8:5
    Patrik CRLA
    (Fedra)

FBK Atlas Blansko - FBC LETOHRAD Orel Orlice 8:5
branky: 6. Lukáš Kučera, 19. Vojtěch Polách, 35. Lukáš Kučera, 38. Daniel Žilka, 44. Lukáš Kučera, 47. Vojtěch Fedra, 51. František Fedra, 56. Patrik Crla - 9. Tomáš Faltus, 22. František Majvald, 34. Michal Kuklík, 36. Tomáš Chlumecký, 53. Maxim Kubelka; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 93; zásahy brankářů: David Tenora 28 - Roman Doleček 31; po třetinách: 2:1, 2:3, 4:1
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Dnes z naší strany jeden z nejlépe odmakaných zápaů. Těší mne, že jsem soupeře přinutili k nejvyššímu nasazení a nebýt naší střelecké nemohoucnosti a faktoru Kučera, mohl výsledek vypadat jinak. Děkujeme souupeři za fajn utkání
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra): Dnešní vítěžství se nerodilo výbec snadno. Soupeř s námi stačil i přes to, že hrál jen na dvě formace. V první třetině nás neskutečně podržel golman! Díky tomu jsme mohli zůstat v zápase a postupně hrát dál svoji hru. V poslední třetině jsme soupeři odskočili a dotáhli nelhký zápas do vítězného konce. Děkujeme rozhodčí, divákům a soupřei za férový zápas! Jedeme dál! #atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 17:9
55:05 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #13 Patrik Crla, asistoval #12 Vojtěch Fedra (8:5)
54:20 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
52:03 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 7:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #32 Matouš Poláček (7:5)
50:05 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (7:4)
48:44 Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:32 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (6:4)
45:19 Vyloučen hráč #32 Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za držení
43:32 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (5:4)
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
37:06 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:4)
35:56 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #32 Matouš Poláček (3:4)
34:52 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (3:3)
33:49 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #32 Matouš Poláček (2:3)
21:15 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #29 Maxim Kubelka (2:2)
21:01 Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky
20:00 Střely v 1. části: 10:15
18:50 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách, asistoval #20 Daniel Žilka (2:1)
08:26 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #10 Petr Doleček (1:1)
05:21 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #13 Patrik Crla (1:0)