(Kubelka)
  • 60 59:49
    2

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Andone SK Jihlava 3:1
branky: 19. Maxim Kubelka, 26. Jan Skalický, 60. Ondřej Kroutil - 19. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jan Čečetka; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 15 - Štěpán Vyskočil 19; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:0
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Od začátku vyrovnoaný a opatrný zápas, kde rozhodovala každá chyba a nám teď chybí hodně proměnování šancí a tlak do brány. Musíme na tom zapracovat. Děkujeme soupeři
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Věděli jsme, že nás bude čekat těžké utkání, kde bude rozhodovat každá chyba. Utkání bylo vyrovnané, ale místy bez chuti a zápachu. Nebýt naší žalostné produktivity, tak to nemuselo být drama do posledních minut. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:59 Nejlepší hráč domácích č. 7 a hostí č. 3
59:49 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #29 Maxim Kubelka (3:1)
59:49 Vyloučen hráč #92 David Derka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování
59:49 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
33:13 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za zvedání florbalky
32:56 Kapitán domácích a zároveň jejich nejnebezpečnější hráč Maxim Kubelka teď při šanci ztratil botu v útočném pásmu
30:11 Jihlava nevyužívá přesilovou hru
28:11 Vyloučen hráč #32 Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
27:06 Jihlava se snaží o vyrovnání teď nebezpečnou střelou na brankáře Jirušku
25:46 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #13 Martin Novák (2:1)
24:28 Letohrad kombinuje v útočném pásmu
20:35 Jakub Kalous známý také jako Brambor teď vystihl rozehrávku Jihlavi a je z toho nebezpečný protiútok
20:00 Střely v 1. části: 8:3
19:02 Po prvním gólu, o který se postaral tým hostí, odpovídají domácí a utkání je tak opět vyrovnané
18:35 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #34 Ondřej Kroutil (1:1)
18:10 GÓL Andone SK Jihlava! 0:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (0:1)
13:35 Hosté však nezaostávají a také nebezpečně kombinují v útočném pásmu
11:22 Vyloučen hráč #95 Jiří Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra rukou
09:03 Domácí teď vyvíjí obrovský tlak v útočném pásmu, zatím však bez gólu
07:36 Vyloučen hráč #92 Vít Zápotočný družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
05:40 Onřej Pokorný teď nebezpečnou střelou trefuje pouze tyč hostí
00:35 O první střelu zápasu se postarali domácí, konkréně Martin Novák, který tečoval střelu Majvalda