7:10
    Ondřej LAŠKA
    ()

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FbC Skuteč 7:10
branky: 7. Petr Doleček, 13. Maxim Kubelka, 20. Michal Kuklík, 22. Maxim Kubelka, 26. František Majvald, 38. Adam Kovařík, 53. Maxim Kubelka - 12. Kryštof Maňour, 19. Tomáš Šikl, 22. Jakub Prášek, 25. Kryštof Maňour, 28. Filip Hurych, 29. Karel Kuta, 32. Kryštof Maňour, 32. Filip Hurych, 50. Kryštof Maňour, 60. Ondřej Laška; rozhodčí: Daniel Jireček - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 23 - Jonáš Moravec 37; po třetinách: 3:2, 3:6, 1:2
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Dnes přijel soupeř, který chtěl vyhrát. My jsme chtěli pouze v určitých pasážích zápasu. Druhá třetina byla něco, co už nechci nikdy zažít na žádné úrovni.
60:00 Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér): Vyrovnaný a bojovný zápas skore se přelevalo z jedné strany na druhou. Zápas rozhodlo více štěstí a touhy vyhrát především  v druhé třetině. nDěkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 15:10
59:29 GÓL FbC Skuteč! 7:10
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #55 Ondřej Laška bez asistence (7:10)
59:29 Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování
58:45 Skuteč tlačí i ve čtyřech
57:50 Vyloučen hráč #83 Jakub Kadavý družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
57:09 Jiruška předvedl svělý zákrok! a drží svůj tým
52:49 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 7:9
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka bez asistence (7:9)
52:49 Kubelka dává hattrick! Gratulujeme!
51:54 Vyloučen hráč #44 Tomáš Šikl družstva FbC Skuteč na 2 minuty za zdržování hry
50:57 Letohrad tlačí!
50:01 Vyloučen hráč #83 Jakub Kadavý družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hrubost
49:39 GÓL FbC Skuteč! 6:9
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #79 Martin Fuňk (6:9)
46:52 Golman Skutče dostal sekyru do ruky hra je přerušena, ale naštěstí je v pořádku.
46:05 Břevno v podání Letohradu!
43:39 Letohrad je teď aktivnejší
40:00 Střely ve 2. části: 19:16
37:29 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 6:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #5 Ondřej Pokorný (6:8)
37:29 Kovařík zasouvá skvěle pod ruku a Letohrad snižuje!
31:50 GÓL FbC Skuteč! 5:8
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Filip Hurych, asistoval #83 Jakub Kadavý (5:8)
31:27 GÓL FbC Skuteč! 5:7
31:27 Skuteč dále přehrává Letohrad
28:59 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
28:59 GÓL FbC Skuteč! 5:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #44 Tomáš Šikl (5:6)
27:50 GÓL FbC Skuteč! 5:5
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Filip Hurych, asistoval #42 Karel Kuta (5:5)
27:50 Podle hráčů Letohradu míček nepřekročil brankovou čáru, ale rozhodčí gestem hlásí gól
25:22 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #5 Ondřej Pokorný (5:4)
25:22 Letohrad opět uskakuje o gól
24:55 Skuteč vyrovnává
24:47 GÓL FbC Skuteč! 4:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour bez asistence (4:4)
21:59 GÓL FbC Skuteč! 4:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #33 Adam Krátký (4:3)
21:59 Skuteč snižuje
21:09 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #19 Adam Kovařík (4:2)
21:09 Kubelka doráží do brány
21:05 Letohrad natupuje ve vysokém tempu
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:55 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #1 Daniel Jiruška (3:2)
19:55 Kuklík dává gól "do šaten"!
18:56 GÓL FbC Skuteč! 2:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #23 Filip Hurych (2:2)
18:09 Skuteč trefuje tyč!
12:26 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #92 David Derka (2:1)
12:26 Super MAX MAX MAX! přidává další bod.
11:52 GÓL FbC Skuteč! 1:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour bez asistence (1:1)
11:52 Maňour vymetl šibenici
09:40 Vyloučen hráč #33 Adam Krátký družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
09:40 Skuteč dává další příležitost Letohradu ke gólu.
06:10 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #29 Maxim Kubelka (1:0)
06:10 Letohrad využívá přesilovku
05:30 Vyloučen hráč #70 Jakub Prášek družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
05:13 Zdravíme Ondřeje Novotného a přejeme příjemný požitek ze hry!
03:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.