3 bodům.
57:25 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 11:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Vojtěch Novák (11:9)
57:02 Vyloučen hráč #6 Hynek Jirků družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:29 GÓL Andone SK Jihlava! 11:8
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #99 Štěpán Vyskočil (11:8)
56:12 Emoce se stupňují, Jihlava v bloku.
55:48 Hosté začínaí se závěrečným tlakem.
54:18 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 10:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #68 Libor Knypl (10:8)
54:04 Hosté v 6.
53:14 Radim Filip se ve spárech Horského a Kaspera roztočil jako na řetízkáči.
52:30 Vyskočil faulován u brány hostů.
51:18 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 10:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák bez asistence (10:7)
50:56 Timeout FTC Vysoké Mýto
50:56 GÓL Andone SK Jihlava! 10:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #45 Michal Beránek (10:6)
49:38 Vít Jirků přestřeluje.
48:24 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zdržování hry
46:33 Vyskočil se rozhodl přehodit bránu místo než ji trefit.
45:34 V tuhle chvíli jsem si připadala jako na zápase tenisu, hlavu neustále otáčím ze strany na stranu.
43:03 Bratršovský zabránil nebezpečné nahrávce na Vyskočila.
42:00 Velice vyhrocená hra na obou stranách.
40:17 GÓL Andone SK Jihlava! 9:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #19 Jakub Horský (9:6)
40:01 Buly vahrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 15:6
39:00 Minuta do konce třetiny
38:38 Ondřej Vyskočil se pokusil o vykoupání brankáře hostů, ten mu na to však neskočil.
36:41 GÓL Andone SK Jihlava! 8:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (8:6)
33:17 GÓL Andone SK Jihlava! 7:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #19 Jakub Horský (7:6)
32:35 GÓL Andone SK Jihlava! 6:6
29:42 Honza Horský vypálil neuvěřitelnou ďahu na brankáře hostů.
28:66 Vít Jirků po nepříjemném zvuku padá k zemi.
28:07 Vyskočil v neuvěřitelném skluzu předvádí přesnou nahrávku na Jana Horského.
27:33 Hynek Jirků o centimetry přestřeluje bránu hostů.
26:20 Neskutečný kouzelník Vyskočil v bráně.
24:25 Horkský Jakub dokončuje hattrick!
24:24 GÓL Andone SK Jihlava! 5:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #76 Jan Horský (5:6)
23:41 GÓL Andone SK Jihlava! 4:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #45 Michal Beránek (4:6)
23:37 Horský Jan zkouší výběh, ale střela končí v hráči Mýta.
22:18 Hraje se nahoru dolů a branky jen přestřelují.
20:52 Hynek Jirků zkouší golf, ale balonek míjí tyč.
20:01 Buly vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:16
19:41 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (3:6)
19:41 Z pochybného rozebrání hráču při standartce Jihlava ikasuje další branku.
19:00 Poslední minuta 1. třetiny.
18:37 Vaňásek vymetl Vyskočilovi z půlky šibenici.
18:36 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #68 Libor Knypl (3:5)
18:18 Vyskočil však opět bravurně zachytal.
18:00 Bylo k vidění mnoho kombinací ze strany Jihlavy a Mýta, branky však spadly pouze do brány Jihlavy.
16:58 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:4
16:53 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #68 Libor Knypl (3:3)
14:23 Hynek Jirků s Patrikem Bratrošovským předvedli hezkou kobinaci nahrávek na útočnou polovinu, nepodailo se jim však zakončit.
13:30 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (3:2)
13:28 Kasper předvedl jak vyoadá vysoký kop.
12:46 GÓL Andone SK Jihlava! 3:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #16 David Vlk (3:1)
12:21 Beránek Jan trefuje helmu brankáře hostů.
12:12 Barimov zakopává o čáru :Dd
10:55 Kasper s Vlkem zachraňují nebezpečnou situaci před bránou.
10:00 Hynek nahrává Bratršovskému nepřesnou přihrávku, tu však doběhl a pokusil se o zakončení.
08:51 GÓL Andone SK Jihlava! 2:1
08:05 Novák přestřeluje bránu Vyskočila.
07:51 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
07:36 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
07:06 Andrýsek s Horským vyvinuly presing na hosty, ale byl přerušen faulem ze strany hostů
06:15 Vyskočil chytá přesnou střelu Poláčka.
04:18 Horský Jan vede přesnou přihrávku na Vlka, ta se mu však od čepele odráží do nebe.
03:47 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
02:46 Mýto vede rychlý protiútok na Jihlavu, je však nevyužit a končí v rohu.
01:40 Andrýsek při první střele přestřeluje.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají domácí.
00:00 Dámy a pánové vítám Vás u 12. kola zápasu divize mužů. V dnešním utkání se nám představí týmy FTC Vysoké Mýto a Andone SK Jihlava. Celý pořadatelský tým přeje Veselé Vánoce