• 60 59:04
    2
    Luboš BRZOŇ

Hornets Brno ZŠ Horní - Sklo Bohemia Světlá n/S 13:7
branky: 4. Dominik Hude, 5. Michal Rada, 9. Jan David Šamánek, 21. Kryštof Kopečný, 22. Vincent Drápal, 26. Vincent Drápal, 28. Jan David Šamánek, 29. Jiří Žák, 41. Michal Rada, 54. Jiří Žák, 56. Jiří Žák, 57. Filip Barus, 59. Filip Barus - 8. Martin Pavelka, 8. Andrej Čapek, 16. Petr Trtík, 19. Andrej Čapek, 25. Ondřej Holoubek, 38. Josef Smejkal, 53. Jaroslav Krátký; rozhodčí: Filip Havlík - Bruno Weber; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Pavel Streit 8 - Tomáš Černohlávek 25; po třetinách: 3:4, 5:2, 5:1
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Výpadky v částech zápasu a řada laciných ztrát vedly zvláště v první části utkání ke gólům soupeře. Naštěstí se dnes více útočilo než bránilo a to nám přineslo tři vánoční body. Díky soupeři, rozhodčím i našim fanouškům za utkání. Přejeme pohodové svátky a vše nej do nového roku.
60:00 Komentář hostů Trtík Petr (Trenér): Po dobře rozehraných dvou třetinách jsme v třetí udělali několik chyb pramenících z vysokého a na nás efektivního presingu a domácí pohodlně navyšovali skóre. Soupeři gratuluji a přeji klidné vánoční svátky a hodně štěstí do Nového roku.
60:00 Střely ve 3. části: 11:2
59:04 Vyloučen hráč #19 Luboš Brzoň družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
59:04 Ondruš byl faulován a poprvé v tomto utkání se bude vylučovat.
58:40 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 13:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #88 Jan David Šamánek (13:7)
58:20 Šance bohemky byla zhacena netrefeným balonem.
57:50 Obertanova střela od mantinelu opět končí u golmana.
56:40 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 12:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #61 Vincent Drápal (12:7)
55:50 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 11:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #64 Kryštof Kopečný (11:7)
55:50 Kopečného střela skončila pouze u brankáře, avšak žákova dorážka jednou rukou už svůj cíl našla.
53:19 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 10:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák bez asistence (10:7)
52:35 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 9:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký, asistoval #9 Ondřej Holoubek (9:7)
52:35 Nešťastná chyba Chudička vede k brance bohemky.
52:15 Šamánek při souboji omylem srazil rozhodčího. Ten po chvilce přerušil hru.
51:44 Drápalův nápřah končí pouze u golmana.
49:50 Emoce v zápase jdou vidět. Buď protestovaní proti rozhodnutí rozhodčích, nebo prostého naštvání a bouchnutí florbalky o zem.
48:15 Další šance bohemky! Nádherná přihrávka do předbrankového prostoru, avšak hráč, který zde byl připraven, pouze promáchl.
46:30 havlíček proběhl kolem mantinelu a přihrál na druhou stranu Žákovi, který ale trefuje pouze brankáře.
46:05 Slámuv pokus o backend skončil pouze u obránce.
44:20 Obertanova střela z půlící čáry končí na mantinelu.
43:00 Kopečný při rozehrávce špatně trefil balon a chtěl si ho rychle vzít zpátky, jenže  rozhodčí celou situaci viděli a volný úder má bohemka.
42:05 Po faulu od Ondruše následuje další volný úder pro bohemku.
40:32 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 9:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Michal Rada, asistoval #64 Kryštof Kopečný (9:6)
40:32 Kopečného přihrávka na střed byla famózní a následná střela a gól Rady ještě lepší!
40:00 Střely ve 2. části: 17:7
40:00 Hráči již nastupují na hřiště. Třetí třetina za chvíli začne.
40:00 Druhá třetina přinesla další kanonádu branek. Hornets opět přestříleli Bohemiu, tentokrát ale byli produktivnější a dostali se do vedení. Zápas ale ještě není u konce. Třetí třetina ukáže, kdo si dnes odveze tři body.
39:30 Fabián se pokusil prorvat míč přes brankáře z bezprostřední blízkosti, ten si ale nakonec s jeho pokusem poradil.
38:55 Ondruš po přihrávce pálí od mantinelu. Jeho střela ale končí pouze u golmana.
37:26 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 8:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal bez asistence (8:6)
37:26 Smejkal získal balonek v obraném pásmu hornets a svojí střelou se nemýlil.
36:43 Chudíčkova střela byla moc chudá a nedostala se do cílené destinace.
