Tomáš NOVÁK
  • 60 59:00
    FbK OT

FLORBAL LITOMYŠL - FbK Orlicko-Třebovsko A 9:3
branky: 19. Marek Boštík, 23. Daniel Ondráček, 30. Jiří Boštík, 32. Štěpán Švec, 40. Patrik Petr, 44. Štěpán Švec, 45. Jiří Boštík, 49. Michal Háp, 56. Marek Boštík - 16. Vojtěch Šmíd, 34. Vojtěch Šmíd, 53. Vojtěch Šmíd; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Filip Neumann; vyloučení: 5:4; využití: 2:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 18 - David Richter 20; po třetinách: 1:1, 4:1, 4:1
60:00 Komentář hostů Typl Jiří (Trenér): V první třetině jsme měli převahu a jen výborný golman udržel soupeře ve hře. Od druhé třetiny se začalo dít něco co nemohu popsat a ani ohodnotit. Každopádně jsme začali tvořit víc chyb a soupeř některé trestal. Dík soupeři za zápas. n
60:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): V první třetině jsme nasadili vlažné tempo. Oslabením jseme dostávali soupeře zbytečně do hry. Od druhé třetiny jsme přidali důraz, přesnost a zrychlili jsme hru, Ve třetí třetiny jsme soupeře jasně přehrávali, což nám umožnilo poslad do hry všechny hráče. Mrzí mě velký počet našich vyloučení. Lepší soupeř by nás trestal. Děkuji našim i hostujícím divákům, že dnes přišli. Jedeme dál.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:00 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
59:00 Vyloučen hráč #96 Tomáš Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:00 Hosté si zahrají ke konci zápasu přesilovku. Ale o vítězi je už dávno rozhodnuto!
58:05 Domácí ke konci zápasu hosty k ničemu nepouští.
56:00 O vítězi zdá se býti rozhodnuto! Domácí jsou opět na míčku a kontrolují stav.
55:18 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík, asistoval #30 Vilém Nonn (9:3)
55:18 Domácí opět skórují a využívají přesilovku po pěkné akci!
54:14 Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za blokování florbalky
54:14 Domácí budou mít další možnost skórovat. Zahrají si totiž přesilovou hru!
52:19 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 8:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #93 Jan Machatý (8:3)
52:19 Hosté využívají svojí první přesilovku v zápase a snížují stav!
51:24 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
48:37 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp z trestného střílení (8:2)
48:37 Domácí po trestném střílení opět skorují! Golman hostí byl proti nájezdu kapitána domácích Michala Hápa bezbranný.
48:15 Domácí jsou po skončení oslabení opět v útočném pásmu.
47:33 Domácí v plném počtu. Oslabení zvládli na výbornou.
46:45 Hosté zatím v přesilovce jen kombinují. Zatím ale nic pořadně nevymysleli.
45:33 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
45:33 Hosté budou mít další přesilovku.
44:02 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #14 Jiří Boštík, asistoval #7 Marek Boštík (7:2)
44:02 A hosté se už sypou!!! Domácí opět zvyšují vedení a skóre je už od pět branek.
43:40 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #93 Patrik Petr (6:2)
43:40 Domácí využívaji výhody a skórují!!!
43:15 Hosté se stále nemůžou dostat do utočného pásma domácích.
42:15 Domácí jsou opět v úvodu třetiny aktivnější než hosté.
40:10 Hosté měli obrovskou příležitost po vhazování snížit stav. Ale hostující hrač nedokázal míček zpracovat.
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
39:02 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr, asistoval #51 Michal Háp (5:2)
39:02 Domácí využívají přesilovou hru a opět jdou do vedení o tři góly!
37:46 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za hrubost
33:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:2
31:33 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #25 Marek Lamplot (4:1)
31:33 Domácí nahodili míček do předbrankového prostoru, kde si ho do vlastní brany srazil hostující hráč. Domácí utikají hostům už o tři branky!
29:49 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #14 Jiří Boštík, asistoval #30 Vilém Nonn (3:1)
29:49 A domácí střílí svůj třetí gól v zápase!! Jejich aktivita se velmi vyplácí.
27:40 Domácí jsou stále velice aktivní a hosty ke hře s míčkem moc nepouštějí.
26:33 Hostující brankář teď dvakrát zachránil svůj tým před jistým gólem!
24:00 Domácím pokračují v aktivitě. Hostům se zatím nedaří dostat se do hry.
22:27 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #72 Daniel Ondráček, asistoval #21 Daniel Novotný (2:1)
22:27 A domácím se aktivita vyplatila. Skórují po druhé v zápase a jdou do vedení.
21:15 Domácí jsou zatím ve 2 třetině aktivnější.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
18:15 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík bez asistence (1:1)
18:15 Domácí po chybné rozehravce hostů srovnávají stav utkání!
15:33 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (0:1)
15:33 A máme tu první gol zápasu. Hosté se dostávají do vedení.
15:02 Hosté v plném počtu. Domácím se druhá přesilvka moc nepovedla.
13:02 Domácí si zahrají druhou přesilovou hru.
11:18 Hosté v plném počtu.
09:18 Vyloučen hráč #90 Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře
09:18 Dočkali se i domácí. Zahrají si svojí první přesilovku v zápase.
09:17 Domací v plném počtu
08:50 Hosté zatím střílejí mimo brankové zařízení.
07:17 Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
07:17 Hosté si zahrají další přesilovou hru.
06:36 Daniel Ondráček měl velikou šanci skorovat, ale netrefil míček.
05:59 Domácí v plném počtu.
05:15 Domací si zatím v oslabení počínají výborně. Hosté si zatím moc šancí během přesilovky nevytvořili.
03:59 Vyloučen hráč #72 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
03:59 Hosté si zahrají první přesilovku.
02:15 Zatím si ani jeden s týmu netvořil velkou šanci.
00:50 Domácí po úvodním vhazování získali míček. Zatím s ním opatrně kombinuji ve svém obraném pásmu.