6:7
    Jan GERŽA
    (Šopák)

FbK Orlicko-Třebovsko A - TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B 6:7
branky: 3. Tomáš Martinásek, 4. Štěpán Kapoun, 18. Tadeáš Šilar, 30. Patrik Jurco, 44. Jan Horák, 56. Štěpán Kapoun - 9. Tadeáš Hoch, 14. Jan Gerža, 20. Tadeáš Hoch, 28. Jan Gerža, 39. František Blažek, 45. Tomáš Světlík, 60. Jan Gerža; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 30 - Lukáš Bauer 26; po třetinách: 3:3, 1:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Stolín Petr (Trenér): Opět nás v zápase trápila koncovka, vytvořili jsme si spoustu gólových situací a bohužel nedokázali proměnit. To je věc, která nás trápí celou druhou polovinu sezóny. Na druhou stranu nutno vyzdvihnout atraktivní florbal, který se musel divákům líbit...hra se přelévala z jedné strany na druhou ve vysokém tempu! Jen je pouze škoda, že jsme jim nemohli udělat větší radost naší výhrou. Děkujeme soupeři za utkání, hrál férově a slušně. Přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Šťastník Jan (Trenér): Pěkná divácká kulisa a sympatický výkon domácích. Naše hra v první třetině velmi špatná, soupeř ji měl jednoznačně vyhrát. Od druhé třetiny jsme přidali v obranné fázi a trošku se štěstím si v poslední minutě vystřelili vítězství. Spíš by tomu slušela dnes remíza. Jsem rád, že naše divizní toulky v neděli uzavřeme a bude konec.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:53 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání
59:18 OT v šesti
59:01 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
59:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 6:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #93 Jan Gerža, asistoval #9 Libor Šopák (6:7)
55:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 6:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Štěpán Kapoun bez asistence (6:6)
55:30 A je vyrovnáno, Kapoun už teď mířil přesně a stav je 6:6!
54:44 Kapoun střílí nad.
54:01 Domácí usazeni v útočném pásmu, ovšem zatím bez ohrožení branky Znojma
53:28 Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za hra na zemi
51:10 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
49:26 Máme tu festival seker, na vyloučení to však není.
47:58 Závar před domácí brankou, bez gólu
45:58 Hrdlička teď vyškrábl balonek doslova z brankové čáry. Skóre se nemění
44:32 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 5:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #46 Libor Kuba (5:6)
44:32 Světlík po nahodilém odrazu doklepl míček do branky.
43:25 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 5:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #28 Patrik Jurco (5:5)
43:25 Horák si po přihrávce Jurca vymíchal Bauera a srovnává.
42:02 Holub od půlky neprostřelil zeď Znojma.
41:11 Domácí nevyužili brejk 2 na 1. Vaněk potom zůstal ležet na ploše, ale odešel po svých.
40:31 Hra se přiostřuje, projevuje se nervozita.
40:01 Buly pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 10:15
38:50 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #8 David Přibil (4:5)
36:14 OT nepodléhá nátlaku Znojma.
34:48 Bauer čaruje ve své bráně.
32:34 Tvrdá střela Faltuse. Hrdlička zasahuje.
31:25 Krásný zákrok Bauera.
30:04 Stolín byl natlačen na mantinel. Standartka pro OT.
29:14 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (4:4)
29:14 Jurco srovnává po souhře se Šmídem.
27:34 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #93 Jan Gerža, asistoval #15 Leoš Faltus (3:4)
27:34 Gerža po otočce od mantinelu posílá svůj tým do vedení.
27:24 Domácí v plném počtu.
25:24 Vyloučen hráč #75 Matěj Matoušek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání
25:24 Matoušek si půjde odpykat svůj dvouminutový trest za sekání.
24:32 Hra se přelévá ze strany na stranu.
21:56 Velká šance domácích však gólem nekončí.
20:01 Buly pro Znojmo.
20:00 Střely v 1. části: 13:13
19:34 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #3 Tadeáš Hoch, asistoval #8 David Přibil (3:3)
19:34 Hosté srovnávají po standartní situaci před domací brankou
18:53 Domácí Šmíd teď inkasoval direkt loktem do obličeje, ale je v pořádku.
17:00 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #88 Tadeáš Šilar, asistoval #23 Petr Stolín (3:2)
17:00 Šilar vrací domácím vedení po asistenci Stolína.
15:11 Obě strany předvádí pěkný florbal
13:24 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #93 Jan Gerža, asistoval #81 Tomáš Světlík (2:2)
11:01 Bauer teď čaroval ve svém brankovišti. Domácí bez úspěchu.
08:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #3 Tadeáš Hoch, asistoval #7 František Blažek (2:1)
08:22 Hosté se po rychlém přenesení hry dostávají na dostřel.
07:48 Hostům forčeking domácích příliš nechutná.
05:47 Přibil prověřil Hrdličku střelou od půlky, ten zasahuje.
03:40 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:0
03:40 Kapoun vybojoval balonek a upravuje na 2:0.
02:29 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #90 Tomáš Martinásek, asistoval #93 Jan Machatý (1:0)
02:29 Martinásek otevírá skóre vymetenou šibenicí.
01:48 Hra má už v začátku vysoké tempo.
00:45 Jurco v prvních minutách prověřil Bauera lehkou střelou při zemi.
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Vítejte u dnešní dohrávky 8. kola divize. V dnešním zápase se utkají týmy Fbk Orlicko Třebovsko a TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B.