35:30 Pořadatelský stolek vítá hráče Ondra Ondrus na hřišti.
34:30 Další velká šance Bohemians! Letí ale vedle.
33:20 Bohemians se pokouší dostat přes obranu hornetů. Nakonec zvolili jistotu v podobě zahrání míče na vlastní obranou půlku.
32:00 Nádherná kombinace hornets končí pouze v golmanovi Černohlávkovi .
30:50 Horneti se pokusili nahodit míč přes půl hřiště, jenže balón byl sražen Bohemians do outu.
29:40 Další velká šance Bohemians! Brankář hornetů si sní ale dobře poradil.
29:20 Pokud o protiútok Bohemians byl opět zastaven faulem a následuje volný úder z prostředku hřiště.
28:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 8:5
28:17 Nádherná kombinace Hornets Brno končí brankou!
27:36 Kombinace Hornetů v jejich útočném pásmu byla zhacena obranou Bohemians.
27:24 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #20 Daniel Havel (7:5)
27:04 Hráč Bohemians se pokusil proběhnout sám celé hřiště. Byl ale zastven nedovoleným způsobem.
26:20 Bohemians drží balon v útoku a při pokusu ho posunout dál byli faulovaní a následuje další volný úder.
25:33 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #88 Jan David Šamánek (6:5)
25:08 Žák proběhl s míčkem před bránu a pálí, avšak mimo.
24:48 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #46 Daniel Vodička (5:5)
24:33 Sláma se pokusil proběhnout kolem mantinelu, byl ale přistrčen a následuje volný úder pro hornets.
23:30 Střela Bohemians od mantinelu letí vedle!
21:24 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:4
21:24 Branky padají tak rychle, že je pomalu nestíháme zapisovat. Ale tuto popsat musíme! Šamánek poslal zpoza brány balonek před bránu, kde již stál Drápal, který se svojí střelou nemýlil.
20:56 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #83 Adam Obertan (4:4)
20:20 První šanci druhé třetiny mají bohemians střela beckhendem od mantinelu, ale letí mimo.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
20:00 První třetina zápasu je za námi a nabídla pořádnou přestřelku.  Horneti i přes střeleckou převahu nedokázali zápas dostat plně na svoji stranu a budou se muset pokusit zápas vyrovnat.
19:50 Další únik Bohemians, ale brankář si s ním opět poradil.
18:59 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #66 Petr Trtík (3:4)
18:20 Přihrávka hornetů z rohu se sice povedla, ale následná střela letí mimo.
17:13 přihrávka na volného hráče bohemians, který byl šel sám na bránu. Gólman Streit si s tímto únikem ale poradil.
16:10 Šamánek se v prostoru před bránou pokouší získat balónek pod kontrolu, byl ale faulovaný.
15:52 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #20 Andrej Čapek (3:3)
13:40 Rada hledal Žáka balónem přes celé hřiště bohužel marně.
12:21 Z rohu hřiště se Šamánek pokusil prorvat balónek před brankaře, avšak ten jeho pokus zastavuje.
11:09 Jéňa nedává tutovku!
10:36 Horneti kombunují v obranném pásmu.
08:24 Janda David Šamánek krásně vymotal krásně vymotal bránícho hráče soupeře a zavěsil pod dřevno.
08:08 útok bohemians byl zastaven faulem.
08:24 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #23 Filip Barus (3:2)
07:26 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:2
07:07 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #81 Josef Smejkal (2:1)
07:07 Další dvě rychlé branky! Tentorkát na straně Bohemians 2:2
04:33 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Michal Rada, asistoval #83 Adam Obertan (2:0)
04:33 Dvě rychlé branky v podání hornets! Nejdříve Sláma přihrál po mantinelu Hudemu, který se svojí střelou nemýlil.  A Michal Rada se trefil parádně nad nohu brankáře! 2:0!
03:54 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #67 Dominik Hude, asistoval #84 Dominik Sláma (1:0)
02:58 Kopečný po přihrávce z obrany míří do středu hřiště a střílí, avšak trefuje jen obránce.
02:00 Bohemians se po rychlém protiútoku dostali do střeli, ale trefují pouze síť.
01:04 Bohemians po vyhraném bully v rohu hřiště míří dopředu.
00:01 Úvodní bully pro Bohemians
00:00 Týmy se pomalu usazují na lavičky. Zápas začne co nevidět.
00:00 Hezký sobotní večer. Vítáme Vás u online přenosu ze zápasu 15. kola divize D mezi Hornets Brno a Sklo Bohemians Světlá. Zápas začíná v 17:00.