• 60 59:25
    2
    Štěpán ŠVEC

FLORBAL LITOMYŠL - Sklo Bohemia Světlá n/S 16:3
branky: 12. Tomáš Boštík, 19. Tomáš Boštík, 29. Štěpán Švec, 34. Vilém Nonn, 35. Štěpán Švec, 37. Matěj Gregor, 38. Tomáš Boštík, 42. Štěpán Švec, 42. Ondřej Ryšavý, 45. Štěpán Švec, 47. Štěpán Švec, 51. Michal Háp, 52. Matěj Gregor, 54. Marek Lamplot, 56. Patrik Petr, 58. Michal Háp - 14. Ondřej Holoubek, 20. Martin Pavelka, 36. Ondřej Holoubek; rozhodčí: Filip Neumann - Lucie Krýslová; vyloučení: 4 + Štěpán Švec OS:9; využití: 6:1; diváků: 114; zásahy brankářů: Lubomír Stráník 19 - Tomáš Černohlávek 34; po třetinách: 2:2, 5:1, 9:0
60:00 Komentář hostů Trtík Petr (Trenér): Slušně rozehraný zápas se bohužel proměnil v jednostrannou záležitost domácích, kteří trestali naší hru, téměř neustále, ve čtyřech. I přesto se těšíme na odvetu u nás, kde snad budeme moct hrát v 5 hráčich v poli a zabojujeme o důstojnější výsledek. Soupeři gratuluji, předvedl přesnou, konzistentní hru a zaslouženě vyhrál.
60:00 Komentář domácích Klejch Martin (Asistent trenéra): Po ospalé první třetině, kdy jsme bojovali i s osobkou soupeřů, hráči výrazně zvýšili tempo a zápas rychle rozhodli. Další už bylo jen otázkou skóre. Děkujeme rozhodčím za výkon, soupeři za předvedenou hru a divákům za výbornou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 16:7
59:25 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování
59:25 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL - osobní trest
57:25 Vyloučen hráč #20 Andrej Čapek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování
57:07 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 16:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #30 Vilém Nonn (16:3)
56:26 Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
55:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 15:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr, asistoval #21 Marek Macek (15:3)
54:04 Vyloučen hráč #14 Adam Kučera družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
53:01 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
53:01 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 14:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #93 Patrik Petr (14:3)
51:39 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 13:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #21 Marek Macek (13:3)
51:39 Matěj Gregor se dobře vyspal, neboť neuvěřitelně zavěsil pod víko
50:41 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 12:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #93 Patrik Petr (12:3)
49:29 Vyloučen hráč #20 Andrej Čapek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
48:59 Adam Kučera výborně ubránil útočnou akci, je to borec!
47:02 Andy na hřišti
46:57 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 11:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #93 Patrik Petr (11:3)
46:41 Chceme Andyho na hřiště!!!
45:00 Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil #20 Andrej Čapek.
44:35 Tomáš Novák nádherně ubránil útočnou akci
44:05 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 10:3
43:05 Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
41:51 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Ondřej Ryšavý, asistoval #30 Vilém Nonn (9:3)
41:44 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #55 Jan Kulhavý (8:3)
41:44 Krásná souhra do prázdné branky
41:06 Vyloučen hráč #2 Michal Blaho družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za špatné střídání
40:01 Začátek třetí třetiny
40:00 Střely ve 2. části: 22:8
39:23 Tomáš Novák běhá jako drak/ďas
38:13 Luboš opět podržel
37:21 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #10 Ondřej Háp (7:3)
36:57 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #12 Tomáš Nykl (6:3)
35:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #6 Martin Kučírek (5:3)
34:37 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (5:2)
34:00 Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za držení
33:23 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #98 Matěj Gregor (4:2)
31:14 Tomáš Novák v oslabení vylítl z obrany do útoku a krasně to tam vymíchal, bohužel nedal gól
29:48 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
29:41 Zatím Litomyšl je více na míčku
28:23 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
27:36 Vyloučen hráč #2 Michal Blaho družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
19:29 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka bez asistence (2:2)
18:24 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #43 Jan Stuchlík (2:1)
18:06 Tomáš Novák opět na hřišti
16:21 Další přesilovka domácích
14:15 Tým hostí šel dva na jednoho, nedali
13:41 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek bez asistence (1:1)
13:03 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
11:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
08:25 Štěpán Švec se netrefil do branky
07:13 Vyloučen hráč #5 Petr Baloun družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
06:39 Tým hostí mají žluté dresy
05:00 Patrik Petr spadl na zem
03:33 Lubošův první zákrok
01:38 Tomáš Novák je na hřišti
00:54 Šance již byly na obou stranách
00:01 Začátek utkání