7:10
    David ŠPAČEK
    (Vaňásek)

FTC Vysoké Mýto - Hornets Brno ZŠ Horní  7:10
branky: 7. Jakub Poláček, 9. Zdeněk Kyndl, 20. David Vaňásek, 24. Petr Lesák, 32. Vojtěch Novák, 56. Petr Lesák, 60. David Špaček - 3. Jiří Žák, 5. Marek Šauer, 12. Adam Obertan, 17. Jiří Žák, 22. Jiří Žák, 33. Kryštof Kopečný, 49. Tomáš Rak, 50. Michal Rada, 52. Jan David Šamánek, 52. Jiří Žák; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Tomáš Jelínek; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 123; zásahy brankářů: Václav Musel 21 - Pavel Streit 24; po třetinách: 3:4, 2:2, 2:4
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Asistent trenéra): od začátku zápasu byl soupeř o krůček napřed, nepodařilo se nám překlopit zápas ani jednou na naši stranu a  v poslední třetině nás bohužel soupeř dorazil a zaslouženě zvítězil. Klukům ovšem patří díka za nasazení a boj až do úplného konce. Určitě musíme zase poděkovat našim úžásným fanouškům, příště to napravíme.
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Dnes jsme chtěli vítězství od příjezdu a šli jsme za ním po celý zápas. Plnili jsme si věci ve hře s míčkem i po změně tempa soupeře a vytvářeli si po celé utkání dostatek šancí, které jsme dnes i slušně proměňovali. Okénka do obrany musíme zlepšit. Děkuji soupeři, rozhodčím a především svým hráčům za předvedený výkon!
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:59 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 David Špaček, asistoval #79 David Vaňásek (7:10)
55:10 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #79 David Vaňásek (6:10)
53:50 Vyloučen hráč #98 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
53:50 Hra 4 na 4.
52:43 Vyloučen hráč #77 Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou
51:39 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #64 Kryštof Kopečný (5:10)
51:39 Brno je blíž dalším gólem k zisku třech bodů. Vysoké Mýto začíná propadat a dělat zbytečné chyby.
51:28 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:9
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #22 Tomáš Rak (5:9)
49:58 Timeout FTC Vysoké Mýto
49:58 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:8
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Michal Rada, asistoval #88 Jan David Šamánek (5:8)
48:50 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #89 Michal Rada (5:7)
46:59 První přesilovka pro Brno.
46:15 Vyloučen hráč #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
43:02 Vysoké Mýto má již druhou výhodu v podobě přesilové hry, Brno skvěle brání svou bránu.
41:49 Vyloučen hráč #64 Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
40:01 Buly před třetí třetinou vyhrálo Brno.
40:00 Věrní fanoušci sledují online až z Kanárských ostrovů a tímto je zdravíme z vysokomýtské haly.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:40 Vysoké Mýto mělo obrovskou šanci, která skončila za mantinelem.
39:02 Děkujeme všem 123 fanouškům, kteří dnes dorazili a podporují kluky.
34:24 Brněnská obrana zabránila k vyrovnávacímu gólu.
32:19 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #20 Daniel Havel (5:6)
31:58 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #5 Lukáš Večeře (5:5)
31:58 Vojtěch Novák si krásně naběhnul na střed, a jeho klasickým krátkým příklepem poslal míček pod horní tyčku.
28:24 Hra ve druhé třetině je z obou stran stejná a vyrovnaná
23:41 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #6 Adam Kobr (4:5)
21:54 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:5
20:00 Střely v 1. části: 14:13
19:56 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #10 Vojtěch Novák (3:4)
19:56 Výborná střela Davida Vaňáska, do pravé šibenice.
18:55 Vyloučen hráč #64 Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování florbalky
17:17 Brno vytváří silný tlak na mýtskou bránu.
16:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #20 Daniel Havel (2:4)
14:55 Výborný zákrok Musela.
11:23 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #98 Jiří Žák (2:3)
08:26 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Zdeněk Kyndl, asistoval #9 Jan Ossendorf (2:2)
08:26 Vyrovnávací gól střílí z dorážky Kyndl.
06:31 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Jakub Poláček, asistoval #9 Jan Ossendorf (1:2)
06:31 Z krásné otočky vystřelil Kuba Poláček.
04:37 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #11 Marek Šauer bez asistence (0:2)
02:46 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
02:40 Velká šance Lukáše Večeři, golmán hostí výborný zákrok.
02:33 Mýto je z větší části na balonu.
00:00 Začáteční buly vahrává domácí tým.