9:4
    Jan David ŠAMÁNEK
    (Kopečný)

FBK Atlas Blansko - Hornets Brno ZŠ Horní  9:4
branky: 12. František Fedra, 18. Vojtěch Fedra, 28. Lukáš Kučera, 41. Vojtěch Fedra, 46. Michal Bělaška, 54. Lukáš Svoboda, 56. Jakub Fedra, 57. František Fedra, 58. Milan Ducar - 22. Kryštof Kopečný, 49. Vincent Drápal, 59. David Brouček, 60. Jan David Šamánek; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Jan Opletal 18 - Bořek Králík 18; po třetinách: 2:0, 1:1, 6:3
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra): Dnes jsme odehráli kvalitní zápas s dobrým soupeřem. První dvě třetiny jsme hráli pozorně dozadu a nepouštěli jsme soupeře do větších šancí.Vyloučení, kterých dnes bylo víc, než bychom si představovali soupeř naštěstí nepotrestal a naopak jsme v oslabení skórovali my. Při powerplay soupeře jsme potvrdili naše vítězství, škoda jen zbytečných gólů v závěru, kdy jsme trochu pokazili našemu golmanovi vynikající zápas! Děkujeme soupeři, rozhodčím a našim skvělým fanouškům za podporu! Jedeme dál! #atlas.ultras
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Když pomineme rozházený závěr zápasu, tak jsme dnes do obrany byli pozornější. O to hůře jsme hráli na míčku, kdy jsme si často nedokázali ani přihrát a zpracovat balón, což se umocnilo v našich bídných přesilovkách, kde se zápas zlomil. Gratulace soupeři, díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:00 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 9:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #64 Kryštof Kopečný (9:4)
58:51 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 9:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 David Brouček, asistoval #98 Jiří Žák (9:3)
57:56 GÓL FBK Atlas Blansko! 9:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #62 Milan Ducar, asistoval #87 Michal Bělaška (9:2)
56:54 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (8:2)
55:44 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra bez asistence (7:2)
55:23 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
53:13 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #73 Lukáš Svoboda, asistoval #22 Jakub Fedra (6:2)
50:47 Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
48:42 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #19 David Brouček (5:2)
45:35 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #62 Milan Ducar (5:1)
40:44 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:1)
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:59 Vyloučen hráč #32 František Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky
32:31 Vyloučen hráč #61 Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za vysoká florbalka
31:46 Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
28:51 Vyloučen hráč #19 David Brouček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:14 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (3:1)
26:24 Vyloučen hráč #51 Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
21:00 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #89 Michal Rada (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 6:6
17:09 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:0
11:21 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0